Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Knockout Master (Освои Куп во Мастер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 1652.82 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 87, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele TumminelloMaster - 4Сезона 87, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxEliteСезона 87, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 87, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 87, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 86, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 86, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 85, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 4Сезона 85, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczMaster - 5Сезона 85, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 84, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 4Сезона 84, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 84, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 83, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 83, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 5Сезона 83, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Rolleston1Master - 3Сезона 82, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 82, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 82, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 82, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukPro - 2Сезона 82, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiPro - 14Сезона 81, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsEliteСезона 81, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsAmateur - 70Сезона 81, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaAmateur - 43Сезона 80, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 4Сезона 80, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaAmateur - 69Сезона 80, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 80, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 79, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekEliteСезона 79, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 79, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 78, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 78, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 78, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 78, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 4Сезона 78, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Pro - 22Сезона 77, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 4Сезона 77, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetAmateur - 33Сезона 77, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 77, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiMaster - 1Сезона 76, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 76, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 76, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoAmateur - 5Сезона 76, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 75, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 5Сезона 75, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoPro - 17Сезона 75, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 74, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezPro - 17Сезона 74, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroPro - 4Сезона 74, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorPro - 5Сезона 73, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 73, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 73, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 72, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudPro - 11Сезона 72, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingMaster - 3Сезона 72, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreAmateur - 5Сезона 72, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 2Сезона 71, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenPro - 4Сезона 71, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 71, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 71, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintRetiredСезона 70, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 70, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 70, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farcy GénelPro - 8Сезона 70, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TriulziMaster - 3Сезона 70, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 69, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaMaster - 4Сезона 69, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas BaužaAmateur - 42Сезона 69, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoPro - 12Сезона 68, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim StroganoffRetiredСезона 68, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose DevassyAmateur - 48Сезона 68, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1Master - 5Сезона 68, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 67, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudAmateur - 55Сезона 67, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiEliteСезона 67, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 67, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezMaster - 3Сезона 67, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 25Сезона 66, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Rookie - 56Сезона 66, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 66, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek KiełpińskiAmateur - 80Сезона 66, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasMaster - 2Сезона 65, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vaggelis MpallasRetiredСезона 65, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakRetiredСезона 65, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne VäänänenRookie - 30Сезона 65, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj PrzybylskiRetiredСезона 64, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenAmateur - 68Сезона 64, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MalikRetiredСезона 64, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus FernandezMaster - 2Сезона 63, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 63, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 63, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainPro - 5Сезона 63, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 62, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Níkos MpalkámosPro - 15Сезона 62, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 62, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaMaster - 5Сезона 62, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: