Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Berserk Rookie (Победа во 5 последователни реки во една сезона во Руки групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 114.86 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 35 36 37 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Stephen MontagueRookie - 93Сезона 80, Трка 10, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eleonóra MelczerRookie - 74Сезона 80, Трка 10, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hélio RomeuRookie - 6Сезона 80, Трка 8, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick BoutotRookie - 123Сезона 80, Трка 8, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MosonyiRookie - 60Сезона 80, Трка 8, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BenficaRookie - 51Сезона 80, Трка 8, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago GalloRookie - 159Сезона 80, Трка 7, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika MorgantiRookie - 64Сезона 80, Трка 6, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lupo CarlettiRookie - 1Сезона 80, Трка 6, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BonaldoRookie - 118Сезона 80, Трка 6, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad StringerRookie - 114Сезона 80, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsRookie - 145Сезона 80, Трка 5, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas LundgreenRookie - 28Сезона 80, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris OldhamRookie - 168Сезона 80, Трка 5, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán VitayRookie - 163Сезона 80, Трка 5, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoRookie - 53Сезона 80, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał KłakRookie - 39Сезона 80, Трка 5, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin StroganovRookie - 140Сезона 80, Трка 5, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daiyan Jesus ValdesRookie - 46Сезона 80, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Susanne SteinmetzRookie - 143Сезона 80, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam KnightRookie - 110Сезона 80, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore RaffreddatoRookie - 92Сезона 80, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emilie GuillotRookie - 99Сезона 80, Трка 5, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathRookie - 38Сезона 80, Трка 5, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian RankRookie - 94Сезона 80, Трка 5, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orlando ParroRookie - 131Сезона 80, Трка 5, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen DilovRookie - 31Сезона 80, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denny HoltRookie - 47Сезона 80, Трка 5, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George RorizRookie - 148Сезона 80, Трка 5, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus SantosAmateur - 70Сезона 79, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreea DavidAmateur - 10Сезона 79, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GładyszAmateur - 19Сезона 79, Трка 16, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago GonzálezAmateur - 23Сезона 79, Трка 16, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 14Сезона 79, Трка 16, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalton LeiteAmateur - 65Сезона 79, Трка 15, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro PietrobonoAmateur - 49Сезона 79, Трка 15, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel AstudilloAmateur - 2Сезона 79, Трка 15, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno PicadoAmateur - 37Сезона 79, Трка 15, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos PauloAmateur - 42Сезона 79, Трка 14, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovAmateur - 16Сезона 79, Трка 13, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William De VargasAmateur - 39Сезона 79, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 24Сезона 79, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrjunja KassAmateur - 45Сезона 79, Трка 11, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio TarquiniAmateur - 33Сезона 79, Трка 11, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Okwudili EkesiAmateur - 1Сезона 79, Трка 11, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OlivettiAmateur - 89Сезона 79, Трка 11, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikAmateur - 2Сезона 79, Трка 10, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SilvaRookie - 125Сезона 79, Трка 10, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosAmateur - 46Сезона 79, Трка 10, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Çağrı KaraağaçAmateur - 58Сезона 79, Трка 10, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael AlmeidaAmateur - 69Сезона 79, Трка 10, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaston SarthouAmateur - 35Сезона 79, Трка 9, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry HowlettAmateur - 44Сезона 79, Трка 9, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry SerebryakovAmateur - 11Сезона 79, Трка 9, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas VésperAmateur - 45Сезона 79, Трка 9, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreiveAmateur - 83Сезона 79, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathan RibeiroAmateur - 14Сезона 79, Трка 8, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AlouneAmateur - 86Сезона 79, Трка 7, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 12Сезона 79, Трка 6, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István DézsiAmateur - 62Сезона 79, Трка 6, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max ScorinoffAmateur - 55Сезона 79, Трка 5, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzépAmateur - 59Сезона 79, Трка 5, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cereanola CettourAmateur - 22Сезона 79, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya ŜerbakovAmateur - 55Сезона 79, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan JovanovicRookie - 95Сезона 79, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Inna GeltserAmateur - 17Сезона 79, Трка 5, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca NanniAmateur - 62Сезона 79, Трка 5, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corentin OlartAmateur - 54Сезона 79, Трка 5, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Väinö PeuralaAmateur - 38Сезона 79, Трка 5, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarod WindAmateur - 13Сезона 79, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Art WolfAmateur - 34Сезона 79, Трка 5, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David HozAmateur - 44Сезона 79, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemek MaczkowAmateur - 86Сезона 79, Трка 5, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele BevacquaAmateur - 30Сезона 78, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cornel BrotacelAmateur - 2Сезона 78, Трка 16, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathilda GlicheAmateur - 80Сезона 78, Трка 16, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GauthierAmateur - 37Сезона 78, Трка 15, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando BenítezAmateur - 50Сезона 78, Трка 15, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi SanchezRetiredСезона 78, Трка 14, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael SoaresAmateur - 2Сезона 78, Трка 14, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aswin WitteAmateur - 88Сезона 78, Трка 14, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio BaxsAmateur - 28Сезона 78, Трка 14, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovAmateur - 46Сезона 78, Трка 14, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan RodriguezRookie - 47Сезона 78, Трка 13, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinAmateur - 47Сезона 78, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Reis CarvalhoAmateur - 42Сезона 78, Трка 13, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudolfs PaudersAmateur - 77Сезона 78, Трка 13, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yaakov GeorgeRetiredСезона 78, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoRookie - 68Сезона 78, Трка 12, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José SerranoAmateur - 85Сезона 78, Трка 12, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bela BadosiAmateur - 74Сезона 78, Трка 12, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PustinaAmateur - 73Сезона 78, Трка 12, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BentoAmateur - 28Сезона 78, Трка 12, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarAmateur - 53Сезона 78, Трка 11, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanseAmateur - 54Сезона 78, Трка 11, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmad AloulouAmateur - 1Сезона 78, Трка 11, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca AllegraAmateur - 27Сезона 78, Трка 11, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekPro - 3Сезона 78, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yan Chen CheongAmateur - 79Сезона 78, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David EvansAmateur - 1Сезона 78, Трка 11, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 35 36 37 » Брзо оди на страница: