Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Yas Marina (Победа на една трка во Yas Marina)
(Раритетна придобивка: 1 од 42.47 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 93 94 95 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans BarfRookie - 174Сезона 71, Трка 17, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic Van RossumAmateur - 41Сезона 71, Трка 17, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando JorgeAmateur - 54Сезона 71, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borut KrejacicPro - 25Сезона 71, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesPro - 9Сезона 71, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esa MäntyRookie - 69Сезона 71, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John GibsonAmateur - 36Сезона 71, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Severi SeppäPro - 2Сезона 71, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto MendozaAmateur - 92Сезона 71, Трка 17, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrien CosteAmateur - 54Сезона 71, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ervins LicitisAmateur - 6Сезона 71, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan StockingerAmateur - 72Сезона 71, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olli TamminenPro - 12Сезона 71, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario De PalmaPro - 2Сезона 71, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorAmateur - 57Сезона 71, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian SayleAmateur - 16Сезона 71, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raido MugamaeAmateur - 37Сезона 71, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel DiasAmateur - 41Сезона 71, Трка 17, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio HenriquezAmateur - 33Сезона 71, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MoroAmateur - 38Сезона 71, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuPro - 19Сезона 71, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo MarchesiAmateur - 71Сезона 71, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin McferrinPro - 24Сезона 71, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz LepkowskiAmateur - 39Сезона 71, Трка 17, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris HeidrichPro - 14Сезона 71, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dzenan TursunovicPro - 10Сезона 71, Трка 17, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barnabas VargaAmateur - 35Сезона 71, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aytac BiberAmateur - 68Сезона 71, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MotaRookie - 149Сезона 71, Трка 17, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalAmateur - 48Сезона 71, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darko AleksicAmateur - 69Сезона 71, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton MelnichenkoPro - 22Сезона 71, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanPro - 17Сезона 71, Трка 17, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa RehRookie - 139Сезона 71, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik SutoRookie - 173Сезона 71, Трка 17, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav GaborovAmateur - 40Сезона 71, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos OlmosRookie - 126Сезона 71, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PanadeiroRookie - 41Сезона 71, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo CerroniAmateur - 16Сезона 71, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos BañosAmateur - 87Сезона 71, Трка 17, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KovjazinAmateur - 33Сезона 71, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří HumpolákMaster - 2Сезона 71, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ognjen BosićRookie - 171Сезона 71, Трка 17, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edin PozderAmateur - 50Сезона 71, Трка 17, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosen BlazhevAmateur - 8Сезона 71, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya DomrachevAmateur - 13Сезона 71, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nino FidalgoAmateur - 92Сезона 71, Трка 17, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey JukovAmateur - 26Сезона 71, Трка 17, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey GillAmateur - 20Сезона 71, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KorsósRookie - 43Сезона 71, Трка 17, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stiven PerazaAmateur - 80Сезона 71, Трка 17, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardEliteСезона 71, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BorgatoPro - 12Сезона 71, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip RüttimannAmateur - 85Сезона 71, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaPro - 8Сезона 71, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilton Garcez FilhoPro - 18Сезона 71, Трка 17, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico MecacciPro - 23Сезона 71, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam KołodziejczykAmateur - 57Сезона 71, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave NorrisRookie - 161Сезона 71, Трка 17, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingMaster - 1Сезона 71, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál BaracsiMaster - 2Сезона 71, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar BarriosRookie - 22Сезона 71, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro GonzalezAmateur - 11Сезона 71, Трка 17, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FrennaPro - 1Сезона 71, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamirezAmateur - 8Сезона 71, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc PoirierAmateur - 79Сезона 71, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš MazánekAmateur - 41Сезона 71, Трка 17, R-183Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioAmateur - 59Сезона 71, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ErathPro - 5Сезона 71, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluAmateur - 6Сезона 71, Трка 17, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay GleaveAmateur - 46Сезона 71, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin CordierAmateur - 46Сезона 71, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jody ParkerPro - 9Сезона 71, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey KorolyovAmateur - 38Сезона 71, Трка 17, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CarnevaliAmateur - 47Сезона 71, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MaravelliAmateur - 8Сезона 71, Трка 17, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludovic BauchezPro - 19Сезона 71, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ákos TakácsAmateur - 27Сезона 71, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aneri BolgarAmateur - 46Сезона 71, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris ViksneAmateur - 51Сезона 71, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Macho PitaPro - 24Сезона 71, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TramontanoAmateur - 19Сезона 71, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernand DuboisAmateur - 77Сезона 71, Трка 17, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor RefyAmateur - 74Сезона 71, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvana VizcainoAmateur - 69Сезона 71, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriaan V JaarsveldtAmateur - 60Сезона 71, Трка 17, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann BerthetAmateur - 9Сезона 71, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico CaninoAmateur - 73Сезона 71, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus Antonio EstevesAmateur - 14Сезона 71, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniMaster - 5Сезона 71, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris SakarelosPro - 5Сезона 71, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloAmateur - 91Сезона 71, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Sanguino PinillaAmateur - 59Сезона 71, Трка 17, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 26Сезона 71, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel RussoAmateur - 55Сезона 71, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis De CaiAmateur - 47Сезона 71, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Freddy ReyesRookie - 53Сезона 71, Трка 17, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo CarnielAmateur - 38Сезона 71, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arestides AlvesRookie - 37Сезона 71, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BaroniPro - 3Сезона 71, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 93 94 95 » Брзо оди на страница: