Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur executor (Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Аматер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 174.96 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 23 24 25 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Lara BartoliniAmateur - 71Сезона 80, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikita GuidottiAmateur - 80Сезона 80, Трка 13, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BudelliAmateur - 56Сезона 80, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GrecoAmateur - 87Сезона 80, Трка 11, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur SikoraAmateur - 45Сезона 80, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Witek DzidAmateur - 3Сезона 80, Трка 10, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BotteriniAmateur - 46Сезона 80, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CavalliniAmateur - 74Сезона 80, Трка 10, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cornelius AlexandruAmateur - 31Сезона 80, Трка 9, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff MarksAmateur - 23Сезона 80, Трка 8, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HawthornAmateur - 13Сезона 80, Трка 8, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo StefaniaAmateur - 26Сезона 80, Трка 8, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaspar Marcus PauksonAmateur - 4Сезона 80, Трка 7, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aswin WitteAmateur - 88Сезона 80, Трка 7, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthAmateur - 20Сезона 80, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 57Сезона 80, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GuyPro - 19Сезона 79, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo IannelloPro - 6Сезона 79, Трка 16, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas LukoPro - 2Сезона 79, Трка 14, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FilhoPro - 1Сезона 79, Трка 12, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniPro - 3Сезона 79, Трка 12, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CamargoPro - 17Сезона 79, Трка 10, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánPro - 6Сезона 79, Трка 10, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad ŚwiderskiPro - 23Сезона 79, Трка 10, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakPro - 11Сезона 79, Трка 10, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexsandro LimaPro - 1Сезона 79, Трка 10, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shem BikoPro - 19Сезона 79, Трка 10, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry PetrovPro - 13Сезона 79, Трка 9, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel AndradePro - 14Сезона 79, Трка 9, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorPro - 10Сезона 79, Трка 9, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosPro - 15Сезона 79, Трка 8, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniPro - 3Сезона 79, Трка 8, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John CoghillPro - 1Сезона 79, Трка 8, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marvin MoralesPro - 24Сезона 79, Трка 8, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CueroPro - 19Сезона 79, Трка 7, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fotios BakasPro - 5Сезона 79, Трка 7, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaPro - 2Сезона 79, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej FülöpPro - 15Сезона 79, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc TralamazzaPro - 7Сезона 79, Трка 5, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikPro - 24Сезона 79, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzesiek JakubiakAmateur - 20Сезона 78, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MarcelinoPro - 2Сезона 78, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RizikPro - 18Сезона 78, Трка 17, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry Le DenmatPro - 24Сезона 78, Трка 17, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando BuenoPro - 11Сезона 78, Трка 16, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithPro - 3Сезона 78, Трка 15, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris HughesPro - 5Сезона 78, Трка 14, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RadanPro - 14Сезона 78, Трка 14, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iskren IvanovAmateur - 21Сезона 78, Трка 13, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely KondárPro - 14Сезона 78, Трка 13, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás TóthPro - 16Сезона 78, Трка 13, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArbonaPro - 23Сезона 78, Трка 13, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moreno SantorumAmateur - 14Сезона 78, Трка 13, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi HillAmateur - 17Сезона 78, Трка 13, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio CovacciAmateur - 21Сезона 78, Трка 12, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne LaundonPro - 1Сезона 78, Трка 11, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Derek LunnonAmateur - 40Сезона 78, Трка 11, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slawko KuczPro - 5Сезона 78, Трка 11, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciAmateur - 2Сезона 78, Трка 11, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MoroniAmateur - 55Сезона 78, Трка 10, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakPro - 12Сезона 78, Трка 10, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willie AventPro - 20Сезона 78, Трка 10, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rifat MujkićAmateur - 22Сезона 78, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoPro - 9Сезона 78, Трка 6, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo Van WijmeerschAmateur - 79Сезона 78, Трка 5, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew StandenPro - 12Сезона 78, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 25Сезона 78, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellPro - 7Сезона 78, Трка 5, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pali EgediPro - 20Сезона 78, Трка 5, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius Valentin BrutaruPro - 2Сезона 78, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert ViljanenPro - 12Сезона 78, Трка 5, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerAmateur - 69Сезона 78, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kardos TiborPro - 10Сезона 78, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Vinicius SilvaAmateur - 20Сезона 77, Трка 16, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique FerreiraRookie - 64Сезона 77, Трка 15, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiMaster - 2Сезона 77, Трка 14, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 5Сезона 77, Трка 13, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Cesar SilvaAmateur - 66Сезона 77, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano MatzenbacherPro - 8Сезона 77, Трка 11, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harri PikkarainenAmateur - 79Сезона 77, Трка 11, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniMaster - 4Сезона 77, Трка 10, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörgen LundqvistPro - 2Сезона 77, Трка 9, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Feresin PedranaPro - 1Сезона 77, Трка 9, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantPro - 17Сезона 77, Трка 9, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoMaster - 1Сезона 77, Трка 9, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan MénardPro - 25Сезона 77, Трка 9, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip DimitrovPro - 25Сезона 77, Трка 9, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel IonescuPro - 13Сезона 77, Трка 9, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert NagyPro - 8Сезона 77, Трка 9, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaPro - 18Сезона 77, Трка 8, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dax JuliiMaster - 4Сезона 77, Трка 8, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leon LabuschagnePro - 14Сезона 77, Трка 8, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Đuro PrejcAmateur - 65Сезона 77, Трка 7, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoPro - 2Сезона 77, Трка 7, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claus BebeAmateur - 63Сезона 77, Трка 7, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóPro - 7Сезона 77, Трка 6, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MorawskiMaster - 1Сезона 77, Трка 5, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrikas SvidrasPro - 21Сезона 76, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto HarmatPro - 18Сезона 76, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian BergerAmateur - 89Сезона 76, Трка 16, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 23 24 25 » Брзо оди на страница: