Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Oesterreichring (Направи најбрзи круг во групата во Oesterreichring круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 68.4 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Péter BódisRookie - 10Сезона 72, Трка 11, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil HollowayAmateur - 83Сезона 72, Трка 11, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanyu KostadinovAmateur - 46Сезона 72, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia PerezPro - 5Сезона 72, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher BlackAmateur - 10Сезона 72, Трка 11, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas BeniusisRetiredСезона 72, Трка 11, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 78Сезона 72, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben GibbinsRetiredСезона 72, Трка 11, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály PappAmateur - 51Сезона 72, Трка 11, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SimionRookie - 51Сезона 72, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglRookie - 47Сезона 72, Трка 11, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kledi HoxhajAmateur - 70Сезона 72, Трка 11, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viorel ClepAmateur - 70Сезона 72, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlatko OstrolučaninPro - 18Сезона 72, Трка 11, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EspañaRetiredСезона 72, Трка 11, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gokhan ÖzkanAmateur - 39Сезона 72, Трка 11, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano FortAmateur - 37Сезона 72, Трка 11, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GhisoniAmateur - 61Сезона 72, Трка 11, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Vieira PitaRookie - 29Сезона 72, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard MolyneauxPro - 5Сезона 72, Трка 11, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AntunesRetiredСезона 72, Трка 11, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emma ChalkleyPro - 19Сезона 72, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kryspin SłomińskiAmateur - 87Сезона 72, Трка 11, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo D'amicoAmateur - 47Сезона 72, Трка 11, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yves BeauchesneRookie - 150Сезона 72, Трка 11, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Morris DonatiAmateur - 24Сезона 72, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierluigi AmabileRookie - 13Сезона 72, Трка 11, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko DavidovicRetiredСезона 72, Трка 11, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael WiegerRookie - 58Сезона 72, Трка 11, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilber MoralesPro - 23Сезона 72, Трка 11, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marília ToscanoRookie - 7Сезона 72, Трка 11, R-186Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João RodriguesRookie - 18Сезона 72, Трка 11, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darrel JangaAmateur - 86Сезона 72, Трка 11, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikko MinassianRetiredСезона 72, Трка 11, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RogersRookie - 159Сезона 72, Трка 11, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan FarkasAmateur - 23Сезона 72, Трка 11, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neyko IvanovAmateur - 21Сезона 72, Трка 11, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas DelvauxAmateur - 26Сезона 72, Трка 11, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekRookie - 164Сезона 72, Трка 11, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf OversierAmateur - 15Сезона 72, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NaRookie - 105Сезона 72, Трка 11, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaMaster - 3Сезона 72, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc EstruchAmateur - 86Сезона 72, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan DaengRookie - 38Сезона 72, Трка 11, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Bulacio PérezPro - 2Сезона 72, Трка 11, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dubravko CerovskiRetiredСезона 72, Трка 11, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam KowalskiAmateur - 35Сезона 72, Трка 11, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João GeraldesRookie - 102Сезона 72, Трка 11, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamo SilvaRookie - 156Сезона 72, Трка 11, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey PotapenkovRetiredСезона 72, Трка 11, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diniz AndréRetiredСезона 72, Трка 11, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 47Сезона 72, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo FariaAmateur - 51Сезона 72, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely PáliAmateur - 34Сезона 72, Трка 11, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian GhitaAmateur - 75Сезона 72, Трка 11, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Maria Delle DonneAmateur - 69Сезона 72, Трка 11, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar GalbulevAmateur - 91Сезона 72, Трка 11, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clem FandangoRookie - 58Сезона 72, Трка 11, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo Astudillo ValeraRookie - 116Сезона 72, Трка 11, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gunter KalfackAmateur - 62Сезона 72, Трка 11, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc TorfRookie - 111Сезона 72, Трка 11, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas NtalagiannisRookie - 81Сезона 72, Трка 11, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RuedaRookie - 26Сезона 72, Трка 11, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CalinoiuAmateur - 4Сезона 72, Трка 11, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kees BrouwerAmateur - 69Сезона 72, Трка 11, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliPro - 5Сезона 72, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo BaronAmateur - 34Сезона 72, Трка 11, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe PerroneAmateur - 50Сезона 72, Трка 11, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco HuberAmateur - 72Сезона 72, Трка 11, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vexor ZepterRetiredСезона 72, Трка 11, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinAmateur - 66Сезона 72, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Korneliusz StarowiejskiRetiredСезона 72, Трка 11, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek VeselýAmateur - 9Сезона 72, Трка 11, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi AlvesRookie - 50Сезона 72, Трка 11, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CueroPro - 23Сезона 72, Трка 11, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LinoAmateur - 85Сезона 72, Трка 11, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan DubininRetiredСезона 72, Трка 11, R-183Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arttu KorhonenAmateur - 45Сезона 72, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pär AugustssonRookie - 52Сезона 72, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor TrajceskiRookie - 18Сезона 72, Трка 11, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Celso B.RossiRookie - 156Сезона 72, Трка 11, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 72, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba TesAmateur - 33Сезона 72, Трка 11, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilyev AntonRookie - 115Сезона 72, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurence VinesRookie - 89Сезона 72, Трка 11, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vaggelis MpallasPro - 8Сезона 72, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 73Сезона 72, Трка 11, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel IbarraAmateur - 50Сезона 72, Трка 11, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PerezRookie - 125Сезона 72, Трка 11, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas WrightRetiredСезона 72, Трка 11, R-175Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo Del GerboAmateur - 8Сезона 72, Трка 11, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BarberAmateur - 12Сезона 72, Трка 11, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick CaminzoRookie - 150Сезона 72, Трка 11, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph BadaAmateur - 93Сезона 72, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose RibasAmateur - 67Сезона 72, Трка 11, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila HavasAmateur - 56Сезона 72, Трка 11, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francismar Ilza MedeirosAmateur - 61Сезона 72, Трка 11, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calin BerescuAmateur - 30Сезона 72, Трка 11, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol OpokaPro - 15Сезона 72, Трка 11, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto PorsangerAmateur - 3Сезона 72, Трка 11, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 58 59 60 » Брзо оди на страница: