Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Better than sex (Се натпреварува најмлку еднаш како ГПРО поддржувач)
(Раритетна придобивка: 1 од 6.2 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 700 701 702 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Brad HallRookie - 90Сезона 88, Трка 3, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GluhovAmateur - 32Сезона 88, Трка 3, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason RobinsonRookie - 135Сезона 88, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk KaczorAmateur - 44Сезона 88, Трка 3, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon ParedesRookie - 140Сезона 88, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CarrapiçoRookie - 89Сезона 88, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickael WasselinAmateur - 40Сезона 88, Трка 1, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Autumn LeighRookie - 82Сезона 88, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SanteseRookie - 64Сезона 88, Трка 1, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Dasilva DominguezAmateur - 72Сезона 88, Трка 1, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jess BrugadaRookie - 93Сезона 88, Трка 1, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 88, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 88, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IzutovRookie - 59Сезона 88, Трка 1, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MilanovAmateur - 5Сезона 88, Трка 1, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Russ AdamsRookie - 51Сезона 87, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusAmateur - 65Сезона 87, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolsten De SouzaRookie - 76Сезона 87, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoRookie - 25Сезона 87, Трка 16, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk PaszkiewiczAmateur - 40Сезона 87, Трка 16, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik PerssonRookie - 7Сезона 87, Трка 15, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SchultzRookie - 5Сезона 87, Трка 15, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos van der GeestRookie - 29Сезона 87, Трка 14, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 87, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ReinaRookie - 146Сезона 87, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando GonzalezRookie - 144Сезона 87, Трка 14, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shelbee NicoleAmateur - 28Сезона 87, Трка 12, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter MedeirosAmateur - 17Сезона 87, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaRookie - 145Сезона 87, Трка 11, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel HudsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 10, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael PikeRookie - 31Сезона 87, Трка 10, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed TahmidAmateur - 20Сезона 87, Трка 10, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NetoAmateur - 55Сезона 87, Трка 10, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony AllenAmateur - 9Сезона 87, Трка 8, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor ZhevakovRookie - 134Сезона 87, Трка 8, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RuffoniRookie - 70Сезона 87, Трка 8, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willem GrantRookie - 99Сезона 87, Трка 7, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad SelkenAmateur - 23Сезона 87, Трка 7, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timmy HolmAmateur - 60Сезона 87, Трка 7, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David ParkhouseRookie - 18Сезона 87, Трка 7, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ángel ChavezRookie - 70Сезона 87, Трка 6, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörn Von WendtAmateur - 77Сезона 87, Трка 6, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darragh ReidyAmateur - 10Сезона 87, Трка 6, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeePro - 1Сезона 87, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephon JacksonAmateur - 75Сезона 87, Трка 6, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny DemidovRookie - 22Сезона 87, Трка 5, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeronimo HeuchertAmateur - 27Сезона 87, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas DrazetaRookie - 72Сезона 87, Трка 5, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran KorolijaAmateur - 24Сезона 87, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel LuppiAmateur - 77Сезона 87, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaetano RennaAmateur - 17Сезона 87, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam JaegerAmateur - 64Сезона 87, Трка 4, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier TpAmateur - 42Сезона 87, Трка 4, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo Lopez PanaitescuAmateur - 16Сезона 87, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias HeuchertPro - 10Сезона 87, Трка 4, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HeuchertAmateur - 18Сезона 87, Трка 4, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MartiniPro - 12Сезона 87, Трка 4, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GeiserAmateur - 21Сезона 87, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás BacigalupoAmateur - 76Сезона 87, Трка 4, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RodriguesAmateur - 33Сезона 87, Трка 4, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James PablanoRookie - 127Сезона 87, Трка 3, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisAmateur - 35Сезона 87, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksim PirozhkovAmateur - 8Сезона 87, Трка 3, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith WhittakerAmateur - 73Сезона 87, Трка 3, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos LópezAmateur - 31Сезона 87, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersPro - 5Сезона 87, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akos DozsaRookie - 47Сезона 87, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oriol PardoPro - 16Сезона 87, Трка 3, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 3, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon CampbellAmateur - 72Сезона 87, Трка 2, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alf DicradenzaAmateur - 47Сезона 87, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni LloretRookie - 11Сезона 87, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 2, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric De WitteAmateur - 73Сезона 87, Трка 1, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KrRookie - 125Сезона 87, Трка 1, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 1, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Test GuyRetiredСезона 87, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iwan GerbesAmateur - 79Сезона 87, Трка 1, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seba SzybkiAmateur - 37Сезона 87, Трка 1, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric PetroniAmateur - 27Сезона 87, Трка 1, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RoyRookie - 65Сезона 87, Трка 1, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David HeffernanAmateur - 76Сезона 87, Трка 1, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calebe SerenoAmateur - 63Сезона 87, Трка 1, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 87, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skirmantas DaukšaAmateur - 75Сезона 87, Трка 1, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas DederleAmateur - 50Сезона 87, Трка 1, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raymond JackRookie - 29Сезона 86, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Václav BoušeAmateur - 30Сезона 86, Трка 16, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício LinharesPro - 3Сезона 86, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flip PomanRookie - 29Сезона 86, Трка 15, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonny LongRookie - 29Сезона 86, Трка 15, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark QuinnAmateur - 76Сезона 86, Трка 14, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin LeeAmateur - 67Сезона 86, Трка 14, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thrasos SaxonisAmateur - 32Сезона 86, Трка 14, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejo DepipolPro - 5Сезона 86, Трка 14, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AleixoAmateur - 74Сезона 86, Трка 14, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leif NielsenAmateur - 50Сезона 86, Трка 14, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui CaneiraRookie - 38Сезона 86, Трка 13, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio AliagaRookie - 51Сезона 86, Трка 13, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaEliteСезона 86, Трка 13, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 700 701 702 » Брзо оди на страница: