Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Monster Rookie car (Највисоко ниво на болид на една трка во Руки групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 9.59 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 452 453 454 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ryan CarsonRookie - 9Сезона 88, Трка 3, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johannes ElhobRookie - 72Сезона 88, Трка 3, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasaliRookie - 59Сезона 88, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban QuagliaRookie - 58Сезона 88, Трка 3, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge PereiraRookie - 37Сезона 88, Трка 3, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor OtisRookie - 31Сезона 88, Трка 3, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarconRookie - 146Сезона 88, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo BonasioRookie - 145Сезона 88, Трка 3, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain BlardRookie - 143Сезона 88, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miniakiles PiesdescalzosRookie - 14Сезона 88, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua SnymanRookie - 132Сезона 88, Трка 3, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KoutsourisRookie - 111Сезона 88, Трка 3, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 88, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas DrazetaRookie - 72Сезона 88, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjen Van BurenRookie - 65Сезона 88, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamín ContrerasRookie - 44Сезона 88, Трка 2, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreRookie - 38Сезона 88, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efrain DarioRookie - 36Сезона 88, Трка 2, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo DaquinoRookie - 23Сезона 88, Трка 2, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Estgarri ChorotegaRookie - 18Сезона 88, Трка 2, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro LabateRookie - 149Сезона 88, Трка 2, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ReynoldsRookie - 146Сезона 88, Трка 2, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan VargasRookie - 141Сезона 88, Трка 2, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben De LanyRookie - 137Сезона 88, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas LexhagRookie - 134Сезона 88, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernanda Dicundo HabeggerRookie - 121Сезона 88, Трка 2, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart VineRookie - 116Сезона 88, Трка 2, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aniket NemadeRookie - 110Сезона 88, Трка 2, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caio PereiraRookie - 104Сезона 88, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juhani NopanenRookie - 100Сезона 88, Трка 2, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willem GrantRookie - 99Сезона 88, Трка 1, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe RodriguesRookie - 97Сезона 88, Трка 1, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman BodkinsRookie - 92Сезона 88, Трка 1, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-luc AstiéRookie - 91Сезона 88, Трка 1, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas WienerRookie - 87Сезона 88, Трка 1, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek LeszczukRookie - 82Сезона 88, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin LuxRookie - 78Сезона 88, Трка 1, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dutch BengalsfanRookie - 72Сезона 88, Трка 1, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris ChrisRookie - 69Сезона 88, Трка 1, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Мякиш ХасбикRookie - 64Сезона 88, Трка 1, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David IronsRookie - 57Сезона 88, Трка 1, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul Enrique De La Mora AlarconRookie - 54Сезона 88, Трка 1, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel BrusenbauchRookie - 42Сезона 88, Трка 1, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel-angelo OjadiRookie - 4Сезона 88, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo CintiRookie - 35Сезона 88, Трка 1, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MartinsRookie - 33Сезона 88, Трка 1, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walber AlexRookie - 32Сезона 88, Трка 1, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke BrennanRookie - 30Сезона 88, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald AbarcaRookie - 25Сезона 88, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro VolpeRookie - 20Сезона 88, Трка 1, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš ŠtefanRookie - 19Сезона 88, Трка 1, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluigi Estate MoriRookie - 150Сезона 88, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihai MesesanRookie - 148Сезона 88, Трка 1, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodolfo AlvesRookie - 147Сезона 88, Трка 1, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian NelsonRookie - 145Сезона 88, Трка 1, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alek MorraRookie - 142Сезона 88, Трка 1, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian TischlerRookie - 141Сезона 88, Трка 1, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Téodule FraisierRookie - 140Сезона 88, Трка 1, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe Dos SantosRookie - 139Сезона 88, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AngusRookie - 138Сезона 88, Трка 1, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan ReuterRookie - 137Сезона 88, Трка 1, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OxlongRookie - 133Сезона 88, Трка 1, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben SabauRookie - 132Сезона 88, Трка 1, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy AntonsenRookie - 13Сезона 88, Трка 1, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KovácsRookie - 128Сезона 88, Трка 1, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto DuarteRookie - 127Сезона 88, Трка 1, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FéRookie - 124Сезона 88, Трка 1, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali NarRookie - 121Сезона 88, Трка 1, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cris CudosRookie - 120Сезона 88, Трка 1, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary PickeringRookie - 116Сезона 88, Трка 1, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben PetersRookie - 114Сезона 88, Трка 1, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steep BroncoRookie - 111Сезона 88, Трка 1, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick CortesRookie - 11Сезона 88, Трка 1, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frost Byte-touchRookie - 109Сезона 88, Трка 1, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilhem FootyRookie - 105Сезона 88, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesse ErdmannRookie - 103Сезона 88, Трка 1, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FerraoRookie - 101Сезона 88, Трка 1, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago RibeiroAmateur - 29Сезона 87, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil MotalikRookie - 8Сезона 87, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 87, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksei FilimonovRookie - 38Сезона 87, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias MeyerRookie - 35Сезона 87, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel NowakRookie - 27Сезона 87, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroRookie - 2Сезона 87, Трка 17, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs KincsRookie - 115Сезона 87, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe SilvaRookie - 10Сезона 87, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iordan NikolovRookie - 64Сезона 87, Трка 16, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dima SivtsovRookie - 63Сезона 87, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChnapkoRookie - 111Сезона 87, Трка 16, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arsen ApcukRookie - 110Сезона 87, Трка 16, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph VallonRookie - 86Сезона 87, Трка 15, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aďo MarečákRookie - 52Сезона 87, Трка 15, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred HauserAmateur - 2Сезона 87, Трка 15, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaRookie - 145Сезона 87, Трка 15, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 15, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek KlozíkRookie - 132Сезона 87, Трка 15, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Burak AlaydınRookie - 143Сезона 87, Трка 13, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide AndreoliRookie - 123Сезона 87, Трка 13, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tender OrnareRookie - 10Сезона 87, Трка 13, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Else ReneAmateur - 61Сезона 87, Трка 12, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 452 453 454 » Брзо оди на страница: