Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Berserk Amateur (Победа во 5 последователни реки во една сезона во Аматер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 383.79 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 9 10 11 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ivan StojkovicAmateur - 84Сезона 76, Трка 5, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainAmateur - 58Сезона 76, Трка 5, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoAmateur - 50Сезона 76, Трка 5, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin VercellonePro - 10Сезона 75, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dieter NixPro - 6Сезона 75, Трка 16, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaPro - 20Сезона 75, Трка 15, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy PopePro - 8Сезона 75, Трка 13, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin BosencePro - 1Сезона 75, Трка 13, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean AbbottPro - 3Сезона 75, Трка 13, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey PetrovPro - 21Сезона 75, Трка 11, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deni SajaPro - 9Сезона 75, Трка 11, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PolsaquePro - 24Сезона 75, Трка 7, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean FrancoPro - 12Сезона 75, Трка 7, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franc StefaniPro - 9Сезона 75, Трка 6, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SchivánovitsPro - 20Сезона 75, Трка 5, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel EscadaPro - 17Сезона 75, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 12Сезона 75, Трка 5, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro GiovePro - 5Сезона 75, Трка 5, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PytelPro - 25Сезона 74, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oprea IoanPro - 3Сезона 74, Трка 17, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelPro - 8Сезона 74, Трка 15, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide Del CorePro - 8Сезона 74, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvana VizcainoPro - 2Сезона 74, Трка 14, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniPro - 11Сезона 74, Трка 14, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoAmateur - 42Сезона 74, Трка 13, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MichelePro - 17Сезона 74, Трка 13, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroPro - 4Сезона 74, Трка 13, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Ismael AlexandreAmateur - 39Сезона 74, Трка 12, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaPro - 21Сезона 74, Трка 10, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SilvestrePro - 2Сезона 74, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánPro - 7Сезона 74, Трка 8, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezPro - 18Сезона 74, Трка 8, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre CordierAmateur - 22Сезона 74, Трка 8, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoPro - 9Сезона 74, Трка 7, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitri Van LeentPro - 4Сезона 74, Трка 7, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto TamamatiPro - 23Сезона 74, Трка 6, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mairo ToomAmateur - 90Сезона 74, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasAmateur - 16Сезона 74, Трка 5, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonPro - 22Сезона 74, Трка 5, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RidleyPro - 13Сезона 74, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ManiscalcoPro - 15Сезона 74, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezPro - 16Сезона 73, Трка 14, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterMaster - 4Сезона 73, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisPro - 25Сезона 73, Трка 13, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branko ArsovskiPro - 20Сезона 73, Трка 13, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henri DormannPro - 15Сезона 73, Трка 11, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anestis MamplekosPro - 7Сезона 73, Трка 10, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj DudekPro - 8Сезона 73, Трка 10, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaf SternMaster - 4Сезона 73, Трка 9, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Antonio BovolonAmateur - 59Сезона 73, Трка 8, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoia PaskoPro - 25Сезона 73, Трка 8, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent KurzPro - 22Сезона 73, Трка 8, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AlvarezRetiredСезона 73, Трка 8, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos TelloAmateur - 10Сезона 73, Трка 7, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal KaňákPro - 5Сезона 73, Трка 6, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaanseMaster - 3Сезона 73, Трка 6, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievAmateur - 7Сезона 73, Трка 6, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardPro - 25Сезона 73, Трка 5, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili OroszlánAmateur - 87Сезона 73, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre WatanabeAmateur - 22Сезона 73, Трка 5, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BagnalastaPro - 9Сезона 73, Трка 5, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresAmateur - 66Сезона 73, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooMaster - 3Сезона 73, Трка 5, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewMaster - 3Сезона 72, Трка 16, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 1Сезона 72, Трка 16, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PryzwanAmateur - 62Сезона 72, Трка 16, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimo ChalakovAmateur - 84Сезона 72, Трка 16, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaPro - 2Сезона 72, Трка 16, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel RivalettoAmateur - 33Сезона 72, Трка 15, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosPro - 7Сезона 72, Трка 15, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias OtamendiAmateur - 28Сезона 72, Трка 15, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav NyiriPro - 8Сезона 72, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rutger EngelenburgRetiredСезона 72, Трка 14, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 20Сезона 72, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre KeresnyeiRetiredСезона 72, Трка 13, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca RubinoRetiredСезона 72, Трка 12, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael BermejoPro - 3Сезона 72, Трка 10, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jared BullenRetiredСезона 72, Трка 9, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonAmateur - 9Сезона 72, Трка 5, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KolodziejskiMaster - 1Сезона 71, Трка 16, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kolya NaiqelRetiredСезона 71, Трка 16, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AmbrogianiRetiredСезона 71, Трка 16, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej PowalkaMaster - 4Сезона 71, Трка 15, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario De PalmaPro - 5Сезона 71, Трка 13, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathPro - 4Сезона 71, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro JuniorAmateur - 88Сезона 71, Трка 13, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz OgarekMaster - 3Сезона 71, Трка 12, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánPro - 22Сезона 71, Трка 7, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris SakarelosAmateur - 16Сезона 71, Трка 7, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SalfaMaster - 3Сезона 71, Трка 5, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zivanovic NikolaAmateur - 47Сезона 71, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RutkowskiMaster - 2Сезона 71, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reynaldo SilvaAmateur - 79Сезона 71, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus NiesterRookie - 80Сезона 71, Трка 5, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fazekas MárkRetiredСезона 71, Трка 5, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CavalariAmateur - 8Сезона 70, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussAmateur - 31Сезона 70, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaAmateur - 16Сезона 70, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvardas SkridailaRetiredСезона 70, Трка 15, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shersh KhandelwalMaster - 3Сезона 70, Трка 15, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 9 10 11 » Брзо оди на страница: