Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Max's Top 10 champion (Победа во една сезона на Макс Топ 10)
(Раритетна придобивка: 1 од 6084.68 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 George SlaterEliteСезона 76, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsEliteСезона 75, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimantas Sagatas2EliteСезона 74, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykPro - 20Сезона 73, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooPro - 11Сезона 72, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tianhao ChenMaster - 5Сезона 71, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 70, Трка 17, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido SimonettaPro - 22Сезона 69, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgeAmateur - 13Сезона 67, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioAmateur - 2Сезона 65, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisPro - 20Сезона 64, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek SusAmateur - 32Сезона 63, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal VránaRetiredСезона 62, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyMaster - 4Сезона 61, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Amateur - 39Сезона 58, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SeolinPro - 17Сезона 57, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis Dimitroglou4EliteСезона 56, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samara VerdinRetiredСезона 55, Трка 17, R-271Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duong CuongMaster - 5Сезона 54, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásPro - 2Сезона 53, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka Sireni2RetiredСезона 52, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen VrbanacAmateur - 24Сезона 51, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaMaster - 1Сезона 50, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle9EliteСезона 49, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir BlagojevicAmateur - 75Сезона 48, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime ElizondoAmateur - 49Сезона 47, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jensen OwensRetiredСезона 46, Трка 17, R-239Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romeo ArenasRetiredСезона 44, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ComaladaPro - 8Сезона 43, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DiasRetiredСезона 42, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayrton PasquiniPro - 7Сезона 40, Трка 17, R-186Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan WindwalkerRetiredСезона 39, Трка 17, A-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya MedvedevRetiredСезона 38, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila-Gyula VaradyPro - 12Сезона 37, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niklas SörénRetiredСезона 36, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas RuseckasMaster - 5Сезона 35, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio SchrierAmateur - 81Сезона 34, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre PavanelliRookie - 73Сезона 33, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Master - 2Сезона 32, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Varun DuaRetiredСезона 31, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7Master - 2Сезона 30, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris SmithRetiredСезона 29, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz PetrykRetiredСезона 28, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FranciscoAmateur - 3Сезона 27, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 hans-patrick MüürRetiredСезона 26, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WinshipRetiredСезона 25, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiMaster - 2Сезона 24, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André OliveiraRetiredСезона 23, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamilo CostaRetiredСезона 22, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LopezRetiredСезона 21, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasPro - 25Сезона 20, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Menno SchipperRetiredСезона 19, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan ZaluskiRetiredСезона 18, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius SvirduliauskasRetiredСезона 17, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Furkan TürkRetiredСезона 16, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul LynchRetiredСезона 15, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PetrovMaster - 5Сезона 14, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiwon HanRetiredСезона 13, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daneks BritālsRetiredСезона 11, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jari Aareskoski3RetiredСезона 10, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir Islentiev2Pro - 12Сезона 9, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio FranzèRetiredСезона 8, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heidi Aareskoski2RetiredСезона 7, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tuomo KorjaRetiredСезона 6, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Conor SwainRetiredСезона 5, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petar Totev3RetiredСезона 4, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 2Сезона 3, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzaplickiRetiredСезона 2, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik ŠindikovRetiredСезона 1, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary