Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master wannabe (Старт на една трка во Мастер група од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 479.82 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Benedetto Di VicoMaster - 1Сезона 78, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo JoséMaster - 5Сезона 78, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide Del CoreMaster - 3Сезона 78, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaMaster - 3Сезона 77, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ZeleznikMaster - 1Сезона 77, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge PellMaster - 2Сезона 77, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikMaster - 5Сезона 77, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkEliteСезона 77, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiMaster - 3Сезона 77, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterMaster - 4Сезона 77, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 3Сезона 77, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoMaster - 1Сезона 77, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FiorottoPro - 20Сезона 77, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiEliteСезона 77, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinMaster - 2Сезона 77, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoMaster - 2Сезона 77, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanMaster - 3Сезона 77, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezMaster - 5Сезона 76, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveEliteСезона 76, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicMaster - 4Сезона 76, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco GianniMaster - 2Сезона 76, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconEliteСезона 76, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sami HamadaMaster - 5Сезона 76, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał SafernaMaster - 2Сезона 76, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaEliteСезона 76, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsEliteСезона 76, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lovász TiborRookie - 35Сезона 76, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiAmateur - 31Сезона 76, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 5Сезона 76, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio AngelucciAmateur - 28Сезона 76, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LongoAmateur - 18Сезона 75, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipePro - 23Сезона 75, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 75, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Dominguez DiazAmateur - 66Сезона 75, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownRetiredСезона 75, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 75, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin AdamAmateur - 59Сезона 75, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KolodziejskiMaster - 1Сезона 75, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Níkos MpalkámosPro - 16Сезона 75, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingMaster - 1Сезона 75, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 5Сезона 75, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 5Сезона 75, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboMaster - 1Сезона 74, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićMaster - 4Сезона 74, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićPro - 24Сезона 74, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezMaster - 2Сезона 74, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 4Сезона 74, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 74, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 54Сезона 74, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 20Сезона 74, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CasagrandeRetiredСезона 74, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroAmateur - 57Сезона 74, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenPro - 25Сезона 73, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenne BreugelmansPro - 15Сезона 73, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 73, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorPro - 12Сезона 73, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniAmateur - 35Сезона 73, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannEliteСезона 73, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicMaster - 1Сезона 73, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean HillierAmateur - 66Сезона 73, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa MihociPro - 5Сезона 73, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeEliteСезона 73, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas LaskaridisPro - 20Сезона 73, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger BergmanRetiredСезона 73, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboRetiredСезона 73, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 73, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisAmateur - 41Сезона 72, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom FrederickxPro - 10Сезона 72, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudEliteСезона 72, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DoveRetiredСезона 72, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen HolmPro - 20Сезона 72, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DzidoAmateur - 82Сезона 72, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarrePro - 10Сезона 72, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichMaster - 1Сезона 71, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitur TodorovRetiredСезона 71, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Da SilvaAmateur - 2Сезона 71, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoMaster - 3Сезона 71, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SosaAmateur - 28Сезона 71, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaRetiredСезона 71, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinRetiredСезона 71, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 4Сезона 71, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiAmateur - 78Сезона 71, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz NicewiczPro - 25Сезона 71, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardAmateur - 38Сезона 71, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintRetiredСезона 70, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckMaster - 1Сезона 70, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan SevarlicPro - 19Сезона 70, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca DottiPro - 2Сезона 70, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula KalmárAmateur - 67Сезона 70, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MinniPro - 2Сезона 70, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatMaster - 5Сезона 70, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiEliteСезона 70, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 3Сезона 70, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenAmateur - 50Сезона 70, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinPro - 24Сезона 70, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaPro - 10Сезона 69, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BastonAmateur - 24Сезона 69, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin IonutAmateur - 76Сезона 69, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierAmateur - 2Сезона 69, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MehserAmateur - 61Сезона 69, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница: