Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Valencia (Старт на една трка во Valencia од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 66.76 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 61 62 63 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ricardo LouroAmateur - 28Сезона 74, Трка 8, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam DurrantAmateur - 35Сезона 74, Трка 8, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel WalendowskyPro - 17Сезона 74, Трка 8, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas UvynMaster - 1Сезона 74, Трка 8, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iskren IvanovAmateur - 88Сезона 74, Трка 8, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaAmateur - 9Сезона 74, Трка 8, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos SánchezPro - 10Сезона 74, Трка 8, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiMaster - 2Сезона 74, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RadakovicMaster - 4Сезона 74, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomieRookie - 95Сезона 74, Трка 8, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raido MugamaePro - 22Сезона 74, Трка 8, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt LatinovitsPro - 20Сезона 74, Трка 8, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaPro - 18Сезона 74, Трка 8, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatello RabissoniAmateur - 60Сезона 74, Трка 8, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iker SanzPro - 17Сезона 74, Трка 8, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor AugustoMaster - 5Сезона 74, Трка 8, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 12Сезона 74, Трка 8, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoPro - 9Сезона 74, Трка 8, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marios TsekisPro - 19Сезона 74, Трка 8, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KolodziejskiMaster - 1Сезона 74, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emīls RibaksPro - 3Сезона 74, Трка 8, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack MacaulayAmateur - 68Сезона 74, Трка 8, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr TekenPro - 20Сезона 74, Трка 8, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevPro - 2Сезона 74, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique DewildePro - 2Сезона 74, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetoslav DimitrovPro - 10Сезона 74, Трка 8, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ari RautamiesPro - 14Сезона 74, Трка 8, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejPro - 2Сезона 74, Трка 8, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaMaster - 4Сезона 74, Трка 8, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon FarmerPro - 9Сезона 74, Трка 8, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugenio Sanchez CruzadoPro - 19Сезона 74, Трка 8, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan IvanovRookie - 106Сезона 74, Трка 8, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WechterowiczPro - 16Сезона 74, Трка 8, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan MaltesicsPro - 16Сезона 74, Трка 8, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MoserRetiredСезона 74, Трка 8, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánPro - 7Сезона 74, Трка 8, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luděk ŠpačekAmateur - 9Сезона 74, Трка 8, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas MierauRookie - 150Сезона 74, Трка 8, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 25Сезона 74, Трка 8, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan DaengRookie - 68Сезона 74, Трка 8, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur NettoAmateur - 61Сезона 74, Трка 8, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav BlahaRookie - 73Сезона 74, Трка 8, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Henrique FerreiraRookie - 146Сезона 74, Трка 8, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian SchlüterRookie - 142Сезона 74, Трка 8, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał PawłowskiAmateur - 85Сезона 74, Трка 8, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reimo KochwatschPro - 6Сезона 74, Трка 8, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmundas UrbonasPro - 14Сезона 74, Трка 8, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro LorenzoAmateur - 50Сезона 74, Трка 8, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yves BeauchesneRetiredСезона 74, Трка 8, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas GiannakRookie - 147Сезона 74, Трка 8, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzMaster - 3Сезона 74, Трка 8, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar DimitrovAmateur - 54Сезона 74, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenEliteСезона 74, Трка 8, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ViktorovichPro - 9Сезона 74, Трка 8, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto ReyesAmateur - 82Сезона 74, Трка 8, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LeclercqRookie - 161Сезона 74, Трка 8, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoAmateur - 13Сезона 74, Трка 8, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PytelAmateur - 5Сезона 74, Трка 8, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius BaracAmateur - 29Сезона 74, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicPro - 1Сезона 74, Трка 8, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo MoriRookie - 113Сезона 74, Трка 8, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannAmateur - 88Сезона 74, Трка 8, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin TodorinovRetiredСезона 74, Трка 8, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PrettAmateur - 78Сезона 74, Трка 8, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin JirákRookie - 135Сезона 74, Трка 8, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo WalterRetiredСезона 74, Трка 8, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglRookie - 1Сезона 74, Трка 8, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 43Сезона 74, Трка 8, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo CarbaAmateur - 6Сезона 74, Трка 8, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano De CamillisRookie - 79Сезона 74, Трка 8, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 13Сезона 74, Трка 8, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo AfonsoRetiredСезона 74, Трка 8, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaromír StrohPro - 5Сезона 74, Трка 8, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MahechaPro - 23Сезона 74, Трка 8, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaj IngilizovRookie - 95Сезона 74, Трка 8, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvana VizcainoPro - 2Сезона 74, Трка 8, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BurtaAmateur - 62Сезона 74, Трка 8, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KuśPro - 13Сезона 74, Трка 8, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rex CarrAmateur - 57Сезона 74, Трка 8, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vaggelis MpallasRetiredСезона 74, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioPro - 18Сезона 74, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AngelovRookie - 94Сезона 74, Трка 8, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marjan VastagRetiredСезона 74, Трка 8, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel López FanjulAmateur - 83Сезона 74, Трка 8, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő CsernátoniAmateur - 91Сезона 74, Трка 8, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor KocsisAmateur - 88Сезона 74, Трка 8, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin DoyleRetiredСезона 74, Трка 8, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CirulliAmateur - 21Сезона 74, Трка 8, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás BáderRookie - 4Сезона 74, Трка 8, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlAmateur - 76Сезона 74, Трка 8, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jairo TeixeiraRookie - 144Сезона 74, Трка 8, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CidadeRookie - 103Сезона 74, Трка 8, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MirandaRookie - 153Сезона 74, Трка 8, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cláudio BortolottiPro - 12Сезона 74, Трка 8, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 4Сезона 74, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FerreiraRookie - 145Сезона 74, Трка 8, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitri Van LeentRetiredСезона 74, Трка 8, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim SzotAmateur - 10Сезона 74, Трка 8, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio VergaPro - 23Сезона 74, Трка 8, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elmo VogelAmateur - 63Сезона 74, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 61 62 63 » Брзо оди на страница: