Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Spa (Направи најбрзи круг во групата во Spa круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 66.78 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 61 62 63 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mark McTaggartPro - 22Сезона 76, Трка 5, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni FarinaAmateur - 43Сезона 76, Трка 5, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel JoãoPro - 2Сезона 76, Трка 5, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterMaster - 4Сезона 76, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sorin BöhmAmateur - 60Сезона 76, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan MartinAmateur - 35Сезона 76, Трка 5, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magherca MichaelAmateur - 10Сезона 76, Трка 5, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt WalkerAmateur - 10Сезона 76, Трка 5, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart GregoryAmateur - 81Сезона 76, Трка 5, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oriol PardoAmateur - 25Сезона 76, Трка 5, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryRookie - 95Сезона 76, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd BodóAmateur - 54Сезона 76, Трка 5, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MedinaRookie - 64Сезона 76, Трка 5, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Muhammed Ali YılmazAmateur - 28Сезона 76, Трка 5, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Břetislav KrčekAmateur - 41Сезона 76, Трка 5, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl SargentRookie - 150Сезона 76, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesPro - 7Сезона 76, Трка 5, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge HoraPro - 24Сезона 76, Трка 5, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonAmateur - 36Сезона 76, Трка 5, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HudsonRookie - 29Сезона 76, Трка 5, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisPro - 4Сезона 76, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valery DurnovcevRookie - 8Сезона 76, Трка 5, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav NácovskýRookie - 105Сезона 76, Трка 5, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo WalterRookie - 96Сезона 76, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve FrenchRookie - 115Сезона 76, Трка 5, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier GonzalezRookie - 165Сезона 76, Трка 5, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Earl HopsonAmateur - 36Сезона 76, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SouzaRookie - 81Сезона 76, Трка 5, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ReisPro - 10Сезона 76, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TeemkhoRookie - 27Сезона 76, Трка 5, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc AustinAmateur - 29Сезона 76, Трка 5, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai NikolovMaster - 2Сезона 76, Трка 5, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erismar HugoRookie - 151Сезона 76, Трка 5, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ChalimoniukAmateur - 40Сезона 76, Трка 5, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CeniceroAmateur - 2Сезона 76, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Fernandes De PinaAmateur - 62Сезона 76, Трка 5, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad TomaszewskiAmateur - 68Сезона 76, Трка 5, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quim RieraAmateur - 4Сезона 76, Трка 5, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BenitezAmateur - 27Сезона 76, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio SecciaAmateur - 64Сезона 76, Трка 5, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Noah CookAmateur - 22Сезона 76, Трка 5, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica RaionePro - 7Сезона 76, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nazir AliAmateur - 2Сезона 76, Трка 5, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsRookie - 155Сезона 76, Трка 5, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anna NagyRookie - 118Сезона 76, Трка 5, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean PfeifferRookie - 88Сезона 76, Трка 5, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugene JonesRookie - 161Сезона 76, Трка 5, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian WindellAmateur - 45Сезона 76, Трка 5, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim BachAmateur - 9Сезона 76, Трка 5, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lara BartoliniRookie - 61Сезона 76, Трка 5, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestAmateur - 48Сезона 76, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter CaballeroPro - 13Сезона 76, Трка 5, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaMaster - 3Сезона 76, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo KorpelaAmateur - 31Сезона 76, Трка 5, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MeloAmateur - 50Сезона 76, Трка 5, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laykom RuizAmateur - 22Сезона 76, Трка 5, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tonoxe AndiniAmateur - 78Сезона 76, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo GonzálezRookie - 112Сезона 76, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis UrangaPro - 25Сезона 76, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán SzányiAmateur - 15Сезона 76, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim BridgesAmateur - 70Сезона 76, Трка 5, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carles GarciaAmateur - 70Сезона 76, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotAmateur - 49Сезона 76, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry QuinteroAmateur - 30Сезона 76, Трка 5, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 68Сезона 76, Трка 5, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebel BartekRookie - 146Сезона 76, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boguslaw DondajRookie - 15Сезона 76, Трка 5, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 15Сезона 76, Трка 5, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick MorinAmateur - 28Сезона 76, Трка 5, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro PietrobonoAmateur - 90Сезона 76, Трка 5, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz KaimRookie - 57Сезона 76, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo PaulinoAmateur - 72Сезона 76, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan EasthamAmateur - 68Сезона 76, Трка 5, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaRookie - 6Сезона 76, Трка 5, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helder SousaRookie - 101Сезона 76, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robson PachecoPro - 1Сезона 76, Трка 5, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon BellPro - 15Сезона 76, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederAmateur - 70Сезона 76, Трка 5, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco PoldervaartAmateur - 12Сезона 76, Трка 5, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György NémethRookie - 121Сезона 76, Трка 5, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaAmateur - 91Сезона 76, Трка 5, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivanin IvanovPro - 25Сезона 76, Трка 5, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JesusAmateur - 76Сезона 76, Трка 5, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Floriano De SouzaAmateur - 35Сезона 76, Трка 5, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MachadoPro - 3Сезона 76, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichRookie - 125Сезона 76, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GielisPro - 7Сезона 76, Трка 5, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul LeferePro - 15Сезона 76, Трка 5, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean VipouAmateur - 66Сезона 76, Трка 5, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MehserPro - 15Сезона 76, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel RochaRookie - 23Сезона 76, Трка 5, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubisa BajicAmateur - 47Сезона 76, Трка 5, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 76, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BernardiniPro - 22Сезона 76, Трка 5, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo BirkasAmateur - 25Сезона 76, Трка 5, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo GregorioAmateur - 66Сезона 76, Трка 5, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uwe GibisAmateur - 58Сезона 76, Трка 5, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussAmateur - 31Сезона 76, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel TorregrosaAmateur - 54Сезона 76, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo StefaniaAmateur - 26Сезона 76, Трка 5, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 61 62 63 » Брзо оди на страница: