Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro wannabe (Старт на една трка во Про група од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 125.58 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 31 32 33 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ladislav NyiriPro - 8Сезона 74, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej DąbrowskiPro - 17Сезона 74, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos MiolaPro - 6Сезона 74, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borut KrejacicPro - 25Сезона 74, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mitch HallPro - 4Сезона 74, Трка 4, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario KajtPro - 21Сезона 74, Трка 4, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula NémethPro - 16Сезона 74, Трка 4, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aarron CastellanosPro - 22Сезона 74, Трка 4, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek JonkoPro - 12Сезона 74, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Severi SeppäPro - 2Сезона 74, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro DiasPro - 18Сезона 74, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo CarbaPro - 6Сезона 74, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GonzalezPro - 5Сезона 74, Трка 1, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo MarchettiPro - 18Сезона 74, Трка 1, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pero DaničićPro - 14Сезона 74, Трка 1, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael NiessPro - 2Сезона 73, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex KantsevMaster - 5Сезона 73, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darko BrčićMaster - 3Сезона 73, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne EdwardsPro - 24Сезона 73, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas MatulisPro - 1Сезона 73, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo GuerraPro - 1Сезона 73, Трка 14, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SantosPro - 17Сезона 73, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias ScharrerPro - 13Сезона 73, Трка 14, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo AlberghettiMaster - 1Сезона 73, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rohan LeoPro - 14Сезона 73, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FragosoPro - 11Сезона 73, Трка 13, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo LafritePro - 16Сезона 73, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter PeyperMaster - 1Сезона 73, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey StanislawskiMaster - 2Сезона 73, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KiriakidisPro - 15Сезона 73, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CavalariPro - 12Сезона 73, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo SolazziMaster - 1Сезона 73, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim RibeiroPro - 7Сезона 73, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferdinando RussoPro - 23Сезона 73, Трка 11, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ManaMaster - 1Сезона 73, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cecil DeckardMaster - 1Сезона 73, Трка 10, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej PowalkaPro - 6Сезона 73, Трка 10, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerAmateur - 16Сезона 73, Трка 9, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FonsecaPro - 9Сезона 73, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BotteriniPro - 18Сезона 73, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel MuenchPro - 21Сезона 73, Трка 9, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard MolyneauxPro - 5Сезона 73, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmer De VriesMaster - 4Сезона 73, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 1Сезона 73, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arvo AmbelMaster - 3Сезона 73, Трка 7, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar PinhoPro - 11Сезона 73, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo BarrosPro - 22Сезона 73, Трка 7, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RosaMaster - 1Сезона 73, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał KowalPro - 12Сезона 73, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland JakobssonMaster - 5Сезона 73, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MüntzerPro - 23Сезона 73, Трка 6, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando LópezMaster - 2Сезона 73, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance SnyderPro - 21Сезона 73, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaPro - 10Сезона 73, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad NikolicPro - 3Сезона 73, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide FellaMaster - 3Сезона 73, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BaroniPro - 3Сезона 73, Трка 4, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 17Сезона 73, Трка 4, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LemgruberPro - 4Сезона 73, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RochaRetiredСезона 73, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris EnglundPro - 21Сезона 73, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr StanislavskyMaster - 4Сезона 73, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix ÖsterreicherPro - 16Сезона 73, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsMaster - 3Сезона 73, Трка 1, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinMaster - 1Сезона 73, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica MaričevićPro - 11Сезона 73, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valtteri ManninenPro - 8Сезона 73, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał FaraśPro - 9Сезона 72, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas StangenbergerPro - 23Сезона 72, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 17Сезона 72, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren JohnMaster - 2Сезона 72, Трка 16, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicenteMaster - 3Сезона 72, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ScopellitiPro - 20Сезона 72, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dudley WainwrightPro - 8Сезона 72, Трка 15, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RutkowskiPro - 11Сезона 72, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioPro - 12Сезона 72, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BolshakovPro - 18Сезона 72, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 1Сезона 72, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio VagnoniPro - 6Сезона 72, Трка 9, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo FischettiPro - 14Сезона 72, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe CalaanPro - 9Сезона 72, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manolis EmmanouilPro - 24Сезона 72, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riley DunlopMaster - 3Сезона 72, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArbonaRetiredСезона 72, Трка 8, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniPro - 23Сезона 72, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownMaster - 2Сезона 72, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CastroAmateur - 13Сезона 72, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg TierneyMaster - 1Сезона 72, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BrambillaMaster - 5Сезона 72, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MusettiAmateur - 56Сезона 72, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoPro - 22Сезона 72, Трка 4, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MeyerPro - 8Сезона 72, Трка 4, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João JesusAmateur - 61Сезона 72, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MorgadoPro - 14Сезона 72, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiMaster - 3Сезона 72, Трка 3, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek JoniecPro - 7Сезона 72, Трка 2, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny MorenoAmateur - 46Сезона 72, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BertoyaPro - 12Сезона 72, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanel RamicAmateur - 21Сезона 72, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiPro - 20Сезона 72, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 31 32 33 » Брзо оди на страница: