Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Buenos Aires (Направи најбрзи круг во групата во Buenos Aires круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 58.19 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Daniel PizzoAmateur - 83Сезона 75, Трка 13, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosAmateur - 1Сезона 75, Трка 13, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred FavierAmateur - 45Сезона 75, Трка 13, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikie ShawAmateur - 44Сезона 75, Трка 13, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos André Lopes ManfredoAmateur - 73Сезона 75, Трка 13, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorAmateur - 38Сезона 75, Трка 13, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanyu KostadinovAmateur - 63Сезона 75, Трка 13, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António CândidoAmateur - 91Сезона 75, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicAmateur - 16Сезона 75, Трка 13, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico GiannoneAmateur - 12Сезона 75, Трка 13, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo FariaAmateur - 53Сезона 75, Трка 13, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aivaras DambrauskasRookie - 63Сезона 75, Трка 13, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 68Сезона 75, Трка 13, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo MarinariAmateur - 78Сезона 75, Трка 13, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekRookie - 151Сезона 75, Трка 13, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo HuotariAmateur - 68Сезона 75, Трка 13, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel EscadaPro - 17Сезона 75, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Herrera MelianRookie - 107Сезона 75, Трка 13, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Vieira PitaAmateur - 17Сезона 75, Трка 13, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech SojkaRookie - 2Сезона 75, Трка 13, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AntunesAmateur - 16Сезона 75, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remigijus StaskonisPro - 19Сезона 75, Трка 13, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítor CarvalhoRookie - 152Сезона 75, Трка 13, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GhisoniRookie - 63Сезона 75, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lutz FalkRookie - 163Сезона 75, Трка 13, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfeu SantannaAmateur - 54Сезона 75, Трка 13, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Jozsef BudapestAmateur - 88Сезона 75, Трка 13, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomaz EliziarioAmateur - 70Сезона 75, Трка 13, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezMaster - 5Сезона 75, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bjorn HiepAmateur - 75Сезона 75, Трка 13, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimAmateur - 56Сезона 75, Трка 13, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla TőthRetiredСезона 75, Трка 13, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Garcia RubioPro - 12Сезона 75, Трка 13, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matilde AlbertonRookie - 137Сезона 75, Трка 13, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rens KaesAmateur - 87Сезона 75, Трка 13, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SantosRetiredСезона 75, Трка 13, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco MartinAmateur - 45Сезона 75, Трка 13, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mustafa HalilovAmateur - 62Сезона 75, Трка 13, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo CarnielPro - 25Сезона 75, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge AbrahaoRookie - 151Сезона 75, Трка 13, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus Lima SantosRookie - 6Сезона 75, Трка 13, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel GomesPro - 24Сезона 75, Трка 13, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József IllésAmateur - 59Сезона 75, Трка 13, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elías LainesAmateur - 39Сезона 75, Трка 13, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai DanovAmateur - 90Сезона 75, Трка 13, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo BlancoRookie - 95Сезона 75, Трка 13, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian GrzesikAmateur - 70Сезона 75, Трка 13, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon DalmasesAmateur - 22Сезона 75, Трка 13, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tyler LeoAmateur - 51Сезона 75, Трка 13, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne WomackAmateur - 20Сезона 75, Трка 13, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glenn GrantRetiredСезона 75, Трка 13, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakAmateur - 89Сезона 75, Трка 13, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CortezAmateur - 61Сезона 75, Трка 13, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico DombrowskiRookie - 102Сезона 75, Трка 13, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle MorbyAmateur - 82Сезона 75, Трка 13, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicky KunnenRetiredСезона 75, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre MetinAmateur - 84Сезона 75, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PudovAmateur - 40Сезона 75, Трка 13, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon FarmerAmateur - 55Сезона 75, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob ThorntonAmateur - 42Сезона 75, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LimaAmateur - 30Сезона 75, Трка 13, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiri TheodorRookie - 143Сезона 75, Трка 13, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos Bobolis4EliteСезона 75, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MurrayAmateur - 64Сезона 75, Трка 13, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maks PodgornovAmateur - 2Сезона 75, Трка 13, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 75, Трка 13, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin JandaRetiredСезона 75, Трка 13, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaque Bergson De LimaAmateur - 27Сезона 75, Трка 13, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GlanmarkAmateur - 85Сезона 75, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 12Сезона 75, Трка 13, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierAmateur - 34Сезона 75, Трка 13, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AcorciRookie - 15Сезона 75, Трка 13, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay PatelRetiredСезона 75, Трка 13, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RochaAmateur - 41Сезона 75, Трка 13, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio RamosAmateur - 90Сезона 75, Трка 13, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Else RenePro - 15Сезона 75, Трка 13, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor KisAmateur - 14Сезона 75, Трка 13, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoAmateur - 24Сезона 75, Трка 13, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SeibAmateur - 39Сезона 75, Трка 13, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HorvathPro - 7Сезона 75, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyMaster - 3Сезона 75, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GyörfiAmateur - 31Сезона 75, Трка 13, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elmo VogelAmateur - 63Сезона 75, Трка 13, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Girts GriestinsAmateur - 3Сезона 75, Трка 13, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar MichelanAmateur - 35Сезона 75, Трка 13, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisAmateur - 41Сезона 75, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan AjzenbajserPro - 7Сезона 75, Трка 13, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel PannielloRookie - 48Сезона 75, Трка 13, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio StefaniRetiredСезона 75, Трка 13, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio MassimoRookie - 106Сезона 75, Трка 13, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo RochaRetiredСезона 75, Трка 13, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksa PetrovskiRetiredСезона 75, Трка 13, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachPro - 19Сезона 75, Трка 13, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AraújoAmateur - 33Сезона 75, Трка 13, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz TrelaPro - 13Сезона 75, Трка 13, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 25Сезона 75, Трка 13, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frans GesellAmateur - 31Сезона 75, Трка 13, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SchmidtAmateur - 91Сезона 75, Трка 13, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis UrangaPro - 25Сезона 75, Трка 13, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišPro - 23Сезона 75, Трка 13, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница: