Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro champion (Победи еден шампионат во Про група)
(Раритетна придобивка: 1 од 374.77 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 10 11 12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Herve ImbertMaster - 1Сезона 87, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızMaster - 4Сезона 87, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonios GiannakoudakisMaster - 4Сезона 87, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor AugustoMaster - 2Сезона 87, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KasinskiMaster - 1Сезона 87, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MonacoMaster - 2Сезона 87, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo Di GiuseppeMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GonzalesPro - 18Сезона 86, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenne BreugelmansMaster - 5Сезона 86, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro CarvalhoPro - 16Сезона 86, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 4Сезона 86, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 86, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anubis MonteroPro - 24Сезона 86, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 7Сезона 86, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart KievietMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 16Сезона 85, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 1Сезона 85, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 85, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 69Сезона 85, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 85, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 8Сезона 85, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 2Сезона 85, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 85, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Pro - 22Сезона 85, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 85, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam PiloPro - 19Сезона 85, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 85, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisAmateur - 11Сезона 85, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcello PinheiroPro - 11Сезона 84, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago ChaherAmateur - 5Сезона 84, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 84, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 84, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KrawczukRetiredСезона 84, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BotteriniPro - 24Сезона 84, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 84, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddie GoodallAmateur - 24Сезона 84, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BentoPro - 13Сезона 84, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesPro - 8Сезона 84, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke FrostAmateur - 47Сезона 84, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Col BrownRetiredСезона 84, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikAmateur - 76Сезона 84, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanEliteСезона 84, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 83, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea IacoponiPro - 23Сезона 83, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 83, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André AhlbergPro - 2Сезона 83, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 83, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe AguiarMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 83, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekAmateur - 44Сезона 83, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SchegloaAmateur - 49Сезона 83, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicRetiredСезона 82, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KandelPro - 25Сезона 82, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György CsillagAmateur - 61Сезона 82, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 12Сезона 82, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekPro - 18Сезона 82, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanAmateur - 66Сезона 82, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaAmateur - 80Сезона 82, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BastonPro - 1Сезона 82, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiPro - 24Сезона 82, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PinnickPro - 3Сезона 82, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 82, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuAmateur - 28Сезона 82, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricky SilvaAmateur - 47Сезона 82, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaMaster - 2Сезона 82, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 81, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniAmateur - 70Сезона 81, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaAmateur - 80Сезона 81, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SosaAmateur - 70Сезона 81, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valeri KrustevAmateur - 49Сезона 81, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan SvajnerPro - 25Сезона 81, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 81, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsMaster - 1Сезона 81, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 6Сезона 81, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 81, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaAmateur - 63Сезона 81, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 81, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 34Сезона 81, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sverri JohansenRetiredСезона 81, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 81, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calum MacKinnonAmateur - 39Сезона 80, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 15Сезона 80, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe MafraAmateur - 7Сезона 80, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonAmateur - 70Сезона 80, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 80, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 50Сезона 80, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 10 11 12 » Брзо оди на страница: