Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за National hero (Постигна најмногу поени за нацијата при освојувањето на првенството помеѓу нардоите)
(Раритетна придобивка: 1 од 8368.92 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Diogo AbdallaEliteСезона 76, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaPro - 20Сезона 75, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoEliteСезона 73, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 72, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo LealAmateur - 65Сезона 71, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 16Сезона 70, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell KillAmateur - 86Сезона 69, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea SquizzatoEliteСезона 68, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio CirriMaster - 1Сезона 67, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierPro - 1Сезона 66, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre LietzRetiredСезона 65, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando BuenoAmateur - 2Сезона 63, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 4Сезона 62, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresAmateur - 66Сезона 61, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allecio NagleydsonPro - 13Сезона 60, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel CardozoRetiredСезона 59, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio ReisRookie - 112Сезона 58, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronaldo SerafimRetiredСезона 57, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luiz FilhoPro - 2Сезона 56, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson TirelliRetiredСезона 55, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio KlausAmateur - 41Сезона 54, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ReisPro - 10Сезона 53, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniPro - 17Сезона 52, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzMaster - 3Сезона 51, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoPro - 13Сезона 49, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaPro - 16Сезона 42, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Incze SamuelRetiredСезона 41, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 21Сезона 40, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt SuputRetiredСезона 39, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorMaster - 3Сезона 38, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 37, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor SzuromiAmateur - 4Сезона 36, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Merse KovácsháziRetiredСезона 35, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7Master - 2Сезона 34, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfAmateur - 71Сезона 33, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bronek ObarewiczMaster - 1Сезона 31, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek WieszaczewskiRetiredСезона 30, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz KuczakAmateur - 21Сезона 29, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KaminskiPro - 22Сезона 27, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja SorenMaster - 4Сезона 26, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alek SmiataczRetiredСезона 25, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KubskiRetiredСезона 24, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiPro - 22Сезона 23, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris HewittRetiredСезона 21, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz PetrykRetiredСезона 20, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech UzikowskiAmateur - 27Сезона 19, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek MarchewkaAmateur - 49Сезона 18, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz WypychRetiredСезона 17, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael PollardRetiredСезона 16, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve SmithRetiredСезона 15, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary