Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite team (Тим со најголем број на поени на една трка)
(Раритетна придобивка: 1 од 685.09 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jamie GainsfordPro - 2Сезона 77, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph BadaAmateur - 87Сезона 77, Трка 6, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconEliteСезона 77, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaEliteСезона 77, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad MarshallAmateur - 74Сезона 77, Трка 6, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenAmateur - 86Сезона 77, Трка 6, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper JægerPro - 12Сезона 77, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George SlaterEliteСезона 77, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicMaster - 4Сезона 77, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoMaster - 1Сезона 77, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe OliveiraPro - 11Сезона 77, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MertePro - 3Сезона 74, Трка 15, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaAmateur - 16Сезона 74, Трка 15, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Garcia RubioPro - 12Сезона 74, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ArcePro - 22Сезона 74, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezMaster - 5Сезона 74, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 73, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerMaster - 1Сезона 72, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenAmateur - 50Сезона 71, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne VäänänenAmateur - 53Сезона 71, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseEliteСезона 71, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinMaster - 1Сезона 71, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tinie LourensPro - 9Сезона 71, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark McTaggartPro - 22Сезона 71, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James KnutsonPro - 11Сезона 71, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean HillierAmateur - 66Сезона 71, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreiAmateur - 25Сезона 71, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 5Сезона 71, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerweAmateur - 13Сезона 71, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 69, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje ArulicAmateur - 18Сезона 69, Трка 1, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdravko SubakovAmateur - 39Сезона 69, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsPro - 2Сезона 68, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim StroganoffRetiredСезона 68, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri NissiläPro - 17Сезона 68, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Makis KatsoulasAmateur - 73Сезона 68, Трка 16, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivaylo TanevAmateur - 86Сезона 68, Трка 16, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanAmateur - 28Сезона 68, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Macho PitaPro - 8Сезона 68, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orlin PopovAmateur - 42Сезона 68, Трка 16, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 2Сезона 68, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaPro - 20Сезона 68, Трка 16, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik OlofssonAmateur - 10Сезона 68, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 4Сезона 68, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevMaster - 2Сезона 68, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoMaster - 3Сезона 68, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoPro - 24Сезона 68, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat MadiganPro - 24Сезона 68, Трка 11, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt KasarRetiredСезона 68, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesPro - 4Сезона 68, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 MG van RensburgAmateur - 44Сезона 68, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 1Сезона 68, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 7Сезона 68, Трка 11, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick PhelpsRetiredСезона 68, Трка 11, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudMaster - 2Сезона 68, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom FrederickxMaster - 4Сезона 68, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerPro - 5Сезона 68, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl-Martin MüürMaster - 3Сезона 68, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezPro - 14Сезона 68, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiPro - 6Сезона 68, Трка 5, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogério ArakenPro - 15Сезона 68, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanAmateur - 34Сезона 68, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 20Сезона 68, Трка 5, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezMaster - 3Сезона 67, Трка 13, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud FerrarisPro - 3Сезона 65, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffeMaster - 4Сезона 65, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiEliteСезона 65, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe LaudePro - 23Сезона 65, Трка 11, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatMaster - 5Сезона 65, Трка 11, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarrePro - 10Сезона 65, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riton LafouineRetiredСезона 65, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan FlamentPro - 3Сезона 65, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 12Сезона 65, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 65, Трка 11, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiMaster - 4Сезона 65, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightMaster - 2Сезона 65, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöPro - 18Сезона 65, Трка 1, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MalikRetiredСезона 65, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzeMaster - 4Сезона 65, Трка 1, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovMaster - 1Сезона 65, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoMaster - 4Сезона 65, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre RodriguesRetiredСезона 63, Трка 16, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan HenriquePro - 25Сезона 63, Трка 16, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gideon RosaPro - 11Сезона 63, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marlon MirandaPro - 25Сезона 63, Трка 16, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidney LimaAmateur - 58Сезона 63, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 10Сезона 63, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesPro - 15Сезона 63, Трка 16, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor AugustoPro - 25Сезона 63, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzMaster - 3Сезона 63, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodolfo SoaresRookie - 68Сезона 63, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudPro - 2Сезона 63, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetMaster - 4Сезона 63, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice EtcheverryRetiredСезона 63, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 63, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaMaster - 3Сезона 62, Трка 15, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graham MercerAmateur - 2Сезона 62, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg TierneyPro - 16Сезона 62, Трка 13, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek KiełpińskiAmateur - 91Сезона 62, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakPro - 9Сезона 62, Трка 11, A-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: