Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Zolder (Направи најбрзи круг во групата во Zolder круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 56.86 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 72 73 74 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Nagy ZoltánRookie - 150Сезона 75, Трка 16, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luce RosoAmateur - 9Сезона 75, Трка 16, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel AlonsoAmateur - 25Сезона 75, Трка 16, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo EulerAmateur - 41Сезона 75, Трка 16, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RossiAmateur - 74Сезона 75, Трка 16, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicAmateur - 16Сезона 75, Трка 16, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erike AraujoRetiredСезона 75, Трка 16, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gede DonosoRookie - 86Сезона 75, Трка 16, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsMaster - 2Сезона 75, Трка 16, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonatha MoreiraRetiredСезона 75, Трка 16, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio StefaniRetiredСезона 75, Трка 16, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetPro - 18Сезона 75, Трка 16, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KunchevAmateur - 5Сезона 75, Трка 16, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey PerepechinAmateur - 46Сезона 75, Трка 16, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HeatherPro - 15Сезона 75, Трка 16, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Drazen GalicRetiredСезона 75, Трка 16, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 48Сезона 75, Трка 16, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas NaujokasRookie - 103Сезона 75, Трка 16, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio RamosAmateur - 1Сезона 75, Трка 16, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo PaulinoAmateur - 72Сезона 75, Трка 16, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonAmateur - 36Сезона 75, Трка 16, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre MetinAmateur - 84Сезона 75, Трка 16, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan MedeirosAmateur - 23Сезона 75, Трка 16, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob ThorntonRookie - 126Сезона 75, Трка 16, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Biagio SavinoRookie - 154Сезона 75, Трка 16, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Etienne KestelynMaster - 4Сезона 75, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carles GarciaAmateur - 70Сезона 75, Трка 16, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maria HelenaRetiredСезона 75, Трка 16, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rens KaesAmateur - 87Сезона 75, Трка 16, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaPro - 7Сезона 75, Трка 16, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben LunaRookie - 132Сезона 75, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MikovAmateur - 19Сезона 75, Трка 16, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GelserRookie - 122Сезона 75, Трка 16, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxime LarocquePro - 20Сезона 75, Трка 16, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ángel Domingo Pérez De DiosRetiredСезона 75, Трка 16, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CapaRookie - 118Сезона 75, Трка 16, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi IlchevAmateur - 52Сезона 75, Трка 16, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MolyneuxAmateur - 20Сезона 75, Трка 16, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harri PikkarainenPro - 8Сезона 75, Трка 16, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ErikaRetiredСезона 75, Трка 16, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KarasevRetiredСезона 75, Трка 16, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr TomíškoAmateur - 13Сезона 75, Трка 16, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy ArndtRookie - 132Сезона 75, Трка 16, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanPro - 7Сезона 75, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José RegoRetiredСезона 75, Трка 16, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AntunesPro - 18Сезона 75, Трка 16, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 85Сезона 75, Трка 16, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emilio CamouAmateur - 82Сезона 75, Трка 16, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CaldarellaAmateur - 6Сезона 75, Трка 16, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderPro - 12Сезона 75, Трка 16, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraPro - 15Сезона 75, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egor HaikAmateur - 29Сезона 75, Трка 16, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalAmateur - 6Сезона 75, Трка 16, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ParentoniPro - 6Сезона 75, Трка 16, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco IacoponiRetiredСезона 75, Трка 16, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael OverstreetRetiredСезона 75, Трка 16, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shirley GoarinRookie - 74Сезона 75, Трка 16, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićMaster - 4Сезона 75, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MurrayAmateur - 64Сезона 75, Трка 16, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin JandaRetiredСезона 75, Трка 16, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio CarusoRetiredСезона 75, Трка 16, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cardoso MonteiroRookie - 152Сезона 75, Трка 16, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kardos TiborAmateur - 68Сезона 75, Трка 16, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack TripperRetiredСезона 75, Трка 16, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre BeatoAmateur - 67Сезона 75, Трка 16, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikAmateur - 52Сезона 75, Трка 16, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iñaki LescaAmateur - 44Сезона 75, Трка 16, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel PannielloAmateur - 40Сезона 75, Трка 16, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy PopeAmateur - 84Сезона 75, Трка 16, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pali EgediAmateur - 76Сезона 75, Трка 16, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos LópezPro - 9Сезона 75, Трка 16, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergana PopovaPro - 1Сезона 75, Трка 16, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ArcePro - 22Сезона 75, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick VarlezPro - 5Сезона 75, Трка 16, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis LaurentRookie - 100Сезона 75, Трка 16, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio RamosAmateur - 90Сезона 75, Трка 16, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicky KunnenRetiredСезона 75, Трка 16, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimRookie - 2Сезона 75, Трка 16, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekAmateur - 9Сезона 75, Трка 16, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felippe PorrecaAmateur - 74Сезона 75, Трка 16, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe RizzoAmateur - 12Сезона 75, Трка 16, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniAmateur - 35Сезона 75, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano GioveAmateur - 76Сезона 75, Трка 16, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo AraújoAmateur - 70Сезона 75, Трка 16, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Conor AyckbournPro - 4Сезона 75, Трка 16, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiMaster - 2Сезона 75, Трка 16, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey PetrovRetiredСезона 75, Трка 16, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontPro - 15Сезона 75, Трка 16, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice RenaudetAmateur - 27Сезона 75, Трка 16, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglRookie - 1Сезона 75, Трка 16, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro FuenzalidaAmateur - 31Сезона 75, Трка 16, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás CarrascoAmateur - 38Сезона 75, Трка 16, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kim RooneyAmateur - 23Сезона 75, Трка 16, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierAmateur - 34Сезона 75, Трка 16, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slava PudovAmateur - 62Сезона 75, Трка 16, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel NarvaezRetiredСезона 75, Трка 16, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bertold KelemenAmateur - 65Сезона 75, Трка 16, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan Le CaillAmateur - 75Сезона 75, Трка 16, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightMaster - 2Сезона 75, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz GuilhermeAmateur - 28Сезона 75, Трка 16, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 72 73 74 » Брзо оди на страница: