Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master executor (Започна 5 последователни трки од пол-позиција во Мастер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 6774.24 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ethan LittlejohnsEliteСезона 76, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 75, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfrePro - 5Сезона 72, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardAmateur - 38Сезона 71, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicPro - 20Сезона 71, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiEliteСезона 70, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farcy GénelPro - 8Сезона 70, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea SquizzatoEliteСезона 68, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 1Сезона 68, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudPro - 2Сезона 67, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai2EliteСезона 66, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KeeneyPro - 24Сезона 66, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiPro - 19Сезона 63, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoMaster - 2Сезона 63, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MonacoMaster - 2Сезона 62, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bráulio MonteiroRetiredСезона 61, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezMaster - 3Сезона 60, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick TsagarakisMaster - 5Сезона 59, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovMaster - 4Сезона 57, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakPro - 13Сезона 57, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej RilkeEliteСезона 56, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherEliteСезона 56, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin VerkadeMaster - 1Сезона 56, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson TirelliRetiredСезона 55, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim StroganoffRetiredСезона 54, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakPro - 9Сезона 54, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiEliteСезона 54, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim PugovokRetiredСезона 53, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicentePro - 12Сезона 52, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander HrizantovRetiredСезона 52, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 21Сезона 52, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CarsonRetiredСезона 50, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiMaster - 2Сезона 47, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Pavlicek2RetiredСезона 46, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas WeilemannAmateur - 1Сезона 46, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksej SutkinPro - 3Сезона 46, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander IndinavichyusRetiredСезона 45, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sujay WarrierRetiredСезона 45, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiMaster - 4Сезона 44, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel BuhharinRetiredСезона 43, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WechterowiczPro - 16Сезона 43, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimantas Sagatas2EliteСезона 43, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino ZernaniAmateur - 22Сезона 38, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingMaster - 4Сезона 37, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail GolovanovMaster - 2Сезона 37, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LopezRetiredСезона 35, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg YakovlevRetiredСезона 34, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas JonaitisRetiredСезона 33, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis Dimitroglou4EliteСезона 31, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréPro - 24Сезона 30, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey LyogkyRetiredСезона 30, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WebsterRetiredСезона 29, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heidi Aareskoski2RetiredСезона 28, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 37Сезона 24, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiPro - 22Сезона 23, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton KleinRetiredСезона 22, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Master - 2Сезона 21, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas Smyšliajevas4RetiredСезона 20, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludwig HenryRetiredСезона 19, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek MarchewkaAmateur - 49Сезона 18, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton KuznetsovRetiredСезона 15, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonMaster - 2Сезона 14, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary