Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Endurance Pro (Најбрз менаџер ако сезоната беше една голема тркта во Про групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 6895.47 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martino ColomboMaster - 5Сезона 82, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonRookie - 125Сезона 80, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TriulziPro - 7Сезона 79, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr SzmitAmateur - 70Сезона 77, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovMaster - 2Сезона 75, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RutkowskiPro - 21Сезона 74, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiMaster - 3Сезона 73, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ComaladaAmateur - 13Сезона 72, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersRookie - 33Сезона 71, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 1Сезона 70, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 69, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farcy GénelMaster - 3Сезона 68, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos SánchezPro - 21Сезона 67, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiAmateur - 37Сезона 66, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 65, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 5Сезона 62, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerRookie - 124Сезона 61, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeMaster - 2Сезона 60, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 69Сезона 59, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréAmateur - 75Сезона 58, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyEliteСезона 57, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2Master - 5Сезона 56, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásEliteСезона 55, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzeAmateur - 17Сезона 54, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovMaster - 5Сезона 53, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicPro - 20Сезона 52, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy SmetsRetiredСезона 51, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui SilvaRetiredСезона 50, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathan SkellyRetiredСезона 48, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoAmateur - 34Сезона 47, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 2Сезона 46, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi ShushkovRetiredСезона 45, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiMaster - 5Сезона 44, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleMaster - 3Сезона 43, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svyatoslav ShipilovRetiredСезона 42, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan BahinovRetiredСезона 41, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex KarlisRetiredСезона 40, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovPro - 25Сезона 39, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas SarockaRetiredСезона 38, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pauli KäkeläRetiredСезона 37, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesMaster - 1Сезона 36, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakEliteСезона 35, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail GolovanovMaster - 4Сезона 34, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton KleinRetiredСезона 33, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiPro - 19Сезона 32, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MeirelesRetiredСезона 31, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pashinin ArtemRetiredСезона 30, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya MedvedevRetiredСезона 29, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos Bobolis4RetiredСезона 28, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey LyogkyRetiredСезона 27, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiPro - 23Сезона 26, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heidi Aareskoski2RetiredСезона 25, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton KuznetsovRetiredСезона 24, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko StojčevAmateur - 77Сезона 23, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André MansinhoRetiredСезона 22, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas AtkočiusRetiredСезона 21, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudinsMaster - 4Сезона 20, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilda VicenteRetiredСезона 19, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludwig HenryRetiredСезона 18, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel SzlachtaRetiredСезона 17, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicenteMaster - 4Сезона 16, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ErmishinRetiredСезона 15, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary