Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Elite newbie (Заврши една трка во Елит група во поени)
(Раритетна придобивка: 1 од 1168.54 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 77, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaEliteСезона 77, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 77, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiEliteСезона 77, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownMaster - 3Сезона 76, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsEliteСезона 76, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 76, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 5Сезона 76, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 76, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićEliteСезона 75, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 75, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 75, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix HorchMaster - 1Сезона 74, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannEliteСезона 74, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 74, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeEliteСезона 74, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichMaster - 1Сезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovPro - 17Сезона 73, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerPro - 5Сезона 73, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 73, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoEliteСезона 73, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisAmateur - 41Сезона 73, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinMaster - 1Сезона 73, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudMaster - 2Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinRetiredСезона 72, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiRetiredСезона 72, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 4Сезона 72, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 16Сезона 72, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George SlaterEliteСезона 72, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoMaster - 3Сезона 72, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardAmateur - 38Сезона 72, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaRetiredСезона 72, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaPro - 10Сезона 71, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BastonAmateur - 24Сезона 71, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiMaster - 4Сезона 71, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mery LissarraguePro - 1Сезона 71, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 5Сезона 71, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakAmateur - 76Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouPro - 12Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikPro - 19Сезона 70, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 20Сезона 70, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick FeiseRookie - 80Сезона 70, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaPro - 25Сезона 70, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas BaužaMaster - 1Сезона 70, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hauke JohannsenRetiredСезона 70, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoPro - 24Сезона 70, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose DevassyRetiredСезона 69, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakRookie - 96Сезона 69, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyPro - 17Сезона 69, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 1Сезона 69, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt KasarRetiredСезона 69, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ugnius SagatasRetiredСезона 69, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezEliteСезона 68, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluEliteСезона 68, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakPro - 13Сезона 68, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 68, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupMaster - 1Сезона 67, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai1EliteСезона 67, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne VäänänenAmateur - 53Сезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alwyn Van SaarloosRetiredСезона 66, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyMaster - 3Сезона 66, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vaggelis MpallasPro - 8Сезона 66, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel JoãoPro - 2Сезона 65, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BedoyaRetiredСезона 65, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenMaster - 1Сезона 65, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WrightRetiredСезона 65, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha KorhonenRookie - 122Сезона 64, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainPro - 15Сезона 64, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MahechaPro - 23Сезона 64, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiAmateur - 23Сезона 64, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui SilvaRetiredСезона 64, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestPro - 22Сезона 64, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sverri JohansenAmateur - 61Сезона 64, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasEliteСезона 63, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaMaster - 4Сезона 63, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 63, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 63, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 62, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin SeppamRetiredСезона 62, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizseMaster - 4Сезона 62, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliPro - 18Сезона 62, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ľubomír ŠtecRetiredСезона 62, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bráulio MonteiroRetiredСезона 62, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczMaster - 1Сезона 62, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Amateur - 39Сезона 62, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alpo Kaakinen1RetiredСезона 62, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi KaartinenMaster - 1Сезона 61, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Macho PitaPro - 8Сезона 61, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domien LutsAmateur - 26Сезона 61, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás VéghPro - 2Сезона 61, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseEliteСезона 61, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 5Сезона 61, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiAmateur - 26Сезона 61, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő CsernátoniAmateur - 91Сезона 61, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas PaplauskasRetiredСезона 61, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FernandezEliteСезона 60, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej RilkeMaster - 5Сезона 60, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virgis LyssRetiredСезона 60, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoPro - 13Сезона 60, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilkka MoisioRetiredСезона 60, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница: