Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur wannabe (Старт на една трка во Аматер група од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 39.89 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 107 108 109 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Fernando AntonioAmateur - 9Сезона 88, Трка 3, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos VillasmilAmateur - 50Сезона 88, Трка 3, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BustamanteAmateur - 6Сезона 88, Трка 3, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João BoscoAmateur - 13Сезона 88, Трка 3, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SouzaAmateur - 72Сезона 88, Трка 3, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin GranovskiyAmateur - 53Сезона 88, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 88, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas JasnauskasAmateur - 6Сезона 88, Трка 2, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 31Сезона 88, Трка 2, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid KudłaczAmateur - 13Сезона 88, Трка 2, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nemanja DjurdjevicAmateur - 22Сезона 88, Трка 2, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József IllésAmateur - 20Сезона 88, Трка 2, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Osvaldo VicicontiAmateur - 61Сезона 88, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael RinoAmateur - 30Сезона 88, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolf RoiterAmateur - 35Сезона 88, Трка 2, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 88, Трка 1, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 88, Трка 1, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos OlmosAmateur - 14Сезона 88, Трка 1, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 10Сезона 88, Трка 1, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FranciaAmateur - 26Сезона 88, Трка 1, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert MeeusAmateur - 57Сезона 88, Трка 1, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepAmateur - 36Сезона 88, Трка 1, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Paulo AlvesAmateur - 23Сезона 88, Трка 1, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 88, Трка 1, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 88, Трка 1, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julius LeščiauskasAmateur - 32Сезона 88, Трка 1, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BevacquaAmateur - 8Сезона 88, Трка 1, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 88, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius MorkunasPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lene MayerAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus KostnerPro - 6Сезона 87, Трка 16, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Semiha TürkyılmazAmateur - 52Сезона 87, Трка 15, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry ChavesPro - 16Сезона 87, Трка 15, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 87, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann JordaanPro - 3Сезона 87, Трка 14, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco HerreroPro - 8Сезона 87, Трка 11, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre SilvaPro - 16Сезона 87, Трка 10, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Schumacher CardosoAmateur - 36Сезона 87, Трка 10, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo TorresPro - 11Сезона 87, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian CirillanoPro - 16Сезона 87, Трка 10, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 87, Трка 10, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciPro - 23Сезона 87, Трка 9, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 87, Трка 9, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaPro - 23Сезона 87, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago GassenPro - 9Сезона 87, Трка 9, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson DiuAmateur - 80Сезона 87, Трка 8, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre AndradePro - 13Сезона 87, Трка 7, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo ZoltanPro - 20Сезона 87, Трка 7, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag KantorPro - 25Сезона 87, Трка 7, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MilanPro - 12Сезона 87, Трка 6, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert FasbinderPro - 21Сезона 87, Трка 6, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson JuniorPro - 18Сезона 87, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elia LenzuAmateur - 32Сезона 87, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angie ZormanPro - 21Сезона 87, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon LiowRookie - 24Сезона 87, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eimantas VerseckasAmateur - 30Сезона 87, Трка 4, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownPro - 19Сезона 87, Трка 4, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SynolekAmateur - 12Сезона 87, Трка 4, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anyo G.Amateur - 58Сезона 87, Трка 4, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilvia MolnárAmateur - 38Сезона 87, Трка 4, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GarcíaPro - 25Сезона 87, Трка 4, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kerem ArslanliPro - 1Сезона 87, Трка 3, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre AndradePro - 14Сезона 87, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef LesayPro - 4Сезона 87, Трка 2, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 2, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arturo ZapateroAmateur - 11Сезона 87, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav JásekAmateur - 66Сезона 87, Трка 2, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ValdecantosPro - 16Сезона 87, Трка 2, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OlivettiAmateur - 64Сезона 87, Трка 2, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John LambPro - 20Сезона 87, Трка 2, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mac JohnAmateur - 24Сезона 87, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 1, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko LjubotinaPro - 21Сезона 87, Трка 1, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossPro - 17Сезона 87, Трка 1, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraPro - 9Сезона 87, Трка 1, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano MorandoAmateur - 58Сезона 87, Трка 1, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erminio OttonePro - 3Сезона 87, Трка 1, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbreuPro - 15Сезона 87, Трка 1, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver AgotaiPro - 9Сезона 87, Трка 1, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Palomo PollastriPro - 12Сезона 87, Трка 1, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MansillaPro - 25Сезона 87, Трка 1, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo AllegrettiPro - 25Сезона 87, Трка 1, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augusto NobrePro - 23Сезона 86, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Art WolfAmateur - 32Сезона 86, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen HahnAmateur - 17Сезона 86, Трка 16, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetPro - 23Сезона 86, Трка 16, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Obdulio CilintanoPro - 11Сезона 86, Трка 15, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 86, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Binaca RodaAmateur - 5Сезона 86, Трка 14, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane ArnaudAmateur - 10Сезона 86, Трка 14, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano VolpiAmateur - 49Сезона 86, Трка 13, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart HunterAmateur - 69Сезона 86, Трка 13, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Del BiancoPro - 15Сезона 86, Трка 13, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro LombardiAmateur - 15Сезона 86, Трка 12, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nazareno AguiarAmateur - 60Сезона 86, Трка 12, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PediconePro - 20Сезона 86, Трка 12, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 107 108 109 » Брзо оди на страница: