Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Berserk Master (Победа во 5 последователни реки во една сезона во Мастер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 13494.06 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Joachim RangEliteСезона 74, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichMaster - 1Сезона 73, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiMaster - 4Сезона 72, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiMaster - 2Сезона 63, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui SilvaRetiredСезона 63, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakPro - 9Сезона 54, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicenteMaster - 3Сезона 52, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick TsagarakisMaster - 5Сезона 52, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir DanilinRetiredСезона 50, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelPro - 8Сезона 49, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ajinkya GokhalePro - 11Сезона 48, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander IlyinRetiredСезона 38, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail GolovanovMaster - 2Сезона 37, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerAmateur - 27Сезона 36, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LopezRetiredСезона 35, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis Dimitroglou4EliteСезона 31, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey LyogkyRetiredСезона 30, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VillacastinRetiredСезона 28, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heidi Aareskoski2RetiredСезона 28, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PeresRetiredСезона 23, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton KleinRetiredСезона 22, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas Smyšliajevas4RetiredСезона 20, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sion FrancisRetiredСезона 19, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert ZadroznyRetiredСезона 19, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul LynchRetiredСезона 17, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksej SutkinPro - 3Сезона 17, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Monteiro2RetiredСезона 16, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasMaster - 4Сезона 15, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton KuznetsovRetiredСезона 15, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joana MonteiroRetiredСезона 14, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul VennerRetiredСезона 14, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary