Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Yas Marina (Направи најбрзи круг во групата во Yas Marina круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 42.14 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 98 99 100 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Daniel ChamposkiRookie - 158Сезона 77, Трка 9, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergejs MuravkaPro - 24Сезона 77, Трка 9, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Сергей КаменевRookie - 134Сезона 77, Трка 9, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TriulziPro - 17Сезона 77, Трка 9, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy WęglowskiAmateur - 82Сезона 77, Трка 9, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darlene JamesonAmateur - 78Сезона 77, Трка 9, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoAmateur - 14Сезона 77, Трка 9, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FigueiredoRookie - 92Сезона 77, Трка 9, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan MénardPro - 25Сезона 77, Трка 9, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe VargasRookie - 83Сезона 77, Трка 9, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir VulcheviRookie - 164Сезона 77, Трка 9, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Martinez DiazPro - 18Сезона 77, Трка 9, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector IbarraAmateur - 54Сезона 77, Трка 9, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PustelnikRookie - 142Сезона 77, Трка 9, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad GustavaRookie - 11Сезона 77, Трка 9, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoPro - 13Сезона 77, Трка 9, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz NatanAmateur - 65Сезона 77, Трка 9, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro PompeyoAmateur - 14Сезона 77, Трка 9, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał SzromekRookie - 20Сезона 77, Трка 9, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano MatzenbacherPro - 8Сезона 77, Трка 9, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Archie DsouzaAmateur - 64Сезона 77, Трка 9, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesPro - 5Сезона 77, Трка 9, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DeslignesAmateur - 17Сезона 77, Трка 9, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Muhammad AliRookie - 39Сезона 77, Трка 9, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JaularAmateur - 85Сезона 77, Трка 9, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroMaster - 3Сезона 77, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Daniel CichaczRookie - 87Сезона 77, Трка 9, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás CarrascoAmateur - 38Сезона 77, Трка 9, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leon LabuschagnePro - 14Сезона 77, Трка 9, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricija OvcharenkoAmateur - 74Сезона 77, Трка 9, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DobrovolnýRookie - 166Сезона 77, Трка 9, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek StachowskiAmateur - 90Сезона 77, Трка 9, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josias PinheiroAmateur - 56Сезона 77, Трка 9, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo ColomboAmateur - 59Сезона 77, Трка 9, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zahir NaftalenaAmateur - 5Сезона 77, Трка 9, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josever Martins De MoraesAmateur - 52Сезона 77, Трка 9, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levente VassRookie - 41Сезона 77, Трка 9, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SkrobińskiAmateur - 27Сезона 77, Трка 9, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milica JovanovicRookie - 162Сезона 77, Трка 9, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan MilurovicRookie - 105Сезона 77, Трка 9, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam BerrisfordRookie - 80Сезона 77, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo SotoAmateur - 34Сезона 77, Трка 9, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SidAmateur - 19Сезона 77, Трка 9, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ung GabiAmateur - 30Сезона 77, Трка 9, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mert BüyükakarPro - 6Сезона 77, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail KaravaevRookie - 107Сезона 77, Трка 9, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nino BonazzaPro - 4Сезона 77, Трка 9, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 72Сезона 77, Трка 9, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GalloPro - 17Сезона 77, Трка 9, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh BrainAmateur - 22Сезона 77, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo PadillaRookie - 55Сезона 77, Трка 9, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason BergarotAmateur - 17Сезона 77, Трка 9, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo Alejandro DiazAmateur - 35Сезона 77, Трка 9, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 77, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João RodriguesAmateur - 13Сезона 77, Трка 9, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas VasiliauskasPro - 12Сезона 77, Трка 9, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro OliveiraAmateur - 37Сезона 77, Трка 9, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FogarasiRookie - 54Сезона 77, Трка 9, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro RoccaRookie - 125Сезона 77, Трка 9, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus SanzAmateur - 65Сезона 77, Трка 9, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan SwanepoelRookie - 12Сезона 77, Трка 9, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KasprzakAmateur - 52Сезона 77, Трка 9, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasha BoozPro - 12Сезона 77, Трка 9, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincze ZoltanRookie - 77Сезона 77, Трка 9, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 26Сезона 77, Трка 9, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreiveRookie - 143Сезона 77, Трка 9, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jy RysterRookie - 7Сезона 77, Трка 9, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WilliamsonAmateur - 51Сезона 77, Трка 9, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan DimovRookie - 144Сезона 77, Трка 9, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubens FilhoPro - 21Сезона 77, Трка 9, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalton LeiteRookie - 112Сезона 77, Трка 9, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 18Сезона 77, Трка 9, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SandovalAmateur - 76Сезона 77, Трка 9, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik OlofssonAmateur - 10Сезона 77, Трка 9, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos HaarsmaMaster - 2Сезона 77, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MacarioRookie - 97Сезона 77, Трка 9, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikie ShawAmateur - 44Сезона 77, Трка 9, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarchoAmateur - 70Сезона 77, Трка 9, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin JankolaRookie - 148Сезона 77, Трка 9, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giu MhaRookie - 118Сезона 77, Трка 9, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WasilewskiPro - 9Сезона 77, Трка 9, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario Rui MadeiraAmateur - 88Сезона 77, Трка 9, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiPro - 19Сезона 77, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur WiśniewskiRookie - 90Сезона 77, Трка 9, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick AckermanPro - 3Сезона 77, Трка 9, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francis PereraPro - 21Сезона 77, Трка 9, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniPro - 10Сезона 77, Трка 9, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro BruniAmateur - 18Сезона 77, Трка 9, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris OllieAmateur - 71Сезона 77, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Feresin PedranaPro - 8Сезона 77, Трка 9, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthPro - 21Сезона 77, Трка 9, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xico BentoAmateur - 75Сезона 77, Трка 9, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel AragonRookie - 78Сезона 77, Трка 9, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guille GarcíaPro - 8Сезона 77, Трка 9, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harri PikkarainenPro - 8Сезона 77, Трка 9, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 11Сезона 77, Трка 9, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jindra KrausRookie - 145Сезона 77, Трка 9, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neill ScottRookie - 91Сезона 77, Трка 9, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CarugattiRookie - 81Сезона 77, Трка 9, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaAmateur - 18Сезона 77, Трка 9, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 98 99 100 » Брзо оди на страница: