Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro executor (Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Про група)
(Раритетна придобивка: 1 од 992.45 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 87, Трка 15, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesMaster - 5Сезона 87, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicio SouzaMaster - 4Сезона 87, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 1Сезона 86, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 86, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GonzalesPro - 18Сезона 86, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 86, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 86, Трка 9, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru IonutPro - 18Сезона 86, Трка 9, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 86, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 86, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 23Сезона 86, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 50Сезона 86, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Antonio BovolonPro - 4Сезона 86, Трка 7, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 5Сезона 85, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaMaster - 5Сезона 85, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 85, Трка 15, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 4Сезона 85, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRetiredСезона 85, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 84, Трка 7, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 84, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 84, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 84, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 83, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 83, Трка 14, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekAmateur - 44Сезона 83, Трка 7, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola BrojakAmateur - 18Сезона 83, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György CsillagAmateur - 61Сезона 82, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino ZernaniPro - 15Сезона 82, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallAmateur - 72Сезона 82, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaMaster - 1Сезона 82, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaAmateur - 80Сезона 81, Трка 16, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SosaAmateur - 70Сезона 81, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 81, Трка 14, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 4Сезона 81, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanPro - 15Сезона 80, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonAmateur - 70Сезона 80, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 79, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 79, Трка 14, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 79, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří RousekPro - 18Сезона 79, Трка 7, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 67Сезона 78, Трка 14, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 1Сезона 78, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AlanRetiredСезона 78, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide LorenziniPro - 15Сезона 77, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasPro - 23Сезона 77, Трка 14, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 77, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestEliteСезона 77, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tekin MustafaAmateur - 14Сезона 77, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ManiscalcoPro - 2Сезона 76, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 24Сезона 76, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 76, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 76, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerPro - 16Сезона 76, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioRetiredСезона 76, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 76, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 76, Трка 7, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsEliteСезона 76, Трка 5, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 3Сезона 75, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 75, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco GianniAmateur - 32Сезона 75, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 75, Трка 13, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio CirriPro - 1Сезона 75, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard MolyneauxAmateur - 50Сезона 75, Трка 6, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 74, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas UvynAmateur - 19Сезона 74, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 74, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezPro - 21Сезона 74, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi MäenpääMaster - 1Сезона 73, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseRetiredСезона 73, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsMaster - 2Сезона 73, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig McLeanRetiredСезона 73, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaPro - 15Сезона 72, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eoin FarrellyAmateur - 61Сезона 72, Трка 15, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 72, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 72, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 72, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovRetiredСезона 71, Трка 16, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos AlonsoPro - 7Сезона 71, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonel ReyPro - 9Сезона 71, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo Sanchez CarenzoAmateur - 59Сезона 71, Трка 13, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KrowiakPro - 12Сезона 71, Трка 7, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonPro - 9Сезона 71, Трка 6, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 70, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 77Сезона 70, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 70, Трка 13, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sinan BahadirPro - 3Сезона 70, Трка 13, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BrennanMaster - 2Сезона 70, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarAmateur - 60Сезона 70, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovRetiredСезона 69, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philipp OiseauRetiredСезона 69, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 69, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenPro - 4Сезона 69, Трка 13, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean HillierAmateur - 72Сезона 69, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bane SkakavacRookie - 142Сезона 69, Трка 8, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian ZglinickiAmateur - 44Сезона 69, Трка 7, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PalmaPro - 19Сезона 69, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 68, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница: