Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie executor (Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Руки група)
(Раритетна придобивка: 1 од 65.75 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Miguel RodaRookie - 135Сезона 77, Трка 8, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Humberto OliveiraRookie - 124Сезона 77, Трка 7, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan Filippe WahldrichRookie - 51Сезона 77, Трка 7, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albin MichelRookie - 2Сезона 77, Трка 7, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakRookie - 96Сезона 77, Трка 7, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lawrence LittletonRookie - 128Сезона 77, Трка 7, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikita GuidottiRookie - 1Сезона 77, Трка 7, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki SaartoRookie - 150Сезона 77, Трка 6, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hamilton GomesRookie - 146Сезона 77, Трка 6, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio BaxsRookie - 105Сезона 77, Трка 6, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred JacobyRookie - 59Сезона 77, Трка 5, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo SotoRookie - 157Сезона 77, Трка 5, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoRookie - 165Сезона 77, Трка 5, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiRookie - 17Сезона 77, Трка 5, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor NógrádiRookie - 77Сезона 77, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank StoccoRookie - 35Сезона 77, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ZlatevRookie - 56Сезона 76, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianRookie - 6Сезона 76, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnas PeikstenisAmateur - 28Сезона 76, Трка 16, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 8Сезона 76, Трка 16, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 38Сезона 76, Трка 16, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken NeihartAmateur - 6Сезона 76, Трка 16, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon DalmasesAmateur - 22Сезона 76, Трка 16, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armin van HülkenburgAmateur - 4Сезона 76, Трка 16, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua KingAmateur - 69Сезона 76, Трка 16, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Manca DelasRookie - 120Сезона 76, Трка 16, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gokul MaanickamAmateur - 40Сезона 76, Трка 15, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandiaan VdkAmateur - 6Сезона 76, Трка 15, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MoroAmateur - 53Сезона 76, Трка 15, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel GonzalesAmateur - 24Сезона 76, Трка 15, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JesusAmateur - 76Сезона 76, Трка 14, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SemenovAmateur - 21Сезона 76, Трка 14, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo EliasAmateur - 41Сезона 76, Трка 13, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BenficaAmateur - 13Сезона 76, Трка 12, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago DiasAmateur - 46Сезона 76, Трка 11, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martí BoixAmateur - 61Сезона 76, Трка 10, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestAmateur - 48Сезона 76, Трка 9, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele PavanAmateur - 46Сезона 76, Трка 9, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MartynAmateur - 19Сезона 76, Трка 9, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ŠuchaAmateur - 87Сезона 76, Трка 8, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John CoghillAmateur - 23Сезона 76, Трка 7, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel TorregrosaAmateur - 54Сезона 76, Трка 7, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas TonelliAmateur - 69Сезона 76, Трка 7, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato SvaiterAmateur - 76Сезона 76, Трка 6, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely NoficzerAmateur - 70Сезона 76, Трка 6, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakAmateur - 89Сезона 76, Трка 6, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MurrayAmateur - 64Сезона 76, Трка 6, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BalázsAmateur - 11Сезона 76, Трка 6, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikhalis KiriakidisAmateur - 58Сезона 76, Трка 6, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo ComettiAmateur - 7Сезона 76, Трка 6, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Earl HopsonAmateur - 36Сезона 76, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wieslaw LipskiAmateur - 49Сезона 76, Трка 5, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick MajewskiAmateur - 11Сезона 76, Трка 5, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 53Сезона 76, Трка 5, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim AstrynskiAmateur - 35Сезона 76, Трка 5, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier MasotAmateur - 40Сезона 76, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaja SubrovaAmateur - 88Сезона 76, Трка 5, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SainzAmateur - 20Сезона 76, Трка 5, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele ViterittiAmateur - 57Сезона 76, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc AustinAmateur - 29Сезона 76, Трка 5, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim BachAmateur - 9Сезона 76, Трка 5, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano VieiraAmateur - 17Сезона 75, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shirley GoarinAmateur - 67Сезона 75, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorAmateur - 38Сезона 75, Трка 16, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shanhan BonhamRookie - 119Сезона 75, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał BłachucińskiAmateur - 58Сезона 75, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nino BonazzaAmateur - 2Сезона 75, Трка 15, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfAmateur - 71Сезона 75, Трка 14, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicAmateur - 16Сезона 75, Трка 13, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MarraAmateur - 81Сезона 75, Трка 13, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KunchevAmateur - 5Сезона 75, Трка 13, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rens KaesAmateur - 87Сезона 75, Трка 13, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam EdwardsRookie - 38Сезона 75, Трка 12, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland KocsisRookie - 58Сезона 75, Трка 12, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joelson GonçalvesAmateur - 59Сезона 75, Трка 12, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Howard JonesAmateur - 52Сезона 75, Трка 12, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milos MarkovicAmateur - 18Сезона 75, Трка 12, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris PapatheodorouAmateur - 11Сезона 75, Трка 12, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZaycevRetiredСезона 75, Трка 12, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil De KlerkAmateur - 28Сезона 75, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola PelleritiAmateur - 75Сезона 75, Трка 11, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LazazzeraAmateur - 42Сезона 75, Трка 10, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 14Сезона 75, Трка 10, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradeAmateur - 35Сезона 75, Трка 10, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kardos TiborAmateur - 68Сезона 75, Трка 9, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon FarmerAmateur - 55Сезона 75, Трка 8, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomaz EliziarioAmateur - 70Сезона 75, Трка 8, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RochaAmateur - 41Сезона 75, Трка 8, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lech WitarczykAmateur - 33Сезона 75, Трка 8, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob ThorntonAmateur - 42Сезона 75, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 73Сезона 75, Трка 7, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MartiniAmateur - 44Сезона 75, Трка 7, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken O NealAmateur - 88Сезона 75, Трка 6, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slava PudovAmateur - 62Сезона 75, Трка 6, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla CsimbókRookie - 32Сезона 75, Трка 6, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José PereiraAmateur - 31Сезона 75, Трка 6, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy MitchellAmateur - 67Сезона 75, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan SukeníkAmateur - 42Сезона 75, Трка 5, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyAmateur - 39Сезона 75, Трка 5, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György ÁgostonRookie - 12Сезона 75, Трка 5, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница: