Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Elite Betting Game champion (Победа во една сезона во Елитно Обложување играта)
(Раритетна придобивка: 1 од 7775.48 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Rafael MarquesAmateur - 45Сезона 78, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisAmateur - 85Сезона 77, Трка 17, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchAmateur - 71Сезона 75, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásPro - 2Сезона 74, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske2Master - 5Сезона 74, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hauke JohannsenRetiredСезона 72, Трка 17, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 69, Трка 17, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SokolovAmateur - 31Сезона 68, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralAmateur - 35Сезона 66, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen VrbanacAmateur - 24Сезона 65, Трка 17, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 12Сезона 64, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalAmateur - 54Сезона 63, Трка 17, A-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaMaster - 4Сезона 61, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonMaster - 2Сезона 60, Трка 17, A-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerRookie - 123Сезона 59, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 59, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge CortePro - 18Сезона 58, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles SilvaRetiredСезона 55, Трка 17, A-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyMaster - 4Сезона 54, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiPro - 16Сезона 54, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egidijus SkarelisAmateur - 42Сезона 51, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce AfflerbachRookie - 117Сезона 50, Трка 17, R-213Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej DobraśAmateur - 62Сезона 49, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenEliteСезона 48, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle9EliteСезона 47, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niklas SörénRetiredСезона 46, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele BattistaRetiredСезона 45, Трка 17, A-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel VankóRetiredСезона 43, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SilvaRetiredСезона 42, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel BuhharinRetiredСезона 39, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KudreshovRookie - 80Сезона 38, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave MorrisRetiredСезона 37, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sion FrancisRetiredСезона 36, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey DomarevRetiredСезона 32, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico ZouRookie - 160Сезона 28, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KuczaRetiredСезона 27, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi KaartinenMaster - 1Сезона 24, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rihards ZbitkovskisRetiredСезона 23, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Drilon MorinaRetiredСезона 22, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Debjyoti GangulyRetiredСезона 19, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás IbrikszRetiredСезона 17, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MonacoMaster - 2Сезона 16, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven GrayAmateur - 36Сезона 15, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heidi Aareskoski2RetiredСезона 14, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris SmithRetiredСезона 12, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daneks BritālsRetiredСезона 11, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7Master - 2Сезона 10, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo AlvesRetiredСезона 9, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tuomo KorjaRetiredСезона 7, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimantas Sagatas2EliteСезона 6, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hannu JuholaAmateur - 45Сезона 5, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vaidotas ValiukasRetiredСезона 3, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sjaak LagewaardRetiredСезона 2, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas Pranculevicius2RetiredСезона 1, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary