Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Wannabe (Старт на една трка од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 9.68 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 448 449 450 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alfredo FragaRookie - 150Сезона 88, Трка 3, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor GarciaRookie - 108Сезона 88, Трка 3, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nerijus KkRookie - 18Сезона 88, Трка 3, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonin SteskalRookie - 62Сезона 88, Трка 3, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi LuccariniRookie - 101Сезона 88, Трка 3, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CampanhaRookie - 145Сезона 88, Трка 3, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João BoscoAmateur - 13Сезона 88, Трка 3, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goeffrey LalondeRookie - 113Сезона 88, Трка 3, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel NowakRookie - 27Сезона 88, Трка 3, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo DominguezRookie - 109Сезона 88, Трка 3, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato Vandersee SchaefferRookie - 77Сезона 88, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal DaverdinRookie - 130Сезона 88, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Polo FariasRookie - 44Сезона 88, Трка 3, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bálint BenseRookie - 34Сезона 88, Трка 3, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximilian EuenRookie - 133Сезона 88, Трка 3, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Papudo PapanascaRookie - 53Сезона 88, Трка 2, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon ParedesRookie - 140Сезона 88, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luk MatRookie - 13Сезона 88, Трка 2, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreRookie - 38Сезона 88, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio MoroRookie - 16Сезона 88, Трка 2, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Malwa KozaRookie - 127Сезона 88, Трка 2, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MaiaRookie - 111Сезона 88, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bazigh NaveedRookie - 11Сезона 88, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 88, Трка 2, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RussoRookie - 4Сезона 88, Трка 2, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Martinez PintosRookie - 29Сезона 88, Трка 2, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony RodriguezRookie - 8Сезона 88, Трка 2, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier DannRookie - 121Сезона 88, Трка 2, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Horry PingRookie - 89Сезона 88, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David IronsRookie - 57Сезона 88, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juhani NopanenRookie - 100Сезона 88, Трка 2, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos De LunaRookie - 142Сезона 88, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sander JärvRookie - 47Сезона 88, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven SchroedersRookie - 62Сезона 88, Трка 1, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali NarRookie - 121Сезона 88, Трка 1, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt MilesRookie - 147Сезона 88, Трка 1, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tolai CenutrioRookie - 20Сезона 88, Трка 1, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wynand LiebenbergRookie - 8Сезона 88, Трка 1, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mizsei MárkRookie - 97Сезона 88, Трка 1, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris KingRookie - 48Сезона 88, Трка 1, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas CortesRookie - 3Сезона 88, Трка 1, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele CostaRookie - 4Сезона 88, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 El Chapa GonzalezRookie - 86Сезона 88, Трка 1, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Téodule FraisierRookie - 140Сезона 88, Трка 1, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BamberRookie - 31Сезона 88, Трка 1, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Russ AdamsRookie - 51Сезона 88, Трка 1, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoRookie - 25Сезона 88, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dzmitry AliferRookie - 56Сезона 88, Трка 1, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew CarrollRookie - 113Сезона 88, Трка 1, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugenio GavriloffRookie - 2Сезона 88, Трка 1, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina CariolaRookie - 28Сезона 88, Трка 1, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksei FilimonovRookie - 38Сезона 88, Трка 1, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Migs PotenteRookie - 63Сезона 88, Трка 1, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin CanoRookie - 138Сезона 88, Трка 1, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack WilsonRookie - 89Сезона 88, Трка 1, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jac WildRookie - 72Сезона 88, Трка 1, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MiauRookie - 18Сезона 88, Трка 1, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian FitzgeraldRookie - 106Сезона 88, Трка 1, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ales ZuraRookie - 40Сезона 88, Трка 1, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 88, Трка 1, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerronattoRookie - 78Сезона 88, Трка 1, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert MeeusAmateur - 57Сезона 88, Трка 1, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anders GustafssonRookie - 87Сезона 88, Трка 1, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál AkácosRookie - 66Сезона 88, Трка 1, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricards DarzinsRookie - 26Сезона 87, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraRookie - 114Сезона 87, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurij SkosyrskijAmateur - 57Сезона 87, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shelbee NicoleAmateur - 28Сезона 87, Трка 16, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo BonattoAmateur - 31Сезона 87, Трка 16, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raizel EtramaRookie - 73Сезона 87, Трка 16, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HendricksAmateur - 45Сезона 87, Трка 16, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus KostnerPro - 6Сезона 87, Трка 16, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matas RemeikaRookie - 4Сезона 87, Трка 16, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto GarcesRookie - 85Сезона 87, Трка 15, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yasuo YamajiAmateur - 6Сезона 87, Трка 15, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KrRookie - 125Сезона 87, Трка 13, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroen PetersAmateur - 75Сезона 87, Трка 13, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone GrassiAmateur - 33Сезона 87, Трка 12, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám RajkAmateur - 13Сезона 87, Трка 12, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilmantas IždūnasRookie - 25Сезона 87, Трка 11, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelRookie - 148Сезона 87, Трка 11, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarconRookie - 146Сезона 87, Трка 11, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolph SienkoAmateur - 71Сезона 87, Трка 11, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gualtiero TabacchiAmateur - 54Сезона 87, Трка 11, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago RibeiroAmateur - 29Сезона 87, Трка 11, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul GleysteenAmateur - 2Сезона 87, Трка 11, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco HerreroPro - 8Сезона 87, Трка 11, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr BaturovRookie - 62Сезона 87, Трка 11, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FacchiniAmateur - 24Сезона 87, Трка 11, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas SilverkisRookie - 35Сезона 87, Трка 10, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius JaruisRookie - 40Сезона 87, Трка 10, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yrjö PuljujärviAmateur - 2Сезона 87, Трка 9, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 87, Трка 9, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike HockRookie - 144Сезона 87, Трка 8, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric KenneyAmateur - 61Сезона 87, Трка 8, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds BaukertsAmateur - 74Сезона 87, Трка 8, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijo PilicRookie - 133Сезона 87, Трка 8, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesAmateur - 77Сезона 87, Трка 8, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aniel CastañedaRookie - 104Сезона 87, Трка 7, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoRookie - 30Сезона 87, Трка 7, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 448 449 450 » Брзо оди на страница: