Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master champion (Победи еден шампионат во Мастер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 1665.49 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 87, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 87, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 87, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 87, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsEliteСезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 86, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestEliteСезона 85, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 85, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 85, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 85, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 4Сезона 84, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 84, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 4Сезона 84, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 5Сезона 83, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 83, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 82, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 82, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 82, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 82, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoAmateur - 25Сезона 81, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiPro - 14Сезона 81, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 80, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaAmateur - 69Сезона 80, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 80, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 80, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 79, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 79, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 34Сезона 79, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 78, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 78, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 78, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 78, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 78, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 77, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetAmateur - 33Сезона 77, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkPro - 7Сезона 77, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 3Сезона 76, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 76, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 76, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseRetiredСезона 76, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 75, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroPro - 11Сезона 75, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 75, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 74, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovRetiredСезона 74, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroPro - 4Сезона 74, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 73, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 73, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 73, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreAmateur - 5Сезона 72, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 72, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 72, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 71, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiPro - 14Сезона 71, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaRetiredСезона 71, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 2Сезона 71, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouMaster - 3Сезона 70, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farcy GénelPro - 8Сезона 70, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaMaster - 4Сезона 70, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiMaster - 1Сезона 70, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István FarkasMaster - 2Сезона 69, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 69, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyRetiredСезона 68, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose DevassyAmateur - 48Сезона 68, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1Master - 5Сезона 68, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 4Сезона 68, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoAmateur - 41Сезона 67, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudAmateur - 55Сезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardAmateur - 61Сезона 67, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 67, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 25Сезона 66, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Rookie - 56Сезона 66, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 66, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek KiełpińskiAmateur - 80Сезона 66, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasMaster - 2Сезона 65, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakRetiredСезона 65, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovPro - 17Сезона 65, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CorreiaAmateur - 33Сезона 64, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj PrzybylskiRetiredСезона 64, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainPro - 5Сезона 63, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 63, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha KorhonenAmateur - 54Сезона 63, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui SilvaRetiredСезона 63, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 62, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekEliteСезона 62, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 62, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MonacoMaster - 2Сезона 62, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 62, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bráulio MonteiroRetiredСезона 61, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizsePro - 11Сезона 61, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő CsernátoniPro - 15Сезона 60, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezPro - 21Сезона 60, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas PaplauskasRetiredСезона 60, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 60, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domien LutsPro - 11Сезона 60, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilkka MoisioRetiredСезона 59, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandPro - 1Сезона 59, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: