Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur storm (Направи 5 последователни најбрзи круга во сезоната во Аматер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 376.03 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 10 11 12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alexandre AndradePro - 14Сезона 87, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ReisPro - 18Сезона 87, Трка 16, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 16, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 15, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 23Сезона 87, Трка 13, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 10, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 7, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 87, Трка 5, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiPro - 11Сезона 87, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 12Сезона 86, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 86, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 6Сезона 86, Трка 10, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraPro - 20Сезона 86, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel VersuttiPro - 6Сезона 86, Трка 9, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 86, Трка 9, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan SvajnerPro - 25Сезона 86, Трка 7, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 24Сезона 86, Трка 6, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusAmateur - 74Сезона 85, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiPro - 8Сезона 85, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 76Сезона 85, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmundas UrbonasMaster - 4Сезона 85, Трка 5, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LigiAmateur - 71Сезона 84, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 84, Трка 16, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel LemaireAmateur - 77Сезона 84, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BromleyAmateur - 25Сезона 84, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivanin IvanovPro - 17Сезона 84, Трка 8, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 83, Трка 16, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JanczewskiAmateur - 38Сезона 83, Трка 16, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonAmateur - 51Сезона 83, Трка 16, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikPro - 3Сезона 83, Трка 14, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson PicagliPro - 6Сезона 83, Трка 10, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 83, Трка 10, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloAmateur - 42Сезона 83, Трка 7, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro CascantePro - 16Сезона 83, Трка 6, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart TremblePro - 23Сезона 83, Трка 6, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 18Сезона 83, Трка 5, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 83, Трка 5, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekMaster - 4Сезона 82, Трка 16, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 18Сезона 82, Трка 15, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 82, Трка 13, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 82, Трка 13, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud FerrarisPro - 4Сезона 82, Трка 12, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HrmoRetiredСезона 82, Трка 12, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxMaster - 3Сезона 82, Трка 10, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AscencioAmateur - 18Сезона 82, Трка 7, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo ZolinPro - 10Сезона 82, Трка 7, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicoletta DonadoniRetiredСезона 81, Трка 16, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey StanislawskiPro - 21Сезона 81, Трка 13, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean StorteboomAmateur - 32Сезона 81, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans Van RansbeeckPro - 20Сезона 81, Трка 7, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo RochaRetiredСезона 81, Трка 7, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David EvansAmateur - 4Сезона 81, Трка 7, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik DanielssonRetiredСезона 81, Трка 5, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiAmateur - 22Сезона 81, Трка 5, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkAmateur - 38Сезона 81, Трка 5, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzentePro - 25Сезона 81, Трка 5, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea IacoponiPro - 23Сезона 81, Трка 5, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 20Сезона 81, Трка 5, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 80, Трка 15, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchiavoniRetiredСезона 80, Трка 15, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio GadelhaPro - 9Сезона 80, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BotteriniPro - 24Сезона 80, Трка 13, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BudelliAmateur - 5Сезона 80, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas SalisRetiredСезона 80, Трка 11, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurie GrantRetiredСезона 80, Трка 10, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaAmateur - 63Сезона 80, Трка 10, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cornelius AlexandruPro - 9Сезона 80, Трка 10, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy De VroedPro - 15Сезона 80, Трка 7, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 80, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GrecoAmateur - 25Сезона 80, Трка 5, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aswin WitteRetiredСезона 80, Трка 5, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniMaster - 2Сезона 79, Трка 16, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 3Сезона 79, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef JanciAmateur - 69Сезона 79, Трка 11, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel AndradePro - 19Сезона 79, Трка 11, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GuyRetiredСезона 79, Трка 11, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcel De GraafRetiredСезона 79, Трка 9, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaPro - 22Сезона 79, Трка 8, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoMaster - 2Сезона 79, Трка 8, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William TringasAmateur - 39Сезона 79, Трка 7, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MartinezRetiredСезона 79, Трка 7, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikAmateur - 76Сезона 79, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donizete GoyanoAmateur - 65Сезона 79, Трка 5, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TommasiAmateur - 65Сезона 78, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele MikscheAmateur - 53Сезона 78, Трка 16, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando BuenoPro - 7Сезона 78, Трка 13, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pali EgediRetiredСезона 78, Трка 13, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani SyrjäläinenPro - 22Сезона 78, Трка 12, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZeleiPro - 16Сезона 78, Трка 12, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRetiredСезона 78, Трка 11, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 78, Трка 10, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moinak PalRetiredСезона 78, Трка 8, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David CabralAmateur - 24Сезона 78, Трка 5, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz WłodekAmateur - 51Сезона 78, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius Valentin BrutaruMaster - 3Сезона 78, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RyśRetiredСезона 78, Трка 5, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanAmateur - 59Сезона 77, Трка 16, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 77, Трка 15, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WasilewskiAmateur - 46Сезона 77, Трка 13, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 10 11 12 » Брзо оди на страница: