Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Knockout Rookie (Освои Куп во Руки група)
(Раритетна придобивка: 1 од 31.15 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 138 139 140 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Giuseppe Jozsef MascoloRookie - 1Сезона 87, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiziano LapiAmateur - 71Сезона 87, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony AllenAmateur - 9Сезона 87, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KalendaAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aiden LarkAmateur - 15Сезона 87, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augustas TolkačiovasAmateur - 76Сезона 87, Трка 17, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil GuilbAmateur - 16Сезона 87, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apatosaurio RodriguezAmateur - 18Сезона 87, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs KincsRookie - 115Сезона 87, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 87, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter LemosAmateur - 63Сезона 87, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew JonesAmateur - 52Сезона 87, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luis MuñozAmateur - 34Сезона 87, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolph SienkoAmateur - 71Сезона 87, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 87, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HawthornAmateur - 35Сезона 87, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusAmateur - 65Сезона 87, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HendricksAmateur - 45Сезона 87, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisAmateur - 35Сезона 87, Трка 17, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk RybaAmateur - 34Сезона 87, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus JonesAmateur - 36Сезона 87, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nazir AliRookie - 146Сезона 87, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad SelkenAmateur - 23Сезона 87, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Spike SpeedAmateur - 14Сезона 87, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik TrinowitzAmateur - 67Сезона 87, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois GervaisAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 50Сезона 87, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathias MeyerRookie - 35Сезона 87, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stathis TelonisAmateur - 78Сезона 87, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh RiversAmateur - 40Сезона 87, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenz EderAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SantosAmateur - 43Сезона 87, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HlavacAmateur - 53Сезона 87, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timmy HolmAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarridoAmateur - 73Сезона 87, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 65Сезона 87, Трка 17, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Randy SilerAmateur - 65Сезона 87, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijn BroodAmateur - 66Сезона 87, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 87, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam LewisAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk ReichmannAmateur - 22Сезона 87, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 87, Трка 17, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BlasiAmateur - 52Сезона 87, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amélia MarolleauAmateur - 64Сезона 87, Трка 17, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörn Von WendtAmateur - 77Сезона 87, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gualtiero TabacchiAmateur - 54Сезона 87, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudia Martín DelgadoAmateur - 24Сезона 87, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szende MilánAmateur - 10Сезона 87, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PalaciosAmateur - 13Сезона 87, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto VerdianiAmateur - 1Сезона 87, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NetoAmateur - 55Сезона 87, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Václav TurekAmateur - 11Сезона 87, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesAmateur - 47Сезона 87, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre Lucas MoraisAmateur - 64Сезона 87, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluAmateur - 68Сезона 87, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo BonattoAmateur - 31Сезона 87, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesAmateur - 77Сезона 87, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo GomonAmateur - 80Сезона 87, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ward DegelderAmateur - 76Сезона 87, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RathyAmateur - 9Сезона 87, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MirandaAmateur - 56Сезона 87, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko GeAmateur - 23Сезона 87, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetAmateur - 14Сезона 87, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas FrancoRookie - 99Сезона 87, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ildiko SzilagyiRookie - 1Сезона 86, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atila KalamicaRookie - 68Сезона 86, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele SalvucciRookie - 24Сезона 86, Трка 17, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander SchoerkhuberRookie - 107Сезона 86, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelter DiasAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 86, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur ÜkskaskAmateur - 4Сезона 86, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan DonaireAmateur - 78Сезона 86, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar AlmeidaAmateur - 9Сезона 86, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovRookie - 99Сезона 86, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rul KaratsuAmateur - 7Сезона 86, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LopezAmateur - 26Сезона 86, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén López GómezAmateur - 50Сезона 86, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jak LunRookie - 33Сезона 86, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean CollinsAmateur - 45Сезона 86, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar AguileraAmateur - 27Сезона 86, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DonatelliAmateur - 16Сезона 86, Трка 17, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban GuardadoAmateur - 60Сезона 86, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann BretonRookie - 16Сезона 86, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 138 139 140 » Брзо оди на страница: