Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Loyalty (Остана со еден тим најмалку 5 сезони)
(Раритетна придобивка: 1 од 24.54 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 176 177 178 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Kyle NelsonPro - 15Сезона 88, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir KalaevAmateur - 36Сезона 88, Трка 3, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Preston BaileyRookie - 31Сезона 88, Трка 3, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio Gabriel OlmosAmateur - 72Сезона 88, Трка 3, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan WeraAmateur - 78Сезона 88, Трка 3, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SantosPro - 25Сезона 88, Трка 3, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Redge LefevreAmateur - 53Сезона 88, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Everson BobatoAmateur - 60Сезона 88, Трка 3, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 88, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván MartinezRookie - 131Сезона 88, Трка 2, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav IvanovRookie - 69Сезона 88, Трка 2, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PichiriloRookie - 34Сезона 88, Трка 2, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos ApelhanAmateur - 80Сезона 88, Трка 2, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 129Сезона 88, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek PochockiAmateur - 4Сезона 88, Трка 2, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichAmateur - 74Сезона 88, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepAmateur - 36Сезона 88, Трка 2, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierluigi MarongiuAmateur - 59Сезона 88, Трка 2, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 2Сезона 88, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nemanja DjurdjevicAmateur - 22Сезона 88, Трка 1, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc VárkonyiRookie - 40Сезона 88, Трка 1, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 88, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David CollardRookie - 45Сезона 88, Трка 1, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus PrommerAmateur - 74Сезона 88, Трка 1, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas GötzAmateur - 73Сезона 88, Трка 1, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian KrzykałaAmateur - 64Сезона 88, Трка 1, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 88, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liam DelayAmateur - 6Сезона 88, Трка 1, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovani SantanaAmateur - 64Сезона 88, Трка 1, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 88, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore RaffreddatoAmateur - 19Сезона 88, Трка 1, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir BukvićRookie - 51Сезона 88, Трка 1, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sara LingreyPro - 3Сезона 88, Трка 1, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakob SkodlerAmateur - 57Сезона 88, Трка 1, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilvia MolnárAmateur - 38Сезона 88, Трка 1, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JuniorRookie - 71Сезона 88, Трка 1, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 88, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SantosPro - 24Сезона 88, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PintoRookie - 35Сезона 88, Трка 1, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo ArcoverdeRookie - 13Сезона 88, Трка 1, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark MonizAmateur - 41Сезона 88, Трка 1, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BartuliheRookie - 7Сезона 88, Трка 1, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge CharboneRookie - 41Сезона 88, Трка 1, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk PaszkiewiczAmateur - 40Сезона 88, Трка 1, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian WindellAmateur - 10Сезона 87, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas CasimiroAmateur - 42Сезона 87, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angie ZormanPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo AvezumAmateur - 34Сезона 87, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan MomaAmateur - 42Сезона 87, Трка 16, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claude TimmermansAmateur - 78Сезона 87, Трка 16, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AubramAmateur - 54Сезона 87, Трка 15, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MorióPro - 13Сезона 87, Трка 15, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magno OliveiraAmateur - 6Сезона 87, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KolozsváriAmateur - 47Сезона 87, Трка 15, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WierzbickiRookie - 92Сезона 87, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalma HildeRookie - 43Сезона 87, Трка 14, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 63Сезона 87, Трка 13, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunter HolbrookRookie - 106Сезона 87, Трка 13, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kopis Alexandru-robertRookie - 1Сезона 87, Трка 12, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre GambeyAmateur - 21Сезона 87, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill VasilonikolosRookie - 79Сезона 87, Трка 11, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo AlvarezRookie - 65Сезона 87, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HoffossAmateur - 27Сезона 87, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl KeatingAmateur - 5Сезона 87, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CarreñoAmateur - 73Сезона 87, Трка 10, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart HunterAmateur - 69Сезона 87, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian Van KaarstRookie - 54Сезона 87, Трка 10, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John LambPro - 20Сезона 87, Трка 10, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas DrazetaRookie - 72Сезона 87, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacques VilleneuveAmateur - 67Сезона 87, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cami SilvaRookie - 85Сезона 87, Трка 8, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Art WolfAmateur - 32Сезона 87, Трка 7, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 87, Трка 7, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CoelhoRetiredСезона 87, Трка 7, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LigiAmateur - 71Сезона 87, Трка 6, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Václav TurekAmateur - 11Сезона 87, Трка 6, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can CakirAmateur - 22Сезона 87, Трка 5, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczAmateur - 49Сезона 87, Трка 5, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiana LoboAmateur - 17Сезона 87, Трка 4, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zé Pedro PaulaAmateur - 16Сезона 87, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralfs RozitisRetiredСезона 87, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 87, Трка 4, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atila KalamicaRookie - 68Сезона 87, Трка 4, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco JansenRookie - 55Сезона 87, Трка 4, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan ParafioritiAmateur - 34Сезона 87, Трка 3, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 50Сезона 87, Трка 3, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco MarsicovetereRookie - 56Сезона 87, Трка 3, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo LopesAmateur - 30Сезона 87, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Do SouzaRookie - 97Сезона 87, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandra FarinaAmateur - 5Сезона 87, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreea DavidPro - 2Сезона 87, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad PostolachePro - 10Сезона 87, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier Van De VoordeRookie - 137Сезона 87, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Schumacher CardosoAmateur - 36Сезона 87, Трка 2, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 87, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose WalterAmateur - 47Сезона 87, Трка 2, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel CaeffarroAmateur - 49Сезона 87, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ausra JuozelskieneAmateur - 43Сезона 87, Трка 2, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 176 177 178 » Брзо оди на страница: