Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за First Rookie taste (Победа на една трка во Руки група)
(Раритетна придобивка: 1 од 8.84 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 490 491 492 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mikkel NielsenRookie - 86Сезона 88, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ortega MelilloRookie - 47Сезона 88, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Morphisor XadiRookie - 57Сезона 88, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FacundoRookie - 134Сезона 88, Трка 3, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MaiaRookie - 111Сезона 88, Трка 3, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamín ContrerasRookie - 44Сезона 88, Трка 3, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason RobinsonRookie - 135Сезона 88, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin CanoRookie - 138Сезона 88, Трка 3, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Spinelli MonfastailRookie - 71Сезона 88, Трка 3, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lourenço RibeiroRookie - 48Сезона 88, Трка 3, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek KarczmarzykRookie - 106Сезона 88, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric DasRookie - 14Сезона 88, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaac LordeRookie - 89Сезона 88, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał DzięciołRookie - 131Сезона 88, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob RayRookie - 119Сезона 88, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Malwa KozaRookie - 127Сезона 88, Трка 2, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas KönigRookie - 58Сезона 88, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoRookie - 25Сезона 88, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bazigh NaveedRookie - 11Сезона 88, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 88, Трка 2, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelRookie - 148Сезона 88, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarianoRookie - 147Сезона 88, Трка 2, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CampanhaRookie - 145Сезона 88, Трка 2, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David IronsRookie - 57Сезона 88, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario FiorentiniRookie - 67Сезона 88, Трка 2, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan RosselliRookie - 15Сезона 88, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragoș Alexandru GrigoreRookie - 66Сезона 88, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreRookie - 38Сезона 88, Трка 1, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio MoroRookie - 16Сезона 88, Трка 1, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernanda Dicundo HabeggerRookie - 121Сезона 88, Трка 1, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wynand LiebenbergRookie - 8Сезона 88, Трка 1, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele CostaRookie - 4Сезона 88, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daoiz Bonilla CañizaresRookie - 23Сезона 88, Трка 1, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BamberRookie - 31Сезона 88, Трка 1, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MeitzRookie - 134Сезона 88, Трка 1, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew CarrollRookie - 113Сезона 88, Трка 1, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoRookie - 30Сезона 88, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksim GrigorevRookie - 117Сезона 88, Трка 1, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Migs PotenteRookie - 63Сезона 88, Трка 1, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry BagelRookie - 141Сезона 88, Трка 1, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles SmithRookie - 75Сезона 88, Трка 1, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evangelos MarinisRookie - 40Сезона 88, Трка 1, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BurittiRookie - 150Сезона 88, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corey NicholsRookie - 144Сезона 88, Трка 1, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CasadoRookie - 46Сезона 88, Трка 1, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz RybińskiRookie - 11Сезона 88, Трка 1, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross CuthbertRookie - 9Сезона 88, Трка 1, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick Da SilvaRookie - 116Сезона 88, Трка 1, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gašper GregorRookie - 83Сезона 88, Трка 1, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean FerreiraRookie - 51Сезона 88, Трка 1, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raizel EtramaRookie - 73Сезона 87, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rokas ZiogasAmateur - 26Сезона 87, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fer BerraqueroRookie - 37Сезона 87, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SineoAmateur - 17Сезона 87, Трка 17, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnsx RobertoAmateur - 19Сезона 87, Трка 17, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina CariolaRookie - 28Сезона 87, Трка 16, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark QuinnAmateur - 76Сезона 87, Трка 16, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio ValdenebroAmateur - 62Сезона 87, Трка 16, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Spike SpeedAmateur - 14Сезона 87, Трка 16, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iordan NikolovRookie - 64Сезона 87, Трка 16, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey SivcovRookie - 99Сезона 87, Трка 16, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edömér BányaiAmateur - 42Сезона 87, Трка 16, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraRookie - 114Сезона 87, Трка 15, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KrRookie - 125Сезона 87, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris DavisRookie - 82Сезона 87, Трка 15, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RussoRookie - 4Сезона 87, Трка 14, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel HudsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksei FilimonovRookie - 38Сезона 87, Трка 14, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolph SienkoAmateur - 71Сезона 87, Трка 14, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim BagelAmateur - 12Сезона 87, Трка 14, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania BernardoAmateur - 7Сезона 87, Трка 14, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yasuo YamajiAmateur - 6Сезона 87, Трка 14, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroen PetersAmateur - 75Сезона 87, Трка 14, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto GarcesRookie - 85Сезона 87, Трка 13, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas LexhagRookie - 134Сезона 87, Трка 13, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esmeralda ReAmateur - 27Сезона 87, Трка 13, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SmirnovRookie - 22Сезона 87, Трка 12, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yrjö PuljujärviAmateur - 2Сезона 87, Трка 11, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Václav TurekAmateur - 11Сезона 87, Трка 11, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MattonRookie - 37Сезона 87, Трка 11, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo BonattoAmateur - 31Сезона 87, Трка 10, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago RibeiroAmateur - 29Сезона 87, Трка 10, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seba SzybkiAmateur - 37Сезона 87, Трка 10, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fermin AlderguerRookie - 139Сезона 87, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence VindischRookie - 134Сезона 87, Трка 9, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott SharpRookie - 110Сезона 87, Трка 9, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano GaruziAmateur - 41Сезона 87, Трка 9, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BialeckiRookie - 137Сезона 87, Трка 9, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alf DicradenzaAmateur - 47Сезона 87, Трка 9, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eyot SeniorAmateur - 45Сезона 87, Трка 9, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CiminàRookie - 61Сезона 87, Трка 9, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar GarciAmateur - 43Сезона 87, Трка 9, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BatistaRookie - 26Сезона 87, Трка 9, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akos DozsaRookie - 47Сезона 87, Трка 9, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago MendicciniRookie - 14Сезона 87, Трка 8, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon JakiśRookie - 16Сезона 87, Трка 8, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi BrunoldiAmateur - 17Сезона 87, Трка 8, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds BaukertsAmateur - 74Сезона 87, Трка 8, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BarcelosAmateur - 69Сезона 87, Трка 8, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico La TorreRookie - 111Сезона 87, Трка 7, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 490 491 492 » Брзо оди на страница: