Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Adelaide (Направи најбрзи круг во групата во Adelaide круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 54.6 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 78 79 80 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Scott BromleyAmateur - 25Сезона 84, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 84, Трка 2, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan TalliosRetiredСезона 84, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos ApelhanAmateur - 80Сезона 84, Трка 2, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sheffeild ConnorRetiredСезона 84, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterRetiredСезона 84, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João BoscoAmateur - 13Сезона 84, Трка 2, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroAmateur - 6Сезона 84, Трка 2, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco BroekmanAmateur - 14Сезона 84, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian BojanekRetiredСезона 84, Трка 2, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Les JuniorAmateur - 4Сезона 84, Трка 2, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PichiriloRookie - 34Сезона 84, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George RorizRetiredСезона 84, Трка 2, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinis LapsinsAmateur - 53Сезона 84, Трка 2, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keviŋ Pambrun SimeteRetiredСезона 84, Трка 2, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 14Сезона 84, Трка 2, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal BalawenderRetiredСезона 84, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesAmateur - 58Сезона 84, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatPro - 8Сезона 84, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo SantosRetiredСезона 84, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay NaymovRookie - 77Сезона 84, Трка 2, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valendatio SpureneRookie - 68Сезона 84, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 98Сезона 84, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 84, Трка 2, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ShopovAmateur - 66Сезона 84, Трка 2, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan RechtenbergRetiredСезона 84, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacobo VillarAmateur - 39Сезона 84, Трка 2, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GelserRookie - 113Сезона 84, Трка 2, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian MårtenssonRookie - 57Сезона 84, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcello PinheiroPro - 11Сезона 84, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo TavaresPro - 7Сезона 84, Трка 2, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 72Сезона 84, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael RinoAmateur - 30Сезона 84, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex BaierAmateur - 28Сезона 84, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 84, Трка 2, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gastón HigaRetiredСезона 84, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian MarianRookie - 40Сезона 84, Трка 2, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo Palomo GoacheRetiredСезона 84, Трка 2, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe CandeiasRookie - 65Сезона 84, Трка 2, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzabóRookie - 53Сезона 84, Трка 2, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 15Сезона 84, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías MenoniRetiredСезона 84, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaPro - 23Сезона 84, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MaquieiraRookie - 141Сезона 84, Трка 2, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William VielmaPro - 2Сезона 84, Трка 2, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin VarakutaRetiredСезона 84, Трка 2, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří KopeckýAmateur - 7Сезона 84, Трка 2, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr NeznayRookie - 31Сезона 84, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš HanzelkaAmateur - 40Сезона 84, Трка 2, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SarratPro - 5Сезона 84, Трка 2, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav NácovskýRookie - 34Сезона 84, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 84, Трка 2, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel PoláčekAmateur - 34Сезона 84, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott ChadwickAmateur - 41Сезона 84, Трка 2, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš KnotekAmateur - 22Сезона 84, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BustamanteAmateur - 6Сезона 84, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanPro - 11Сезона 84, Трка 2, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio MyRetiredСезона 84, Трка 2, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian WoodsAmateur - 7Сезона 84, Трка 2, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadeusz JaroszRetiredСезона 84, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew KnowlesAmateur - 62Сезона 84, Трка 2, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GoncalvezAmateur - 67Сезона 84, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PodgornovRetiredСезона 84, Трка 2, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukPro - 19Сезона 84, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán CsaplárRetiredСезона 84, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 84, Трка 2, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechRookie - 129Сезона 84, Трка 2, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 84, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul GrigoreAmateur - 17Сезона 84, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas KurmisPro - 14Сезона 84, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 84, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ogün DilaverRetiredСезона 84, Трка 2, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvestre FonsecaAmateur - 11Сезона 84, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pepijn KolePro - 10Сезона 84, Трка 2, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd VargaAmateur - 20Сезона 84, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LozadaRookie - 129Сезона 84, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel FreyRetiredСезона 84, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juka CeleghiniRetiredСезона 84, Трка 2, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis AlgaraAmateur - 64Сезона 84, Трка 2, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 84, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome GodetRetiredСезона 84, Трка 2, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János NagyRookie - 82Сезона 84, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 10Сезона 84, Трка 2, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João DelfinoRetiredСезона 84, Трка 2, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fanda MedovyAmateur - 64Сезона 84, Трка 2, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kun ZoltanAmateur - 12Сезона 84, Трка 2, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique NunesAmateur - 51Сезона 84, Трка 2, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BalázsRetiredСезона 84, Трка 2, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas ArnisgdPro - 4Сезона 84, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David NudelmanAmateur - 49Сезона 84, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio RamosMaster - 5Сезона 84, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio AlmeidaRetiredСезона 84, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benu MariusRookie - 79Сезона 84, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad ŚwiderskiRetiredСезона 84, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca DottiAmateur - 52Сезона 84, Трка 2, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MejiaRookie - 81Сезона 84, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo GrecoRetiredСезона 84, Трка 2, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TamayoRetiredСезона 84, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 1Сезона 84, Трка 2, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 84, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 78 79 80 » Брзо оди на страница: