Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro storm (Направи 5 последователни најбрзи круга во сезоната во Про група)
(Раритетна придобивка: 1 од 4075.61 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ondrej KočišMaster - 4Сезона 77, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaMaster - 4Сезона 75, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovPro - 1Сезона 75, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamirezMaster - 2Сезона 75, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaAmateur - 9Сезона 74, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerRookie - 123Сезона 72, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolis SakellariouPro - 5Сезона 70, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenAmateur - 50Сезона 69, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence CarneiroPro - 16Сезона 69, Трка 15, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinPro - 24Сезона 69, Трка 15, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis KalogirouMaster - 4Сезона 69, Трка 10, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 46Сезона 68, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George SlaterEliteСезона 68, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorRetiredСезона 67, Трка 16, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 65, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosAmateur - 29Сезона 64, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip CristianAmateur - 16Сезона 64, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal PresinskyAmateur - 80Сезона 62, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 37Сезона 59, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréPro - 24Сезона 58, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BorzenkovPro - 12Сезона 57, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RadakovicMaster - 4Сезона 57, Трка 7, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GommansMaster - 2Сезона 54, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethPro - 9Сезона 54, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzeMaster - 4Сезона 54, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiMaster - 2Сезона 52, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BuisRetiredСезона 52, Трка 13, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosAmateur - 81Сезона 51, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bane SkakavacRookie - 125Сезона 49, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoPro - 13Сезона 47, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David UribeRetiredСезона 45, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart LightenRetiredСезона 45, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OrsiniRetiredСезона 44, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bojan StojkovicRetiredСезона 44, Трка 14, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipePro - 23Сезона 44, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MeyrickRetiredСезона 43, Трка 15, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiAmateur - 70Сезона 43, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 19Сезона 42, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virgis LyssRetiredСезона 41, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VilkovRetiredСезона 41, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kirill SikachyovRetiredСезона 41, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey MochalovRetiredСезона 41, Трка 7, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan BahinovRetiredСезона 41, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael NovikovRetiredСезона 41, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas WeilemannAmateur - 1Сезона 40, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 21Сезона 40, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua SchönbergerRetiredСезона 40, Трка 7, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle9EliteСезона 38, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pauli KäkeläRetiredСезона 37, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonPro - 4Сезона 37, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo PeevRetiredСезона 37, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl-Martin MüürPro - 3Сезона 37, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail GolovanovMaster - 2Сезона 34, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogério ArakenPro - 15Сезона 33, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raymond LimRetiredСезона 33, Трка 7, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiEliteСезона 32, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiMaster - 2Сезона 32, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HerbanAmateur - 30Сезона 32, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MoraisAmateur - 72Сезона 31, Трка 14, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 2Сезона 31, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek Hladik3RetiredСезона 30, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihaela BosneagRookie - 36Сезона 29, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samoeni AlbanalopolisPro - 3Сезона 28, Трка 15, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg YakovlevRetiredСезона 28, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey LyogkyRetiredСезона 27, Трка 13, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 27, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt MurrayRetiredСезона 27, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heidi Aareskoski2RetiredСезона 25, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aditya WirasanjayaPro - 23Сезона 23, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick ViroleRetiredСезона 23, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otavio PiazzaRetiredСезона 22, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FernandesRetiredСезона 22, Трка 10, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy SmetsRetiredСезона 21, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio RodriguesRetiredСезона 21, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris SmallRetiredСезона 20, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas OkriemasRetiredСезона 20, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander RanovichRetiredСезона 20, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudinsPro - 20Сезона 20, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alek SmiataczRetiredСезона 20, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tianhao ChenMaster - 5Сезона 19, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius KasubaRetiredСезона 19, Трка 10, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan SheahenAmateur - 60Сезона 19, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ValaitisRetiredСезона 19, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal KowalskiAmateur - 15Сезона 18, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludwig HenryRetiredСезона 18, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VillacastinRetiredСезона 17, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicentePro - 12Сезона 16, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan CirkovicRetiredСезона 16, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan ZaluskiRetiredСезона 15, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve SmithRetiredСезона 15, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dzintars BušsRetiredСезона 15, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton ShikoffRetiredСезона 15, Трка 7, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne KuikkaRetiredСезона 15, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joonas MoilanenRetiredСезона 15, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasile George DanielAmateur - 43Сезона 14, Трка 13, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka VuorinenRetiredСезона 14, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giann GorospeRetiredСезона 14, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius TalandzeviciusRetiredСезона 14, Трка 10, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathan SkellyAmateur - 20Сезона 14, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi NevalainenRetiredСезона 14, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 » Брзо оди на страница: