Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Valencia (Направи најбрзи круг во групата во Valencia круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 62.03 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 85, Трка 16, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 85, Трка 16, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Alonso Mesa BejaranoRetiredСезона 85, Трка 16, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićAmateur - 54Сезона 85, Трка 16, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeronimo HeuchertAmateur - 27Сезона 85, Трка 16, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony WillisAmateur - 73Сезона 85, Трка 16, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João BonattiRookie - 63Сезона 85, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emm Vee BeeAmateur - 80Сезона 85, Трка 16, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RuedaRookie - 22Сезона 85, Трка 16, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChmelíkRookie - 26Сезона 85, Трка 16, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank WoitzikRookie - 46Сезона 85, Трка 16, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PetrovRetiredСезона 85, Трка 16, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alastair BaldwinAmateur - 15Сезона 85, Трка 16, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 16, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 85, Трка 16, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József LángAmateur - 9Сезона 85, Трка 16, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 44Сезона 85, Трка 16, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakRetiredСезона 85, Трка 16, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 16, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav BoruvkaPro - 1Сезона 85, Трка 16, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio FreitasAmateur - 79Сезона 85, Трка 16, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony ColangeloPro - 11Сезона 85, Трка 16, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János PandurAmateur - 41Сезона 85, Трка 16, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan BarreraAmateur - 75Сезона 85, Трка 16, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 85, Трка 16, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 85, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey TuRetiredСезона 85, Трка 16, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdeněk PetrAmateur - 38Сезона 85, Трка 16, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ka Hing WongAmateur - 24Сезона 85, Трка 16, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy Lecky-ThompsonRookie - 39Сезона 85, Трка 16, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mason LappAmateur - 28Сезона 85, Трка 16, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Sebastian TorresMaster - 5Сезона 85, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr CejkaAmateur - 74Сезона 85, Трка 16, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaMaster - 1Сезона 85, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Želimir KučinaAmateur - 77Сезона 85, Трка 16, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio TemerosoPro - 20Сезона 85, Трка 16, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József OzsvárAmateur - 69Сезона 85, Трка 16, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoAmateur - 62Сезона 85, Трка 16, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 16, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar RomanoAmateur - 13Сезона 85, Трка 16, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 85, Трка 16, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 85, Трка 16, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 16, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav KrenželákRookie - 51Сезона 85, Трка 16, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AnthonyAmateur - 8Сезона 85, Трка 16, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 7Сезона 85, Трка 16, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cuana DonRookie - 70Сезона 85, Трка 16, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendozaRookie - 141Сезона 85, Трка 16, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas VienuolisAmateur - 46Сезона 85, Трка 16, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz GolatRetiredСезона 85, Трка 16, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hélio RomeuMaster - 5Сезона 85, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 85, Трка 16, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael FranksMaster - 1Сезона 85, Трка 16, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland JakobssonPro - 7Сезона 85, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FonsecaAmateur - 26Сезона 85, Трка 16, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joro GilunaRookie - 72Сезона 85, Трка 16, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 16, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 85, Трка 16, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cameron KingRetiredСезона 85, Трка 16, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Heitor MirandaRookie - 19Сезона 85, Трка 16, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaRetiredСезона 85, Трка 16, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos XipolitasRookie - 122Сезона 85, Трка 16, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 16, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesAmateur - 50Сезона 85, Трка 16, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David CabralAmateur - 24Сезона 85, Трка 16, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke IsidroRookie - 113Сезона 85, Трка 16, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil KlakPro - 7Сезона 85, Трка 16, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik FrankAmateur - 41Сезона 85, Трка 16, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdeněk MaříkRookie - 94Сезона 85, Трка 16, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BernardiPro - 16Сезона 85, Трка 16, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor KissRookie - 58Сезона 85, Трка 16, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GorePro - 25Сезона 85, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco DomingosPro - 5Сезона 85, Трка 16, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 85, Трка 16, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos PauloRetiredСезона 85, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 85, Трка 16, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elzudin VunicRetiredСезона 85, Трка 16, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 98Сезона 85, Трка 16, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 16, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HinchliffeAmateur - 73Сезона 85, Трка 16, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yoon Seong HanAmateur - 48Сезона 85, Трка 16, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy DimetAmateur - 33Сезона 85, Трка 16, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 85, Трка 16, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sigurður Garðar BarðasonAmateur - 29Сезона 85, Трка 16, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann BelyRookie - 124Сезона 85, Трка 16, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar FormosaAmateur - 51Сезона 85, Трка 16, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos MichailidisRookie - 66Сезона 85, Трка 16, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre OttoAmateur - 59Сезона 85, Трка 16, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdravko SubakovAmateur - 77Сезона 85, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasiliy PetleshkovRookie - 3Сезона 85, Трка 16, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniAmateur - 23Сезона 85, Трка 16, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Swetlin AngelowAmateur - 53Сезона 85, Трка 16, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnsx RobertoAmateur - 19Сезона 85, Трка 16, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge NicolettiRookie - 29Сезона 85, Трка 16, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 85, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 16, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson CarvalhoAmateur - 3Сезона 85, Трка 16, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor DelgadoRookie - 55Сезона 85, Трка 16, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus PrommerAmateur - 74Сезона 85, Трка 16, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasael MoraesAmateur - 59Сезона 85, Трка 16, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница: