Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Knockout Pro (Освои Куп во Про група)
(Раритетна придобивка: 1 од 367.88 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 10 11 12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Antonios GiannakoudakisMaster - 4Сезона 87, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David VidovićMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurMaster - 1Сезона 87, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 87, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier CaceresMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Adolpho PereiraMaster - 1Сезона 87, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniMaster - 1Сезона 87, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SantiagoMaster - 4Сезона 87, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian BrutaruPro - 1Сезона 86, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 4Сезона 86, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Troy SheahenMaster - 5Сезона 86, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk SiekierskiPro - 12Сезона 86, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő CsernátoniPro - 15Сезона 86, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikPro - 6Сезона 86, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GonzalesPro - 18Сезона 86, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Da SilvaPro - 6Сезона 86, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 3Сезона 86, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 85, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 8Сезона 85, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárMaster - 3Сезона 85, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 85, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru IonutPro - 18Сезона 85, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos RomeroAmateur - 11Сезона 85, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhon Alexander Osorno AlvarezRetiredСезона 85, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 85, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ChatzikonstantinouPro - 24Сезона 85, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 85, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisAmateur - 11Сезона 85, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 85, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 69Сезона 85, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 85, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan DagasanPro - 20Сезона 85, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BotteriniPro - 24Сезона 84, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BentoPro - 13Сезона 84, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 84, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert LeePro - 16Сезона 84, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko BertottiPro - 1Сезона 84, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcello PinheiroPro - 11Сезона 84, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke FrostAmateur - 47Сезона 84, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Col BrownRetiredСезона 84, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikAmateur - 76Сезона 84, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanEliteСезона 84, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey VosnesenskyRookie - 23Сезона 84, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 20Сезона 84, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zrinyi SzilárdPro - 17Сезона 84, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosMaster - 2Сезона 83, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 83, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 83, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail HorvathAmateur - 70Сезона 83, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel IonescuAmateur - 37Сезона 83, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 83, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaMaster - 3Сезона 83, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luiz FilhoPro - 17Сезона 83, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto Di VicoRetiredСезона 83, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekAmateur - 44Сезона 83, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 28Сезона 83, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 17Сезона 83, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 83, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaAmateur - 14Сезона 83, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanEliteСезона 83, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André AhlbergPro - 2Сезона 83, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaAmateur - 80Сезона 82, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmad AloulouRookie - 66Сезона 82, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan SevarlicMaster - 4Сезона 82, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir KalaevAmateur - 36Сезона 82, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 82, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuAmateur - 28Сезона 82, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Suat GültekinPro - 24Сезона 82, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricky SilvaAmateur - 47Сезона 82, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 82, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 82, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brigitta BalázsiPro - 17Сезона 82, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BaroniAmateur - 25Сезона 82, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl LelouAmateur - 44Сезона 82, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György CsillagAmateur - 61Сезона 82, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland JakobssonPro - 7Сезона 82, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestAmateur - 29Сезона 82, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekPro - 18Сезона 82, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonel ReyPro - 9Сезона 81, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko PaukkuRetiredСезона 81, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 6Сезона 81, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 81, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PinnickPro - 3Сезона 81, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 81, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 81, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 81, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 34Сезона 81, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafale MizerskiAmateur - 34Сезона 81, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommy FaucherRetiredСезона 81, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 10 11 12 » Брзо оди на страница: