Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Hero (Освои најмногу поени за тимот во една сезона)
(Раритетна придобивка: 1 од 26.62 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 162 163 164 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 João BoscoAmateur - 13Сезона 87, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 87, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remy GardnerRookie - 11Сезона 87, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciPro - 23Сезона 87, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark IversonPro - 23Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Carlos Iturricha CáceresRookie - 47Сезона 87, Трка 17, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel HuertaAmateur - 55Сезона 87, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhan BaşPro - 24Сезона 87, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RochaAmateur - 29Сезона 87, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torbjorn CarlsonAmateur - 76Сезона 87, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack WilsonRookie - 89Сезона 87, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 87, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serge VilleminAmateur - 79Сезона 87, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels BekkemaAmateur - 59Сезона 87, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesPro - 20Сезона 87, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo Daniel RuffaPro - 20Сезона 87, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart HunterAmateur - 69Сезона 87, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson DiuAmateur - 80Сезона 87, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia PerezAmateur - 58Сезона 87, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo ReziAmateur - 66Сезона 87, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian SiekierskiMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlan AntonoskiAmateur - 57Сезона 87, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MatúzPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane LarsenAmateur - 3Сезона 87, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel MeyerRookie - 12Сезона 87, Трка 17, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalibor KrivohlavekPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilian TonchevRookie - 139Сезона 87, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LebertPro - 16Сезона 87, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kardos TiborPro - 14Сезона 87, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaEliteСезона 87, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justus ChristinckAmateur - 30Сезона 87, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BarbosaPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig ConwayRookie - 73Сезона 87, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter LemosAmateur - 63Сезона 87, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetPro - 23Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SallesAmateur - 38Сезона 87, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radu RogerAmateur - 33Сезона 87, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ParadowskiPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WebberPro - 22Сезона 87, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BevacquaAmateur - 8Сезона 87, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ParkerPro - 23Сезона 87, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy DouglassAmateur - 25Сезона 87, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leffe PetitPro - 3Сезона 87, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John Pieter ZvandazivaRookie - 10Сезона 87, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nic BrightRookie - 45Сезона 87, Трка 17, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KasprzykRookie - 34Сезона 87, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melquíades Mano Dos SantosAmateur - 71Сезона 87, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 87, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ati MagyarRookie - 93Сезона 87, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GuerraAmateur - 56Сезона 87, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quintus VanghaeleAmateur - 52Сезона 87, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando AmilibiaAmateur - 56Сезона 87, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš ZlatohlavýPro - 20Сезона 87, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John LambPro - 20Сезона 87, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano GaruziAmateur - 41Сезона 87, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroPro - 24Сезона 87, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika MorgantiPro - 1Сезона 87, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nerijus KkRookie - 18Сезона 87, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarmo EloRookie - 118Сезона 87, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manel AmieiroRookie - 66Сезона 87, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ApontePro - 3Сезона 86, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio Saverio SmerdiglioPro - 4Сезона 86, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo TronconeAmateur - 71Сезона 86, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 86, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim BagelAmateur - 12Сезона 86, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte MadrugoPro - 24Сезона 86, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Octavio AlePro - 15Сезона 86, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael Andre Da RochaRetiredСезона 86, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal LamotteRookie - 85Сезона 86, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László VassRookie - 69Сезона 86, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose IzquierdoPro - 23Сезона 86, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 4Сезона 86, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo PegorariRookie - 21Сезона 86, Трка 17, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté ÁgostonAmateur - 59Сезона 86, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 86, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim NortonAmateur - 28Сезона 86, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonf PresidentissimoRetiredСезона 86, Трка 17, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoli MclarenAmateur - 25Сезона 86, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ante PolesRetiredСезона 86, Трка 17, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 16Сезона 86, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angie ZormanPro - 21Сезона 86, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Spiridon LouisAmateur - 64Сезона 86, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendozaRookie - 141Сезона 86, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane ArnaudAmateur - 10Сезона 86, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 86, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian GreinerAmateur - 53Сезона 86, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis De Leon SanchezRookie - 135Сезона 86, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djavan WespAmateur - 62Сезона 86, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil HollowayAmateur - 37Сезона 86, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam StajerAmateur - 6Сезона 86, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dailos NaranjoRookie - 10Сезона 86, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigory VasilevRetiredСезона 86, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas EngelhardtPro - 20Сезона 86, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek MichalskiAmateur - 79Сезона 86, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar Lourenco BianchiAmateur - 17Сезона 86, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk KaczorAmateur - 44Сезона 86, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur MartinelloAmateur - 41Сезона 86, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 162 163 164 » Брзо оди на страница: