Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Endurance Rookie (Најбрз менаџер ако сезоната беше една голема тркта во Руки групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 8065.96 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mike KreiszAmateur - 31Сезона 82, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerRookie - 124Сезона 81, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 80, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lupo CarlettiRetiredСезона 79, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzRookie - 146Сезона 78, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonAmateur - 36Сезона 76, Трка 17, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchAmateur - 14Сезона 75, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišRetiredСезона 73, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyAmateur - 1Сезона 72, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás SotoPro - 17Сезона 71, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 69Сезона 69, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel Damian DelneriRetiredСезона 66, Трка 17, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonRookie - 125Сезона 64, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteAmateur - 29Сезона 63, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásEliteСезона 62, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiMaster - 2Сезона 60, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz OtworowskiRookie - 128Сезона 59, Трка 17, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann LebelangerAmateur - 66Сезона 58, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr LechnaRetiredСезона 57, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent KurzAmateur - 50Сезона 56, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre TiryakiRetiredСезона 55, Трка 17, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bronek ObarewiczRetiredСезона 54, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Ernesto SchumacherRetiredСезона 53, Трка 17, R-302Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip KvesićRetiredСезона 52, Трка 17, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BorzenkovAmateur - 47Сезона 50, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eloi Agostini JrRetiredСезона 49, Трка 17, R-300Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SemradRetiredСезона 48, Трка 17, R-360Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AscencioPro - 21Сезона 47, Трка 17, R-183Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jake ClarkAmateur - 61Сезона 46, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekRookie - 59Сезона 45, Трка 17, R-400Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julia DubovikRetiredСезона 43, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo BittencourtRetiredСезона 42, Трка 17, R-404Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Putri Alexandra SartikaRetiredСезона 41, Трка 17, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis BekrisRetiredСезона 39, Трка 17, R-301Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KnyazevMaster - 3Сезона 36, Трка 17, R-308Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herry Sebastian PratamaRetiredСезона 35, Трка 17, R-299Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasPro - 12Сезона 34, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael McguireRetiredСезона 33, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CarvalhoRetiredСезона 32, Трка 17, R-273Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William CairnsAmateur - 69Сезона 31, Трка 17, R-188Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoAmateur - 34Сезона 30, Трка 17, R-254Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoPro - 8Сезона 29, Трка 17, R-257Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aditya WirasanjayaPro - 15Сезона 28, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BradyRetiredСезона 27, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 5Сезона 26, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilmārs LīcītisAmateur - 34Сезона 25, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aatu IsosomppiRetiredСезона 24, Трка 17, R-188Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Octavian DidiRetiredСезона 23, Трка 17, R-246Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heidi Aareskoski2RetiredСезона 22, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gillian RazonRetiredСезона 20, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan RocaRetiredСезона 17, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose AntonioRetiredСезона 16, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius SlavinskasPro - 15Сезона 15, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary