Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Knockout Elite (Освои Куп во Елит група)
(Раритетна придобивка: 1 од 18486.77 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jan Velske1EliteСезона 72, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluEliteСезона 71, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 83Сезона 69, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1EliteСезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2EliteСезона 63, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2EliteСезона 61, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroMaster - 4Сезона 58, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis Dimitroglou4EliteСезона 52, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Pavlicek2RetiredСезона 51, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christos Bobolis4EliteСезона 49, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle7EliteСезона 45, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Pinto1Pro - 22Сезона 38, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Monteiro2RetiredСезона 37, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Master - 2Сезона 36, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimantas Sagatas2Master - 1Сезона 35, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas Smyšliajevas4RetiredСезона 26, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek Hladik3RetiredСезона 23, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas Pranculevicius2RetiredСезона 22, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7EliteСезона 21, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toygun Senler6RetiredСезона 19, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz WypychRetiredСезона 17, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir Islentiev2Pro - 12Сезона 16, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary