Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Valencia (Победа на една трка во Valencia)
(Раритетна придобивка: 1 од 65.69 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jenne BreugelmansPro - 15Сезона 74, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugene TimchenkoPro - 16Сезона 74, Трка 8, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas RuseckasMaster - 5Сезона 74, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre MetinAmateur - 84Сезона 74, Трка 8, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alton RandwickRookie - 66Сезона 74, Трка 8, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DzidoAmateur - 82Сезона 74, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasAmateur - 16Сезона 74, Трка 8, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo LouroAmateur - 28Сезона 74, Трка 8, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franklin CañadasAmateur - 74Сезона 74, Трка 8, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommi TurakainenAmateur - 25Сезона 74, Трка 8, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ervins LicitisRookie - 149Сезона 74, Трка 8, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nabil AzarRookie - 10Сезона 74, Трка 8, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaAmateur - 9Сезона 74, Трка 8, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi VasamaAmateur - 18Сезона 74, Трка 8, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomieRookie - 95Сезона 74, Трка 8, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt LatinovitsPro - 20Сезона 74, Трка 8, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius BernholdAmateur - 62Сезона 74, Трка 8, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaPro - 18Сезона 74, Трка 8, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatello RabissoniAmateur - 60Сезона 74, Трка 8, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matei Florin OctavianRetiredСезона 74, Трка 8, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duong CuongMaster - 5Сезона 74, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 12Сезона 74, Трка 8, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoPro - 9Сезона 74, Трка 8, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marios TsekisPro - 19Сезона 74, Трка 8, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusPro - 18Сезона 74, Трка 8, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxime LadavierePro - 9Сезона 74, Трка 8, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin RauAmateur - 66Сезона 74, Трка 8, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicPro - 20Сезона 74, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuchar GuntsadzeRookie - 50Сезона 74, Трка 8, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr TekenPro - 20Сезона 74, Трка 8, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetoslav DimitrovPro - 10Сезона 74, Трка 8, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff-rey LorenzoAmateur - 10Сезона 74, Трка 8, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid GacekRetiredСезона 74, Трка 8, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejPro - 2Сезона 74, Трка 8, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaMaster - 4Сезона 74, Трка 8, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek NiziolAmateur - 42Сезона 74, Трка 8, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio Del ValleAmateur - 58Сезона 74, Трка 8, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre BöcskeiRookie - 22Сезона 74, Трка 8, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugenio Sanchez CruzadoPro - 19Сезона 74, Трка 8, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben Dario Lozano OrtegaRetiredСезона 74, Трка 8, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánPro - 7Сезона 74, Трка 8, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek RybińskiRetiredСезона 74, Трка 8, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 25Сезона 74, Трка 8, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edilson De SouzaAmateur - 52Сезона 74, Трка 8, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josip KraljićAmateur - 64Сезона 74, Трка 8, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicMaster - 3Сезона 74, Трка 8, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur NettoAmateur - 61Сезона 74, Трка 8, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola StojanovićRetiredСезона 74, Трка 8, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos AlonsoPro - 3Сезона 74, Трка 8, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenAmateur - 43Сезона 74, Трка 8, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio TarquiniAmateur - 3Сезона 74, Трка 8, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Dominguez DiazAmateur - 66Сезона 74, Трка 8, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirsad PazariAmateur - 4Сезона 74, Трка 8, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikRetiredСезона 74, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz OgarekMaster - 3Сезона 74, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Doru ParaschivPro - 21Сезона 74, Трка 8, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silas SantosAmateur - 52Сезона 74, Трка 8, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yves BeauchesneRetiredСезона 74, Трка 8, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego GarciaPro - 8Сезона 74, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marija MurgićAmateur - 73Сезона 74, Трка 8, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekAmateur - 86Сезона 74, Трка 8, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté SupliczAmateur - 86Сезона 74, Трка 8, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar DimitrovAmateur - 54Сезона 74, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Everton FrançaAmateur - 8Сезона 74, Трка 8, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetEliteСезона 74, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenEliteСезона 74, Трка 8, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 32Сезона 74, Трка 8, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninRetiredСезона 74, Трка 8, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle9EliteСезона 74, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilona SzaboPro - 12Сезона 74, Трка 8, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiRetiredСезона 74, Трка 8, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stasio PipilizokAmateur - 25Сезона 74, Трка 8, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo GatevRookie - 48Сезона 74, Трка 8, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars BērtiņšAmateur - 76Сезона 74, Трка 8, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SandovalAmateur - 76Сезона 74, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PrettAmateur - 78Сезона 74, Трка 8, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus StoesselAmateur - 19Сезона 74, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred AlbertRetiredСезона 74, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo WalterRetiredСезона 74, Трка 8, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 43Сезона 74, Трка 8, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor BesenyiPro - 8Сезона 74, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan WrightRookie - 76Сезона 74, Трка 8, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 13Сезона 74, Трка 8, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CastiglioneMaster - 1Сезона 74, Трка 8, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni SartiniRetiredСезона 74, Трка 8, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios BoukouPro - 21Сезона 74, Трка 8, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luceyoko FerinRookie - 24Сезона 74, Трка 8, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintRetiredСезона 74, Трка 8, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo Astudillo ValeraAmateur - 36Сезона 74, Трка 8, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ülo TriikRetiredСезона 74, Трка 8, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter KissAmateur - 28Сезона 74, Трка 8, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BurtaAmateur - 62Сезона 74, Трка 8, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 19Сезона 74, Трка 8, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rex CarrAmateur - 57Сезона 74, Трка 8, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoMaster - 2Сезона 74, Трка 8, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioPro - 18Сезона 74, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felype MattosAmateur - 12Сезона 74, Трка 8, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas PilkaAmateur - 9Сезона 74, Трка 8, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miodrag TomasevicAmateur - 58Сезона 74, Трка 8, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland KozmaAmateur - 46Сезона 74, Трка 8, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 62 63 64 » Брзо оди на страница: