Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Sakhir (Направи најбрзи круг во групата во Sakhir круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 50.07 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 85 86 87 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Gabriela MarinovaPro - 19Сезона 86, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jairo TeixeiraAmateur - 22Сезона 86, Трка 11, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 86, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo ReyesRookie - 120Сезона 86, Трка 11, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elisabetta RagnoAmateur - 39Сезона 86, Трка 11, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MilanoRetiredСезона 86, Трка 11, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zubair AslamRookie - 100Сезона 86, Трка 11, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Derek RaineyAmateur - 63Сезона 86, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borja GaraigordobilRookie - 71Сезона 86, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Beto ViaductoRetiredСезона 86, Трка 11, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin MackenzieAmateur - 43Сезона 86, Трка 11, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Státhis SpiridonídisAmateur - 55Сезона 86, Трка 11, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika MorgantiPro - 1Сезона 86, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén López GómezAmateur - 50Сезона 86, Трка 11, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 11, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosbert RodriguezAmateur - 21Сезона 86, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin DonovanAmateur - 39Сезона 86, Трка 11, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PinkalskyRetiredСезона 86, Трка 11, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MarekAmateur - 5Сезона 86, Трка 11, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierPro - 8Сезона 86, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FialaRetiredСезона 86, Трка 11, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mārtiņš MurīssAmateur - 45Сезона 86, Трка 11, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas NolanAmateur - 19Сезона 86, Трка 11, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo MayoraRookie - 74Сезона 86, Трка 11, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HorváthPro - 12Сезона 86, Трка 11, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 86, Трка 11, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Umberto ErrighiRetiredСезона 86, Трка 11, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien BrettnerAmateur - 11Сезона 86, Трка 11, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mišo LukáčRookie - 26Сезона 86, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 8Сезона 86, Трка 11, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 86, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salva StcubeRookie - 102Сезона 86, Трка 11, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mohd Azrul Che AzizRetiredСезона 86, Трка 11, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerRookie - 97Сезона 86, Трка 11, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mare KocRetiredСезона 86, Трка 11, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 86, Трка 11, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme HenriqueAmateur - 13Сезона 86, Трка 11, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor KocsisAmateur - 63Сезона 86, Трка 11, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar EliasAmateur - 68Сезона 86, Трка 11, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalmiro QuagliaAmateur - 42Сезона 86, Трка 11, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BernardiniPro - 24Сезона 86, Трка 11, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cuana DonRookie - 70Сезона 86, Трка 11, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PadilhaRookie - 44Сезона 86, Трка 11, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ung GabiRookie - 131Сезона 86, Трка 11, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano MacorPro - 17Сезона 86, Трка 11, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt EveringhamAmateur - 56Сезона 86, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano SponchioniRetiredСезона 86, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 86, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio UrbinaRetiredСезона 86, Трка 11, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerjan MeijerAmateur - 67Сезона 86, Трка 11, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 86, Трка 11, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland JakobssonPro - 7Сезона 86, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 58Сезона 86, Трка 11, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariqn GeorgievAmateur - 54Сезона 86, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr StanislavskyPro - 25Сезона 86, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yeóryios MikhailídisRookie - 30Сезона 86, Трка 11, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksym RubtsovAmateur - 76Сезона 86, Трка 11, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 86, Трка 11, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore RaffreddatoAmateur - 19Сезона 86, Трка 11, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles SmithRookie - 75Сезона 86, Трка 11, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd VargaAmateur - 20Сезона 86, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid KudłaczAmateur - 13Сезона 86, Трка 11, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalazarAmateur - 30Сезона 86, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiRookie - 78Сезона 86, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar DimitrovRetiredСезона 86, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 86, Трка 11, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 86, Трка 11, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan SoignatPro - 6Сезона 86, Трка 11, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BlagerAmateur - 6Сезона 86, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CalelloAmateur - 36Сезона 86, Трка 11, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre SiketAmateur - 69Сезона 86, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Spiridon LouisAmateur - 64Сезона 86, Трка 11, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar RaevRookie - 80Сезона 86, Трка 11, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano SantanaRookie - 115Сезона 86, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio BonaventuraPro - 4Сезона 86, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko FilipovicPro - 23Сезона 86, Трка 11, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr DeviatovAmateur - 61Сезона 86, Трка 11, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin GranovskiyAmateur - 53Сезона 86, Трка 11, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlloattiAmateur - 46Сезона 86, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang BellAmateur - 68Сезона 86, Трка 11, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kun ZoltanAmateur - 12Сезона 86, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt RyxenAmateur - 61Сезона 86, Трка 11, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MenoniAmateur - 10Сезона 86, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TommasiAmateur - 65Сезона 86, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas SimutisAmateur - 52Сезона 86, Трка 11, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris KratzensteinRookie - 119Сезона 86, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří BelfínRookie - 72Сезона 86, Трка 11, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 86, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan MayoraRookie - 51Сезона 86, Трка 11, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergPro - 14Сезона 86, Трка 11, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 11, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš ZlatohlavýPro - 20Сезона 86, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr PawlakRookie - 56Сезона 86, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teagarden WrecksPro - 10Сезона 86, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaPro - 8Сезона 86, Трка 11, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaell MartinezPro - 9Сезона 86, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav TsanevRookie - 111Сезона 86, Трка 11, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor PiercamilliRookie - 77Сезона 86, Трка 11, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esmeralda ReAmateur - 27Сезона 86, Трка 11, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 85 86 87 » Брзо оди на страница: