Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Drama queen (Победа на трката со претекнување во последниот круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 30.61 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 136 137 138 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Chris MillingtonRookie - 94Сезона 78, Трка 3, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordi CollRookie - 167Сезона 78, Трка 3, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Reis CarvalhoRookie - 129Сезона 78, Трка 3, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdas PricevičiusRookie - 63Сезона 78, Трка 3, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy GarrigaRookie - 13Сезона 78, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Regis RodriguesRookie - 99Сезона 78, Трка 3, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice GravelRookie - 89Сезона 78, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis Saravia MoralesRookie - 73Сезона 78, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William FordRookie - 128Сезона 78, Трка 2, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxime MusialRookie - 135Сезона 78, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek RajRookie - 44Сезона 78, Трка 2, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo RossiRookie - 40Сезона 78, Трка 2, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriel CaieiroRookie - 11Сезона 78, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesRookie - 70Сезона 78, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SerranoRookie - 163Сезона 78, Трка 2, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc Van HummelenRookie - 154Сезона 78, Трка 2, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MadeiraRookie - 117Сезона 78, Трка 1, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos BañosRookie - 67Сезона 78, Трка 1, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torge ThorssonRookie - 51Сезона 78, Трка 1, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaiah SorvaagRookie - 82Сезона 78, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 1Сезона 77, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MinniPro - 2Сезона 77, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico TessariRookie - 100Сезона 77, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalmiro QuagliaRookie - 150Сезона 77, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Trevor PageAmateur - 43Сезона 77, Трка 17, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert GlapińskiRookie - 114Сезона 77, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago Fajardo GuzmánAmateur - 90Сезона 77, Трка 16, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano RukkaAmateur - 84Сезона 77, Трка 16, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad ParkPro - 23Сезона 77, Трка 15, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroMaster - 3Сезона 77, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman PavlyukRookie - 158Сезона 77, Трка 15, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dom CurryRookie - 41Сезона 77, Трка 15, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helyabe MalaquiasRookie - 96Сезона 77, Трка 14, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Koen PaanakkerPro - 22Сезона 77, Трка 14, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GinerAmateur - 15Сезона 77, Трка 14, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo Alejandro DiazAmateur - 35Сезона 77, Трка 14, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksim BeshlyagaAmateur - 9Сезона 77, Трка 13, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei SerseAmateur - 17Сезона 77, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lars WillemsenAmateur - 3Сезона 77, Трка 13, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias PuhakkaPro - 12Сезона 77, Трка 13, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FentonAmateur - 16Сезона 77, Трка 13, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BagnalastaPro - 9Сезона 77, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SarloAmateur - 42Сезона 77, Трка 13, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard RafiAmateur - 47Сезона 77, Трка 13, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore Di MeoAmateur - 28Сезона 77, Трка 13, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose BaenaAmateur - 79Сезона 77, Трка 13, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz DubisAmateur - 63Сезона 77, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard FigueredoAmateur - 78Сезона 77, Трка 13, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SalvadorAmateur - 73Сезона 77, Трка 13, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás KonrádAmateur - 11Сезона 77, Трка 12, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CardonPro - 16Сезона 77, Трка 12, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CostanzaAmateur - 69Сезона 77, Трка 12, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Carlos IsernPro - 6Сезона 77, Трка 12, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr KiszkaAmateur - 67Сезона 77, Трка 12, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GustavoRookie - 162Сезона 77, Трка 12, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr TekenPro - 20Сезона 77, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radoslav KusAmateur - 10Сезона 77, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HrdinaAmateur - 32Сезона 77, Трка 11, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui TazzoAmateur - 13Сезона 77, Трка 11, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank KieblerRookie - 73Сезона 77, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 26Сезона 77, Трка 11, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Manca DelasAmateur - 7Сезона 77, Трка 11, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen SchneiderAmateur - 16Сезона 77, Трка 11, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiRookie - 67Сезона 77, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niki StoqnovRookie - 47Сезона 77, Трка 10, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitur MitovAmateur - 49Сезона 77, Трка 10, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick ZimmermannAmateur - 68Сезона 77, Трка 10, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Narindra RamiandrisoaRookie - 130Сезона 77, Трка 10, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayrton RosasAmateur - 36Сезона 77, Трка 10, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario RodríguezRookie - 2Сезона 77, Трка 9, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonAmateur - 90Сезона 77, Трка 9, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FerreiraPro - 20Сезона 77, Трка 8, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GreenerRookie - 161Сезона 77, Трка 8, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklós GálAmateur - 1Сезона 77, Трка 8, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalton LeiteRookie - 112Сезона 77, Трка 8, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla CsimbókRookie - 32Сезона 77, Трка 8, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario OteroAmateur - 50Сезона 77, Трка 8, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ParhomAmateur - 68Сезона 77, Трка 8, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abimael CaetanoAmateur - 22Сезона 77, Трка 8, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrés GuzmánRookie - 8Сезона 77, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyAmateur - 41Сезона 77, Трка 8, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz WesołowskiAmateur - 1Сезона 77, Трка 8, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don SetronPro - 13Сезона 77, Трка 8, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino PilotinoAmateur - 19Сезона 77, Трка 8, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lenin ChariAmateur - 10Сезона 77, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek ForysterAmateur - 22Сезона 77, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry SkachkovAmateur - 70Сезона 77, Трка 8, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel AstudilloRookie - 38Сезона 77, Трка 8, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodor BikaRookie - 148Сезона 77, Трка 8, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sami VähämaaRookie - 151Сезона 77, Трка 7, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven SeabridgeAmateur - 51Сезона 77, Трка 7, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 23Сезона 77, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei DarocziPro - 15Сезона 77, Трка 6, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vailton Matos Da CruzRookie - 22Сезона 77, Трка 6, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor TóthPro - 7Сезона 77, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cees SmitRookie - 133Сезона 77, Трка 5, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zahir NaftalenaAmateur - 5Сезона 77, Трка 5, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan JevremovicAmateur - 61Сезона 77, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson FavorettoAmateur - 67Сезона 77, Трка 4, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Henrique RizziAmateur - 7Сезона 77, Трка 4, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 136 137 138 » Брзо оди на страница: