Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Yas Marina (Старт на една трка во Yas Marina од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 43.06 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 93 94 95 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Kevin SmithRookie - 144Сезона 73, Трка 9, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe AguiarAmateur - 76Сезона 73, Трка 9, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad HosuAmateur - 51Сезона 73, Трка 9, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco JaconelliAmateur - 33Сезона 73, Трка 9, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsAmateur - 7Сезона 73, Трка 9, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterAmateur - 39Сезона 73, Трка 9, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur HelvaciogluAmateur - 83Сезона 73, Трка 9, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko VeljkovicAmateur - 16Сезона 73, Трка 9, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas PotterRookie - 91Сезона 73, Трка 9, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek OwerczukAmateur - 3Сезона 73, Трка 9, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique TranquilleRookie - 169Сезона 73, Трка 9, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Siva PunisamyRookie - 100Сезона 73, Трка 9, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick VincentRookie - 79Сезона 73, Трка 9, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralRookie - 147Сезона 73, Трка 9, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz Fernando NapolitanoRookie - 72Сезона 73, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas LaffertyRookie - 177Сезона 73, Трка 9, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaRookie - 1Сезона 73, Трка 9, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızAmateur - 38Сезона 73, Трка 9, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SantosRookie - 132Сезона 73, Трка 9, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusRookie - 81Сезона 73, Трка 9, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ShortRookie - 38Сезона 73, Трка 9, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor VariksooRookie - 145Сезона 73, Трка 9, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr TekenRookie - 39Сезона 73, Трка 9, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicRookie - 178Сезона 73, Трка 9, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliRookie - 45Сезона 73, Трка 9, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicRookie - 184Сезона 73, Трка 9, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre CherkasoffPro - 19Сезона 73, Трка 9, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton VinczeRookie - 88Сезона 73, Трка 9, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaAmateur - 52Сезона 73, Трка 9, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey WladykoRookie - 23Сезона 73, Трка 9, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miloslav SotákRookie - 59Сезона 73, Трка 9, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor MorenoRookie - 82Сезона 73, Трка 9, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CueroAmateur - 37Сезона 73, Трка 9, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Ortega MuñozAmateur - 82Сезона 73, Трка 9, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerard WesterhuisAmateur - 29Сезона 73, Трка 9, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo LaineRookie - 146Сезона 73, Трка 9, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel SumanRookie - 121Сезона 73, Трка 9, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bálint Huba NovákRookie - 186Сезона 73, Трка 9, R-186Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas KalyvasAmateur - 71Сезона 73, Трка 9, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Effendy NorzamanAmateur - 55Сезона 73, Трка 9, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Henrique FerreiraRookie - 106Сезона 73, Трка 9, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyRookie - 77Сезона 73, Трка 9, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraAmateur - 72Сезона 73, Трка 9, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio CaviglianoAmateur - 75Сезона 73, Трка 9, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ŠimůnekAmateur - 42Сезона 73, Трка 9, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvarêz MattosAmateur - 28Сезона 73, Трка 9, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry FourieRookie - 122Сезона 73, Трка 9, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba BaumingerRookie - 10Сезона 73, Трка 9, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol MazurekAmateur - 30Сезона 73, Трка 9, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shersh KhandelwalPro - 25Сезона 73, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz JaniakAmateur - 89Сезона 73, Трка 9, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael MadureiraRookie - 164Сезона 73, Трка 9, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KovachevRookie - 109Сезона 73, Трка 9, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemek OrzechRookie - 52Сезона 73, Трка 9, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PinkalskyRookie - 102Сезона 73, Трка 9, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens FilhoAmateur - 77Сезона 73, Трка 9, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediRookie - 33Сезона 73, Трка 9, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander CantAmateur - 6Сезона 73, Трка 9, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto JunniorRookie - 48Сезона 73, Трка 9, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jose Rondon ZuritaRookie - 101Сезона 73, Трка 9, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CoulmanAmateur - 67Сезона 73, Трка 9, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tolcser AndorRookie - 166Сезона 73, Трка 9, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosAmateur - 85Сезона 73, Трка 9, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerPro - 13Сезона 73, Трка 9, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István MileRookie - 134Сезона 73, Трка 9, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide SerramazzaAmateur - 12Сезона 73, Трка 9, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo LoryRookie - 103Сезона 73, Трка 9, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas FeichtnerAmateur - 54Сезона 73, Трка 9, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievAmateur - 65Сезона 73, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bryan ShrubbRookie - 172Сезона 73, Трка 9, R-172Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tymoteusz WojnarowskiRookie - 151Сезона 73, Трка 9, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HunyadiRookie - 63Сезона 73, Трка 9, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efim RabinovichRookie - 87Сезона 73, Трка 9, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazAmateur - 31Сезона 73, Трка 9, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan SvelecRookie - 65Сезона 73, Трка 9, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FonsecaPro - 9Сезона 73, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BaroniPro - 3Сезона 73, Трка 9, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MihaliskaRookie - 76Сезона 73, Трка 9, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor BaloghAmateur - 70Сезона 73, Трка 9, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo CestinoAmateur - 81Сезона 73, Трка 9, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marvin MoralesAmateur - 78Сезона 73, Трка 9, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian CiobanuRookie - 125Сезона 73, Трка 9, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ArceAmateur - 18Сезона 73, Трка 9, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomaso BaisarRookie - 107Сезона 73, Трка 9, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank KeufenAmateur - 27Сезона 73, Трка 9, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GradovRookie - 67Сезона 73, Трка 9, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GuyRookie - 78Сезона 73, Трка 9, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Suleyman KabaRookie - 57Сезона 73, Трка 9, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim SharaburovRookie - 37Сезона 73, Трка 9, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan SharpAmateur - 34Сезона 73, Трка 9, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laci CzipiRookie - 148Сезона 73, Трка 9, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Garcia RubioAmateur - 79Сезона 73, Трка 9, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MurgoRookie - 51Сезона 73, Трка 9, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MüntzerPro - 23Сезона 73, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Umut EmirlerRookie - 7Сезона 73, Трка 9, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ChumackRookie - 149Сезона 73, Трка 9, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HobmanRookie - 105Сезона 73, Трка 9, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas Von TiefenbachRookie - 90Сезона 73, Трка 9, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MaquieiraRookie - 14Сезона 73, Трка 9, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MilanovAmateur - 22Сезона 73, Трка 9, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 93 94 95 » Брзо оди на страница: