Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Elite hitchhiker (Промоција во Елит групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 712.92 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Niels WoltersEliteСезона 73, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 73, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeEliteСезона 73, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melando TasosoEliteСезона 73, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovEliteСезона 73, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichEliteСезона 73, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorEliteСезона 73, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannEliteСезона 73, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas LaskaridisEliteСезона 73, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper CoosemansEliteСезона 72, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreMaster - 5Сезона 72, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinEliteСезона 72, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudEliteСезона 72, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisMaster - 5Сезона 72, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovEliteСезона 72, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotMaster - 2Сезона 72, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DoveMaster - 2Сезона 72, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 72, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John IbbotsonMaster - 5Сезона 72, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyEliteСезона 71, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardEliteСезона 71, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierPro - 1Сезона 71, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiMaster - 1Сезона 71, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaMaster - 2Сезона 71, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinPro - 6Сезона 71, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoMaster - 5Сезона 71, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George SlaterEliteСезона 71, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiMaster - 3Сезона 71, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiEliteСезона 70, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stavros OikonomidisAmateur - 18Сезона 70, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BastonPro - 14Сезона 70, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouMaster - 4Сезона 70, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintRookie - 169Сезона 70, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakPro - 2Сезона 70, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoAmateur - 50Сезона 70, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaPro - 10Сезона 70, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mery LissarraguePro - 1Сезона 70, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiMaster - 3Сезона 70, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothEliteСезона 70, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoMaster - 4Сезона 70, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin IonutAmateur - 76Сезона 69, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoAmateur - 4Сезона 69, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas BaužaMaster - 1Сезона 69, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikAmateur - 30Сезона 69, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaAmateur - 66Сезона 69, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicPro - 20Сезона 69, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 20Сезона 69, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick FeiseRetiredСезона 69, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoEliteСезона 69, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7Master - 2Сезона 68, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyRookie - 104Сезона 68, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose DevassyRookie - 139Сезона 68, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ugnius SagatasRetiredСезона 68, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 1Сезона 68, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca DottiPro - 12Сезона 68, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoAmateur - 13Сезона 67, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardPro - 25Сезона 67, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo DitommasoPro - 24Сезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz OgarekPro - 12Сезона 67, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiEliteСезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaPro - 5Сезона 67, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudAmateur - 1Сезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluEliteСезона 67, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezEliteСезона 67, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicMaster - 5Сезона 66, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans BondessonAmateur - 86Сезона 66, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai1EliteСезона 66, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetPro - 21Сезона 66, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 83Сезона 66, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupoRookie - 91Сезона 66, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alwyn Van SaarloosAmateur - 66Сезона 65, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide LorenziniAmateur - 10Сезона 65, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vaggelis MpallasPro - 8Сезона 65, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaPro - 24Сезона 65, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakRookie - 96Сезона 65, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WrightRetiredСезона 64, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru DiaconuRookie - 79Сезона 64, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BedoyaRetiredСезона 64, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenPro - 25Сезона 64, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CorreiaAmateur - 55Сезона 64, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel JoãoAmateur - 42Сезона 64, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithRetiredСезона 64, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestPro - 22Сезона 63, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha KorhonenRetiredСезона 63, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui SilvaRetiredСезона 63, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DayPro - 19Сезона 63, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainAmateur - 58Сезона 63, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus FernandezRetiredСезона 63, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MahechaAmateur - 90Сезона 63, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiAmateur - 23Сезона 63, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sverri JohansenPro - 17Сезона 63, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 3Сезона 63, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasMaster - 4Сезона 62, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano GalliRetiredСезона 62, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Troy SheahenPro - 17Сезона 62, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 62, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaPro - 10Сезона 62, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe LaudePro - 23Сезона 62, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton Martin SafranyikMaster - 5Сезона 62, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnPro - 10Сезона 62, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница: