Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Mr. Whiting (Победа на една трка која ја започна со погрешни гуми (за дожд или суво))
(Раритетна придобивка: 1 од 25.56 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 163 164 165 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jack WemyssRookie - 75Сезона 77, Трка 7, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur HelvaciogluAmateur - 69Сезона 77, Трка 7, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sami VähämaaRookie - 151Сезона 77, Трка 7, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas MatulisPro - 10Сезона 77, Трка 7, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoPro - 23Сезона 77, Трка 7, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 59Сезона 77, Трка 7, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ObradovicRookie - 119Сезона 77, Трка 7, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adolf ProcházkaAmateur - 73Сезона 77, Трка 7, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Argiris MamplekosPro - 24Сезона 77, Трка 7, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alonso Carbajal TapiaAmateur - 49Сезона 77, Трка 7, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Marcelo RodriguezAmateur - 82Сезона 77, Трка 7, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ComparoneRookie - 16Сезона 77, Трка 7, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaAmateur - 8Сезона 77, Трка 7, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosAmateur - 34Сезона 77, Трка 7, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinRookie - 28Сезона 77, Трка 7, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CastiglioneMaster - 1Сезона 77, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan IraolaAmateur - 65Сезона 77, Трка 7, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 2Сезона 77, Трка 7, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eligio CelisAmateur - 40Сезона 77, Трка 7, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioPro - 18Сезона 77, Трка 7, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Said CabreraPro - 16Сезона 77, Трка 7, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 23Сезона 77, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tymoteusz WojnarowskiAmateur - 62Сезона 77, Трка 7, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolai ProkschAmateur - 55Сезона 77, Трка 7, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 26Сезона 77, Трка 7, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aristodemo CecereAmateur - 39Сезона 77, Трка 7, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoPro - 2Сезона 77, Трка 7, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio Della ChianaPro - 15Сезона 77, Трка 7, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 48Сезона 77, Трка 7, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caio Fernando RossoAmateur - 36Сезона 77, Трка 7, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BlagdonPro - 5Сезона 77, Трка 7, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro BaenaAmateur - 79Сезона 77, Трка 7, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NicoraAmateur - 12Сезона 77, Трка 7, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter NilePro - 13Сезона 77, Трка 7, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MaradigAmateur - 8Сезона 77, Трка 7, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnPro - 4Сезона 77, Трка 7, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo LeitãoAmateur - 6Сезона 77, Трка 7, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lawrence LittletonAmateur - 19Сезона 77, Трка 7, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monzon RojoPro - 23Сезона 77, Трка 7, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 36Сезона 77, Трка 7, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zelmar PeressonPro - 3Сезона 77, Трка 7, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico TessariRookie - 100Сезона 77, Трка 7, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gints BertulisPro - 18Сезона 77, Трка 7, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bradley CaoAmateur - 83Сезона 77, Трка 7, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason BergarotAmateur - 17Сезона 77, Трка 7, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicole GeyerPro - 16Сезона 77, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant HollingtonAmateur - 88Сезона 77, Трка 7, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 50Сезона 77, Трка 7, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SobotkaAmateur - 47Сезона 77, Трка 7, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maira OstoPro - 9Сезона 77, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo VentimigliaAmateur - 30Сезона 77, Трка 7, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin IgnatovAmateur - 56Сезона 77, Трка 7, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SmithPro - 8Сезона 77, Трка 7, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LosiAmateur - 32Сезона 77, Трка 7, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SemenovPro - 14Сезона 77, Трка 7, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FalangaAmateur - 25Сезона 77, Трка 7, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector IbarraAmateur - 54Сезона 77, Трка 7, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SarraAmateur - 72Сезона 77, Трка 7, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad CehanAmateur - 44Сезона 77, Трка 7, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kwazir HuarezAmateur - 40Сезона 77, Трка 7, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonAmateur - 90Сезона 77, Трка 7, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziAmateur - 16Сезона 77, Трка 7, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kahue FenaltiAmateur - 20Сезона 77, Трка 7, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbreuAmateur - 54Сезона 77, Трка 7, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei Lavrent'evAmateur - 83Сезона 77, Трка 7, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo LorenzónAmateur - 76Сезона 77, Трка 7, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deimantas ŠilvaAmateur - 43Сезона 77, Трка 7, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo Alejandro DiazAmateur - 35Сезона 77, Трка 7, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas KohlerAmateur - 60Сезона 77, Трка 7, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gina MorrisRookie - 88Сезона 77, Трка 7, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernanda GomesRookie - 161Сезона 77, Трка 7, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj KrausRookie - 76Сезона 77, Трка 7, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Octavio AleAmateur - 86Сезона 77, Трка 7, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bela BadosiRookie - 46Сезона 77, Трка 7, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo PahatiAmateur - 78Сезона 77, Трка 7, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmen Espejo AndujarAmateur - 32Сезона 77, Трка 7, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro HernándezAmateur - 61Сезона 77, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ZlatevAmateur - 60Сезона 77, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki SaartoAmateur - 9Сезона 77, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoskelaPro - 2Сезона 77, Трка 5, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime GomezAmateur - 50Сезона 77, Трка 5, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz KrupaAmateur - 34Сезона 77, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin MilczarekPro - 19Сезона 77, Трка 5, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaPro - 18Сезона 77, Трка 5, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício EngelAmateur - 1Сезона 77, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan LabourdetteAmateur - 80Сезона 77, Трка 5, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon LiowAmateur - 60Сезона 77, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko PaukkuAmateur - 25Сезона 77, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael JozsaAmateur - 13Сезона 77, Трка 5, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklós GálAmateur - 1Сезона 77, Трка 5, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan Filippe WahldrichAmateur - 80Сезона 77, Трка 5, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek BanasiakAmateur - 4Сезона 77, Трка 5, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo CiolettiAmateur - 14Сезона 77, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin MulsowAmateur - 62Сезона 77, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BadinoMaster - 4Сезона 77, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef ĽuptákAmateur - 21Сезона 77, Трка 5, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóPro - 7Сезона 77, Трка 5, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel Jimenez AlbertoRookie - 28Сезона 77, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip OrlovićAmateur - 18Сезона 77, Трка 5, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz SchmittAmateur - 80Сезона 77, Трка 5, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 163 164 165 » Брзо оди на страница: