Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Monster Amateur car (Највисоко ниво на болид на една трка во Аматер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 45.42 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 94 95 96 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Silvestre FonsecaAmateur - 11Сезона 88, Трка 3, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HerbanAmateur - 30Сезона 88, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 88, Трка 2, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas WeberAmateur - 15Сезона 88, Трка 1, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denny HoltAmateur - 20Сезона 88, Трка 1, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AntunesAmateur - 28Сезона 88, Трка 1, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 88, Трка 1, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 88, Трка 1, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Turan MetinAmateur - 41Сезона 88, Трка 1, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 88, Трка 1, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emily JohnsonAmateur - 47Сезона 88, Трка 1, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PhilAmateur - 69Сезона 88, Трка 1, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Károly PintérAmateur - 71Сезона 88, Трка 1, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean HillierAmateur - 72Сезона 88, Трка 1, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RobertiAmateur - 8Сезона 88, Трка 1, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 87, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco HuberAmateur - 24Сезона 87, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz GapskiAmateur - 26Сезона 87, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 16, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karen RamosPro - 7Сезона 87, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Do SouzaRookie - 97Сезона 87, Трка 15, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas GalvonasAmateur - 51Сезона 87, Трка 15, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert MeeusAmateur - 57Сезона 87, Трка 15, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SosaAmateur - 70Сезона 87, Трка 15, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyRookie - 103Сезона 87, Трка 14, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 87, Трка 14, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric DegeorgesAmateur - 48Сезона 87, Трка 14, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdemaras StankeviciusAmateur - 54Сезона 87, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben GladwynAmateur - 65Сезона 87, Трка 14, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MansillaPro - 25Сезона 87, Трка 13, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brenda IraolaAmateur - 16Сезона 87, Трка 12, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Warren TobelmannAmateur - 23Сезона 87, Трка 12, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SallesAmateur - 38Сезона 87, Трка 12, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanićPro - 22Сезона 87, Трка 11, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael RinoAmateur - 30Сезона 87, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian Davi BorgesAmateur - 44Сезона 87, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo NietoPro - 2Сезона 87, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PabloAmateur - 72Сезона 87, Трка 11, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AlounePro - 25Сезона 87, Трка 10, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas JasnauskasAmateur - 6Сезона 87, Трка 10, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano MacorPro - 17Сезона 87, Трка 9, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter VasziljevAmateur - 33Сезона 87, Трка 8, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MetaxasRookie - 43Сезона 87, Трка 8, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouPro - 9Сезона 87, Трка 8, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ankush GuptaPro - 9Сезона 87, Трка 8, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerPro - 23Сезона 87, Трка 8, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 8, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroPro - 24Сезона 87, Трка 8, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias IraolaAmateur - 79Сезона 87, Трка 8, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 2Сезона 87, Трка 7, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan JacquesAmateur - 26Сезона 87, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QazarAmateur - 19Сезона 87, Трка 6, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan PetrovPro - 12Сезона 87, Трка 6, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 6, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OttoAmateur - 79Сезона 87, Трка 6, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola PelleritiAmateur - 9Сезона 87, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József IllésAmateur - 20Сезона 87, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni FornaciariPro - 14Сезона 87, Трка 5, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justus ChristinckAmateur - 30Сезона 87, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rastislav SpevakAmateur - 50Сезона 87, Трка 5, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan PetrovićPro - 10Сезона 87, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HorváthPro - 12Сезона 87, Трка 5, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique Miguel GarciaPro - 24Сезона 87, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 87, Трка 5, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 87, Трка 5, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 4, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Čeněk UrvalfiltrPro - 20Сезона 87, Трка 4, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HeuchertAmateur - 18Сезона 87, Трка 4, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas ErikinhoRookie - 132Сезона 87, Трка 4, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson JuniorPro - 18Сезона 87, Трка 4, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola ArlettiPro - 25Сезона 87, Трка 4, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MilanPro - 12Сезона 87, Трка 4, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxAmateur - 28Сезона 87, Трка 3, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr CejkaAmateur - 74Сезона 87, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rokas PranskevičiusAmateur - 12Сезона 87, Трка 1, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian BrooksAmateur - 35Сезона 87, Трка 1, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael SoaresAmateur - 38Сезона 87, Трка 1, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike LeoneAmateur - 40Сезона 87, Трка 1, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elvir HecoAmateur - 47Сезона 87, Трка 1, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CatalanoAmateur - 53Сезона 87, Трка 1, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LigiAmateur - 71Сезона 87, Трка 1, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CarreñoAmateur - 73Сезона 87, Трка 1, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas NaujokasAmateur - 75Сезона 87, Трка 1, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin SmithRookie - 39Сезона 86, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian BergerRookie - 125Сезона 86, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 79Сезона 86, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart HunterAmateur - 69Сезона 86, Трка 16, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric IngrahamAmateur - 13Сезона 86, Трка 16, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KovacPro - 22Сезона 86, Трка 16, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tolis NasiosAmateur - 30Сезона 86, Трка 15, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 86, Трка 15, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 15, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersPro - 5Сезона 86, Трка 14, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilmar Gomes de MatosRookie - 109Сезона 86, Трка 13, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 11Сезона 86, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 12Сезона 86, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 86, Трка 13, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreRookie - 54Сезона 86, Трка 13, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek MichalskiAmateur - 79Сезона 86, Трка 12, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai RiddickRetiredСезона 86, Трка 12, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 94 95 96 » Брзо оди на страница: