Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie champion (Победи еден шампионат во Руки група)
(Раритетна придобивка: 1 од 30.83 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 139 140 141 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ildiko SzilagyiRookie - 1Сезона 87, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed TahmidAmateur - 20Сезона 87, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon CampbellAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiziano LapiAmateur - 71Сезона 87, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 87, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 87, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luis MuñozAmateur - 34Сезона 87, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad SelkenAmateur - 23Сезона 87, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 37Сезона 87, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin DurhamAmateur - 74Сезона 87, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 50Сезона 87, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias MeyerRookie - 35Сезона 87, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MassucattiAmateur - 79Сезона 87, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh RiversAmateur - 40Сезона 87, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenz EderAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan De SwardtAmateur - 32Сезона 87, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarridoAmateur - 73Сезона 87, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 65Сезона 87, Трка 17, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FacchiniAmateur - 24Сезона 87, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 87, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio LeonardiAmateur - 27Сезона 87, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk ReichmannAmateur - 22Сезона 87, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 87, Трка 17, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark De La MontagneAmateur - 54Сезона 87, Трка 17, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Breno BambitoAmateur - 32Сезона 87, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörn Von WendtAmateur - 77Сезона 87, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone GrassiAmateur - 33Сезона 87, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel Alejandro KaufmanAmateur - 23Сезона 87, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PalaciosAmateur - 13Сезона 87, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NetoAmateur - 55Сезона 87, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Václav TurekAmateur - 11Сезона 87, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesAmateur - 47Сезона 87, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre Lucas MoraisAmateur - 64Сезона 87, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph VallonRookie - 86Сезона 87, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesAmateur - 77Сезона 87, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo GomonAmateur - 80Сезона 87, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RathyAmateur - 9Сезона 87, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetAmateur - 14Сезона 87, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas FrancoRookie - 99Сезона 87, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 17, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony AllenAmateur - 9Сезона 87, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KalendaAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno BernhagenAmateur - 38Сезона 87, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MesquitaAmateur - 39Сезона 87, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrwell LourenciniAmateur - 36Сезона 87, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis EstradaAmateur - 79Сезона 87, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolph SienkoAmateur - 71Сезона 87, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc SchokkerAmateur - 34Сезона 87, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 87, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusAmateur - 65Сезона 87, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisAmateur - 35Сезона 87, Трка 17, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk RybaAmateur - 34Сезона 87, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef KumanAmateur - 64Сезона 87, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin GranovskiyAmateur - 53Сезона 86, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dailos NaranjoRookie - 10Сезона 86, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar AguileraAmateur - 27Сезона 86, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesAmateur - 58Сезона 86, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigory VasilevRetiredСезона 86, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo MorgantiAmateur - 62Сезона 86, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben LuchtRetiredСезона 86, Трка 17, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 86, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo TronconeAmateur - 71Сезона 86, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter QvistAmateur - 6Сезона 86, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar Lourenco BianchiAmateur - 17Сезона 86, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven UpchurchAmateur - 3Сезона 86, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose GonzalezAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien BrettnerAmateur - 11Сезона 86, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto Di SerafinoAmateur - 67Сезона 86, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel FranciscoRookie - 82Сезона 86, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibra Dy CalvaAmateur - 8Сезона 86, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny PortreyAmateur - 31Сезона 86, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew GrahamAmateur - 44Сезона 86, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 86, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 17, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin BoekAmateur - 79Сезона 86, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 139 140 141 » Брзо оди на страница: