Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Melbourne (Направи најбрзи круг во групата во Melbourne круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 57.32 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Fernando FunesRookie - 141Сезона 75, Трка 1, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George PetuAmateur - 30Сезона 75, Трка 1, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SainzRookie - 69Сезона 75, Трка 1, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gioele NaldiRookie - 144Сезона 75, Трка 1, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorRookie - 164Сезона 75, Трка 1, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian DumitrescuRookie - 102Сезона 75, Трка 1, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karthick MavaRookie - 57Сезона 75, Трка 1, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc SzarkaRookie - 71Сезона 75, Трка 1, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FolhaRookie - 127Сезона 75, Трка 1, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio Del ValleAmateur - 55Сезона 75, Трка 1, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Jozsef BudapestRookie - 59Сезона 75, Трка 1, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo SacchiRookie - 158Сезона 75, Трка 1, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroAmateur - 65Сезона 75, Трка 1, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato FerriereAmateur - 22Сезона 75, Трка 1, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro HenriqueRookie - 40Сезона 75, Трка 1, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth EkerAmateur - 70Сезона 75, Трка 1, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RudioAmateur - 21Сезона 75, Трка 1, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AcorciRookie - 15Сезона 75, Трка 1, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša CakićRookie - 113Сезона 75, Трка 1, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Etienne KestelynPro - 23Сезона 75, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítor CarvalhoRookie - 91Сезона 75, Трка 1, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas HellbuschRookie - 119Сезона 75, Трка 1, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian EneRookie - 140Сезона 75, Трка 1, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinnicius SouzaRookie - 125Сезона 75, Трка 1, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan Hoffmann ArvidssonRookie - 64Сезона 75, Трка 1, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eva NovotnáRookie - 77Сезона 75, Трка 1, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel LagosRookie - 100Сезона 75, Трка 1, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Holló JózsefRookie - 165Сезона 75, Трка 1, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartezRookie - 4Сезона 75, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madison MolovichRookie - 143Сезона 75, Трка 1, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodolfo AcquafondataRookie - 167Сезона 75, Трка 1, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres GamezRookie - 134Сезона 75, Трка 1, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto BarRookie - 96Сезона 75, Трка 1, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří HumpolákPro - 16Сезона 75, Трка 1, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikka JaumotRookie - 138Сезона 75, Трка 1, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz CarlosRookie - 60Сезона 75, Трка 1, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel PannielloRookie - 84Сезона 75, Трка 1, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szczepan RejmanRookie - 112Сезона 75, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordi SmitRookie - 105Сезона 75, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan FryerRookie - 155Сезона 75, Трка 1, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian WindellRookie - 19Сезона 75, Трка 1, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Totti TiRookie - 139Сезона 75, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MantovaniRookie - 55Сезона 75, Трка 1, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ar MiRookie - 118Сезона 75, Трка 1, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MazurRookie - 73Сезона 75, Трка 1, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter AndreievPro - 17Сезона 75, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liliana BertolacciniAmateur - 38Сезона 75, Трка 1, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bixon OneRookie - 103Сезона 75, Трка 1, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor NégyesiAmateur - 37Сезона 75, Трка 1, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor ReisRookie - 99Сезона 75, Трка 1, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leffe PetitRookie - 27Сезона 75, Трка 1, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro EspositoRookie - 116Сезона 75, Трка 1, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakRookie - 136Сезона 75, Трка 1, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sameer MaratheRookie - 51Сезона 75, Трка 1, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José PereiraRookie - 152Сезона 75, Трка 1, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan AcuñaRookie - 120Сезона 75, Трка 1, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris RossRookie - 154Сезона 75, Трка 1, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim BridgesRookie - 131Сезона 75, Трка 1, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel TfRookie - 25Сезона 75, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo MarinariRookie - 48Сезона 75, Трка 1, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márcio FernandesRookie - 97Сезона 75, Трка 1, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicRookie - 72Сезона 75, Трка 1, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MalinovskiyRookie - 110Сезона 75, Трка 1, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronny BussonRookie - 166Сезона 75, Трка 1, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AndrewarthaAmateur - 6Сезона 75, Трка 1, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay DcRookie - 117Сезона 75, Трка 1, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riso RichRookie - 114Сезона 75, Трка 1, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ButtonRookie - 9Сезона 75, Трка 1, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio Belijar MoreiraRookie - 58Сезона 75, Трка 1, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean VipouRookie - 2Сезона 75, Трка 1, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao MendesRookie - 63Сезона 75, Трка 1, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GhisoniRookie - 115Сезона 75, Трка 1, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PereiraAmateur - 74Сезона 75, Трка 1, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sueli RodriguesRookie - 79Сезона 75, Трка 1, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanAmateur - 88Сезона 75, Трка 1, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagy ZoltánRookie - 150Сезона 75, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago RodriguesAmateur - 31Сезона 75, Трка 1, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivanin IvanovAmateur - 68Сезона 75, Трка 1, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BellRookie - 13Сезона 75, Трка 1, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry LemarchandAmateur - 14Сезона 75, Трка 1, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian TataruRookie - 37Сезона 75, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiden ElliotRookie - 101Сезона 75, Трка 1, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 2Сезона 75, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur DudkowskiAmateur - 32Сезона 75, Трка 1, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans Van RansbeeckRookie - 92Сезона 75, Трка 1, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomás HenriquesRookie - 149Сезона 75, Трка 1, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolis SakellariouAmateur - 27Сезона 75, Трка 1, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo TorresRookie - 133Сезона 75, Трка 1, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GutierrezAmateur - 2Сезона 75, Трка 1, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy BajloRookie - 29Сезона 75, Трка 1, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick WiegerinckRookie - 160Сезона 75, Трка 1, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FrennaAmateur - 28Сезона 75, Трка 1, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CortezAmateur - 61Сезона 75, Трка 1, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan StockingerAmateur - 72Сезона 75, Трка 1, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakRookie - 78Сезона 75, Трка 1, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AscencioAmateur - 91Сезона 75, Трка 1, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sima MariusAmateur - 90Сезона 75, Трка 1, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms SaulitensAmateur - 1Сезона 75, Трка 1, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás VéghAmateur - 85Сезона 75, Трка 1, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres AlbanoAmateur - 33Сезона 75, Трка 1, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница: