Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Knockout Amateur (Освои Куп во Аматер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 94.01 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 1Сезона 87, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriela MarinovaPro - 19Сезона 87, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoia PaskoPro - 19Сезона 87, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanićPro - 22Сезона 87, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 87, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre AndradePro - 14Сезона 87, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco BasilicoPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar PinhoPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KollarPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhan BaşPro - 24Сезона 87, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago GassenPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickPro - 17Сезона 87, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo NietoPro - 2Сезона 87, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karen RamosPro - 7Сезона 87, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose UribesAmateur - 52Сезона 87, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan PetrovPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone RossiPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SaccoPro - 3Сезона 87, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alena AlatyrtsevaPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossPro - 17Сезона 87, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo TorresPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbreuPro - 15Сезона 87, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 7Сезона 86, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro LombardiAmateur - 15Сезона 86, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerAmateur - 76Сезона 86, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasiek KornetPro - 5Сезона 86, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nacho HermoPro - 1Сезона 86, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre BissiriexPro - 4Сезона 86, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 24Сезона 86, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás HorváthAmateur - 19Сезона 86, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 86, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathPro - 25Сезона 86, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelPro - 25Сезона 86, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 86, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaPro - 10Сезона 86, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeePro - 1Сезона 86, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoli MclarenAmateur - 25Сезона 86, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasanth Ravi KumarRetiredСезона 86, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florinache BlackAmateur - 44Сезона 86, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel MuenchPro - 4Сезона 86, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Del BiancoPro - 15Сезона 86, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel VersuttiPro - 6Сезона 86, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PediconePro - 20Сезона 86, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SousaAmateur - 22Сезона 86, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João PedroAmateur - 55Сезона 86, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 15Сезона 86, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric IngrahamAmateur - 13Сезона 86, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walone VianaAmateur - 59Сезона 86, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William GutierrezPro - 21Сезона 86, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 86, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicPro - 23Сезона 86, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio Saverio SmerdiglioPro - 4Сезона 86, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 2Сезона 86, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad PostolachePro - 10Сезона 86, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan RetaAmateur - 77Сезона 86, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo LorenzónPro - 23Сезона 86, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yan Chen CheongAmateur - 18Сезона 86, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George KavathasPro - 25Сезона 86, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HarterPro - 20Сезона 86, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agustín AvalisAmateur - 52Сезона 85, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierPro - 8Сезона 85, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusAmateur - 74Сезона 85, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas NaujokasAmateur - 75Сезона 85, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 28Сезона 85, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill McintoshRookie - 34Сезона 85, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BernardiPro - 16Сезона 85, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LappAmateur - 42Сезона 85, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André FrançaPro - 2Сезона 85, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can CakirAmateur - 22Сезона 85, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Criado EspejoPro - 21Сезона 85, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano VerderioPro - 15Сезона 85, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil KlakPro - 7Сезона 85, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor NagyPro - 5Сезона 85, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 85, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo Roberto SeverinoAmateur - 76Сезона 85, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel AvaloniRookie - 133Сезона 85, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott MacIverAmateur - 80Сезона 85, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar PereiraAmateur - 21Сезона 85, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł NowakAmateur - 36Сезона 85, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 85, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraAmateur - 27Сезона 85, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaAmateur - 13Сезона 85, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maros SamuelsonAmateur - 30Сезона 85, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorrit BoerPro - 20Сезона 85, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SeolinPro - 16Сезона 85, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 85, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele CopponiPro - 12Сезона 85, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan SwanepoelAmateur - 25Сезона 85, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fülöp CsorbaAmateur - 36Сезона 85, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 58Сезона 85, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: